PDA

View Full Version : اتصال زرین پال به یک اسکریپت خارجی

sara_aryanfar
سه شنبه 12 مهر 1390, 14:57 عصر
با سلام من یک اسکریپت خارجی دارم که روش پرداخت آنلاین اون پی پال هستش حالا می خوام اونو به زرین پال تبدیل کنم یعنی وقتی کاربر پول رو واریز می کنه بیاد و اتوماتیک افزایش اعتبار رو بده چطوری باید اینکارو بکنم ممنون اگر راهنمایی کنید

sara_aryanfar
چهارشنبه 13 مهر 1390, 15:52 عصر
کسی یعنی تا حالا از این کارا نکرده عجیبه ها تو انجمن سی شارپ در عرض چند دقیقه همه راهنمایی می کنن اما اینجا خبری نیست مثل اینکه

sara_aryanfar
سه شنبه 26 مهر 1390, 23:09 عصر
دوست من اگه بلدین همینجا بگین خب

Tarragon
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 15:06 عصر
ببخشید اگر من این تاپیک رو آوردم بالا
می شه جواب بدید آخه منم دچار همین مشکل شدم

MMSHFE
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 15:48 عصر
اسکریپت پرداخت با پی پال رو بگذارین تا درمورد تغییرات لازم، بتونیم راهنمایی کنیم. صرفاً اعلام مشکل کفایت نمیکنه. موفق باشید.

Tarragon
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 11:00 صبح
هرچی مربوط به پایمنت بود ضمیمه کردم ممنون می شم اگر برام درستشون کنید

Tarragon
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 14:36 عصر
ببخشید می شه بدونم کد تا کی آماده می شه؟

MMSHFE
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 20:06 عصر
عزیز تازه امروز دانلودش کردم. سعی میکنم ظرف همین یکی دو روز تغییرات لازم رو اعمال کنم. موفق باشید.

Tarragon
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 20:41 عصر
خیلی ممنون

Tarragon
شنبه 13 اسفند 1390, 14:30 عصر
سلام آماده نشد؟

MMSHFE
شنبه 13 اسفند 1390, 16:02 عصر
دارم کار میکنم. هنوز تکمیل نشده.

Tarragon
دوشنبه 15 اسفند 1390, 18:04 عصر
استاد می شه یکم زودتر درستش کنید آخه خیلی به کدش نیاز دارم.

Tarragon
سه شنبه 16 اسفند 1390, 16:16 عصر
ببخشید هنوز آماده نشده؟

Tarragon
شنبه 20 اسفند 1390, 20:14 عصر
من حاضرم 30 هزار تومن بابت این اسکریپت بدم اگر کسی می تونه لطفا کمکم کنه

Tarragon
دوشنبه 22 اسفند 1390, 06:24 صبح
پنج شنبه 11 اسفند 1390 20:36 عصر

عزیز تازه امروز دانلودش کردم. سعی میکنم ظرف همین یکی دو روز تغییرات لازم رو اعمال کنم. موفق باشید.

داداش من خیلی زود این رو نیاز دارم می شه زود تر برام درستش کنید

narsic
دوشنبه 22 اسفند 1390, 09:16 صبح
پنج شنبه 11 اسفند 1390 20:36 عصر

داداش من خیلی زود این رو نیاز دارم می شه زود تر برام درستش کنید

دوست عزیز اینجا کسی وظیفه ای در قبال انجام کار برای شما نداره.
در حقیقت اینجا ما جمع شدیم که مشکلات رو بر طرف کنیم نه اینکه برای کسی کدنویسی انجام بدیم.
جناب MMSHFE هم اگه دارن برای شما این کار رو انجام میدن از روی انسانیت هستش نه چیزه دیگه پس به جای پست های بدونه محتوا و بی ارزش پیاپی منتظر بمونید تا راهنماییتون کنن در غیر اینصورت اگه نیاز دارید که پروژه انجام بشه بهتره که یک برنامه نویس استخدام کنید.
موفق باشید

MMSHFE
دوشنبه 22 اسفند 1390, 09:39 صبح
شرمنده دوستان، حقیقتش من اومدم شهرستان و دسترسی به اینترنت ندارم. الآن هم به زحمت با ایرانسل وصل شدم که خودتون در جریان سرعت فوق العاده اش! هستین. به محض اینکه برگردم و بتونم به اینترنت با سرعت مناسب دسترسی پیدا کنم (احتمالاً بعد از تعطیلات عید) از شرمندگی دوستان در میام. فعلاً در همین حد که بتونم دورادور مراقب تالار باشم و پاسخها و راهنمایی های کوتاه به دوستان بدم، در خدمتم. البته بیکار ننشستم ها! دارم یکسری آموزش درباره ساخت یک CMS جامع و کامل با PHP و jQuery مینویسم که بعد از عید کم کم میگذارم تا استفاده کنید. موفق باشید.

