PDA

View Full Version : سوال: چه ادیتوری برای جی کوئری مناسب هست؟ آیا دریم ویور به صورت پیش فرض از این کتابخانه پشتیبانی می کنه؟

idocsidocs
دوشنبه 11 مهر 1390, 00:15 صبح
چه ادیتوری برای جی کوئری مناسب هست؟ آیا دریم ویور به صورت پیش فرض از این کتابخانه پشتیبانی می کنه؟

nadi_1368
دوشنبه 11 مهر 1390, 10:30 صبح
در دریم ویور که حتما باید این کتابخانرو add کنی اما اره پشتیبانی میکنی.و به نظر من خوبه که با همون دریم ویور کار کنید
یک ادیتر مخصوص جاوا اسکریپت هست yaldex اینم خوبه

idocsidocs
دوشنبه 11 مهر 1390, 11:58 صبح
در دریم ویور که حتما باید این کتابخانرو add کنی اما اره پشتیبانی میکنی.و به نظر من خوبه که با همون دریم ویور کار کنید
یک ادیتر مخصوص جاوا اسکریپت هست yaldex اینم خوبه چطور می شه جی کوئری رو به دریم ویور اضافه کنم؟

nadi_1368
دوشنبه 11 مهر 1390, 18:32 عصر
به دریم ور که نمیشه اضافه کرد باید در ابتدا هر صفحه ای که می خواهین کد های جی کوئری رو بنویسید این کد را بنویسید
<script type="text/javascript" src="../script/jquery-1.3.2.js"></script>
در قسمت src ادرس محل فایل بدین

idocsidocs
دوشنبه 11 مهر 1390, 19:02 عصر
به دریم ور که نمیشه اضافه کرد باید در ابتدا هر صفحه ای که می خواهین کد های جی کوئری رو بنویسید این کد را بنویسید
فکر نکنم گفته شما درست باشه.

باید راهی باشه که این کتابخونه رو به امکانات دریم ویور اضافه کرد.

سوال دیگه: بعضی از نسخههار دیدم که یه پیشوند mini به اسم فایل جی کوئری اضافه می کنن. می شه بگید این فایل چه تفاوتی با فایلی که شما معرفی کردید داره؟

Reza1607
دوشنبه 11 مهر 1390, 23:06 عصر
كتابخانه هاي mini‏ فرقي با كتابخانه هاي ديگه نداره تنها فرقش در اينه كه فضاهاي خالي رو حذف كردن تا حجم فايل كم بشه تا راهتر دانلود بشه و پهناي باند كمتري رو بگيره

idocsidocs
دوشنبه 11 مهر 1390, 23:21 عصر
كتابخانه هاي mini‏ فرقي با كتابخانه هاي ديگه نداره تنها فرقش در اينه كه فضاهاي خالي رو حذف كردن تا حجم فايل كم بشه تا راهتر دانلود بشه و پهناي باند كمتري رو بگيره

حجم كتابخانه هاي مینی و کتابخانه های معمولی چقدر هست؟

همچنین لطفا بگید که جدیدترین ورژن از کتابخانه مینی چه ورژنی هست؟

hamid.azhdari
سه شنبه 10 آبان 1390, 22:01 عصر
میدونم خیلی وقته که از این بحث گذشته ...

دوست عزیز اطلاعات کلی در مورد این که الان آخرین ورژن jquery چی هست یا حجمش چقدره میتونی از سایت خودش استفاده کنی
http://docs.jquery.com/Downloading_jQuery
و در مورد این که آیا میشه jquery رو به دریم ویور اضافه کنیم ؟ بله میشه , البته تا الان من هر چی گشتم نتونستم فایل به روز تری پیدا کنم ولی شاید به کارت بیاد
http://xtnd.us/dreamweaver/jquery
تو این سایت یه فایل با پسوند mxp هست که می گیری و نصب می کنی و ...

ولی خوب در کل اگه بخوای با آخرین ورژن jquery کار کنی بهتره از روشی که دوستمونم قبلا گفته بود استفاده کنی , چونکه این جور فایل ها معمولا آپدیت نیستند , حالا باید ببینیم adobe با این مشکل چیکار می خواد بکنه

پیروز باشید

idocsidocs
سه شنبه 10 آبان 1390, 23:27 عصر
ولی خوب در کل اگه بخوای با آخرین ورژن jQuery کار کنی بهتره از روشی که دوستمونم قبلا گفته بود استفاده کنی , چونکه این جور فایل ها معمولا آپدیت نیستند , حالا باید ببینیم adobe با این مشکل چیکار می خواد بکنه
راستش کمی برام مشکله که بخوام یه فایل خارجی رو روی دریم ویور نصب کنم. چون احتمال آلوده شدن سیستم خیلی بالا می ره.

باید یه راه حل از طرف تیم توسعه دهنده دریم ویور ارائه شده باشه. بعید می دونم که توسعه دهندگان دریم ویور از این موضوع غفلت کنن.