PDA

View Full Version : ثبت نشدن اطلاعات در بانک اطلاعاتی به روش ling

andaron
سه شنبه 12 مهر 1390, 14:20 عصر
دوستان سلام

راستش من از روش ling استفاده کردم وتعدادی تکس باکس رو به بانک وصل کرده ام و وقتی روی دکمه ثبت نی زنم اطلاعات می روند داخل پایگاه داده یعنی وقتی که گرید ویو رو رفرش می کنم نشون میده که اطلاعات ثبت شده اند ولی وقتی از برنامه بیرون میام می بینم که در بامک اطلاعاتی هیچ داده ای وجود نداره یعنی به نحوی بع از قطع برنامه داده ها پریدن مشکل کجاست

Babak-Magic
سه شنبه 12 مهر 1390, 14:31 عصر
درود
رو فایل دیتابیس از Solution کلیک کن و از Propertiesh
Copy To OutPut Directory رو بزار Copy If Newer

andaron
سه شنبه 12 مهر 1390, 16:54 عصر
sسلام دوست عزیز

شرمنده اینکار رو کردم ولی مشکلم حل نشد

andaron
چهارشنبه 13 مهر 1390, 09:32 صبح
کسی نیست کمکم کنه...........

barnamenevisjma
چهارشنبه 13 مهر 1390, 10:27 صبح
با سلام
اولا که اتصال کنترل هایی مثل textbox به یه منبع، با ADO.NET انجام میشه نه با LINQ(کاری که شما می کنید هم همینه!:متفکر:))
در ADO.NET اشیائ به دو گروه اصلی تقسیم میشن.
گروه اول اشیاعی هستن که ارتباطشون با منبع اصلی (مثلا دیتابیسی که میخواین ازش استفاده کنین) بدون واسط انجام میگیره. به این گروه میگیم Connected!. اشیاء زیر از این دسته اند:
Connection, Transaction, DataAdapter, Command, Parameter, DataReader
گروه دوم، اشیاعی هستن که با یک واسطه به دیتابیس مرتبط میشن!(اگه بشه اسمشو ارتباط گذاشت!) یه این گروه هم میگن Disconnected! مثل:
DataSet, DataTable, DataRow, DataColumn, DataView, Constraint, DataRelation

76255

حالا برگردیم به مشکل شما: داده ای که شما از طریق DataGridView ثبت میکنین، میره تو DataSource دیتاگریدتون(که احتمالا یه DataSet یا یه DataTable).
این یعنی پریدن اطلاعاتتون، به علت کوتاهی خودتونه!
خوب راه حل:
برای رفع مشکلتون باید با استفاده از DataAdapter تغییراتی که در DataSet ایجاد کردین رو به دیتابیس اصلیتون منعکس کنین.
موفق باشین

andaron
چهارشنبه 13 مهر 1390, 12:59 عصر
سلام دوست عزیز

راستش من خودم بلدم با ado.net کار کنم و می تونم داده ها رو به اون وصل کنم ولی مگر ling به جای ado.net نیومده پس وقتی نمی تونه همچین کاری بکنه پس چه کاری می تونه انجام بده اصلا چه کاربرد هایی داره
با تشکر

andaron
چهارشنبه 13 مهر 1390, 16:42 عصر
چی شد کسی نیود یه توضیح بده ؟

andaron
جمعه 15 مهر 1390, 00:07 صبح
جواب سوال ما رو کسی نداد

یعنی نمیشه فقط از تکتولوژی ling استفاده کرد
برای اتصال بانک با تکس باکس

ali.asady
جمعه 15 مهر 1390, 00:38 صبح
من از این تکنولوژی استفاده کردم
ولی نمی دونم شما چطور کد نوشتین
اگه میشه نمونه از کدتون رو بزارید تا مشکلتون رو حل کنم اگه نبودم یعنی به اینترنت دسترسی نداشتم
برام میل بزن چون تو محل کار حداقل میل چک میکنم:لبخندساده:

email:=ali.asady@gmail.com