Tarragon
دوشنبه 14 فروردین 1391, 18:53 عصر
ضمن سلام و تبریک سال نو می خواستم بدونم درست شدن با تشکر فراااااااااااااوااااااااا ااااااااااااان.

doctor7
دوشنبه 14 فروردین 1391, 22:38 عصر
این جا خیلی جواب گویی کنده

MMSHFE
دوشنبه 14 فروردین 1391, 23:14 عصر
این جا خیلی جواب گویی کنده
اینجا محل راهنمایی هست نه رفع اشکالات با ارائه کد آماده و اگه کسی هم کد آماده برای دیگران میگذاره، داره لطف میکنه. اگه نمیخواین صبر کنید تا دیگران به شما کمک کنند، خودتون دست به کار بشین و نحوه انجام کار رو یاد بگیرین و سریعتر کار رو انجام بدین.
شرمنده که کمی تند صحبت کردم ولی احساس میکنم روالی که این تالار داره پیش میره مصداق حدیث معروف از حضرت علی (ع) هست که میفرمایند: لطف مکرر باعث ایجاد (توهم) حق مسلّم میشود.
باور کنید قصد توهین یا جسارت ندارم ولی سعی کنید به نحوی پاسخ بدین که موجب رنجش خاطر کسانی که بخاطر شما وقت میگذارن تا مشکلات دوستانشون (منجمله شما) رو رفع کنند نشه.
موفق باشید.

MMSHFE
دوشنبه 14 فروردین 1391, 23:15 عصر
ضمن سلام و تبریک سال نو می خواستم بدونم درست شدن با تشکر فراااااااااااااوااااااااا ااااااااااااان.
تقریباً تمام شده. فقط چند مورد اشکال جزئی هست که اونهم بخاطر وب سرویس زرین پال و مشکلاتی که در طراحی اون وجود داره هست و به محض رفع این اشکالات، کد کامل شده رو میگذارم. شرمنده که زیاد طول کشیده. موفق باشید.

Tarragon
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 20:00 عصر
سلام
می شه همین فایل ها رو بهم بدی تا همین جا خودم روش کار می کنم.
ممنون تا هر جا رفتی.

Tarragon
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 20:01 عصر
سلام.
ممنون می شم اگر تا هر جا رفتی همین فایل ها رو بهم بدی خیلی نیازشون دارم ممنون می شم استاد . خیلی ممنون
پیشاپیش ممنون.

MMSHFE
پنج شنبه 31 فروردین 1391, 13:29 عصر
این فایل ضمیمه، نمونه استفاده از ZP هست که از NUSOAP استفاده میکنه و درصورت تمایل میتونید تغییرش بدین تا از SOAP استفاده بشه.

bamzi software
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 13:14 عصر
سلام

من میخوام سایت رو به درگاه پی پال متصل کنم.
مثل اتصال به درگاه بانکهای داخل ایران.که مشتری پرداخت رو از طریق پی پال انجام بده و بعد از پرداخت توسط مشتری بتونم اعتبار(موجودی) مشتری رو کنترل کنم.

سرچ کردم و این لینک رو پیدا کردم:

https://www.paypal-labs.com/files/Pa...on_Service.pdf (https://www.paypal-labs.com/files/PayPal_Authentication_Service.pdf)

درسته؟ از همین راه باید کار رو انجام بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر راهنمای فارسی هم سراغ داشتید برام بگذارید.

bamzi software
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 13:15 عصر
در این pdf چیزی در مورد اینکه مشتری با ورود به پی پال، پرداختی به حساب سایت انجام بده گفته نشده !

نباید مبلغ و مشخصات حساب مقصد از طرف سایت به پی پال فرستاده بشه؟