PDA

View Full Version : پیشنهادی به استاد مهدی فرزاد

saed2006
سه شنبه 12 مهر 1390, 20:44 عصر
سلام به همه
و یه سلام ویژه به استاد مهدی فرزاد
اکثرا اموزش های اقای فرزاد رو دیدین
کامل - گویا- ساده و بی نقص -بدون ذره ای اغراق کم نطیر در شیوه اموزش ابزار های برنامه نویسی-
شاید عمده دلیلش اینه ایشون جز معدود ادم هایی هست که دلسوزانه اموزش میده و هنری که خدا بهش داده و هنر کمی هم نیست اینه که میتونه به ساده ترین شکل ممکن یه مشکل رو حل کنه البته تا اونجایی که تواناییش باشه کم نمیزاره
این حرفا رو از صمیم قلب میگم و هیچ دلیلی برای اغراقگویی به قصد اینکه ایشون خوشش بیاد ندارم و خیلی ها که باهاش اشنا هستند این ویژگیش روو تایید میکنن
اقای فرزاد چرا این اموزش های بی نطیر ادامه نمیدین؟
دلیل عمده من برای ادامه اموزش ها اینه که این اموز ش ها باعث میشه تعداد تاپیک های بی مورد و سوالات ابتدایی به کمترین حد خود برسه بسیاری سوالات رو با این روش میشه پاسخ داد و یه ارشیو ماندگار ایجاد کرد که افتخارش برای اقا مهدی باقی خواهد ماند
البته موضوعاتی که در اموزش های قبلی بهش پرداخته نشده زیاده که با صلاحدید خودتون کار رو شروع کنید
مهدی فرزاد
چهارشنبه 13 مهر 1390, 17:27 عصر
سلام

اول من شایسته این همه تمجید شما نیستم و این از لطف و بزرگواری شما هست که من رو با این دید مثبت میبینید
برای آموزشها واقعا زمان من برای ادامه آموزشها کم هست شاید من در روز فقط 2 ساعت رو خونه هستم و نیاز به استراحت هم دارم
تقریبا تمام مشکلات رو میدونم چی هست و حتی چند آموزش هم برای اونها برنامه ریزی کردم ولی ضبط آموزش خیلی زمان بر هست و من مثل گذشته وقت آزاد ندارم
(الان که این رو دارم مینویسم از صبح توی جلسه بودم و تازه تونستم به اینترنت سر بزنم و هنوز نهار نخوردم "ساعت 5:30 عصر " و باید دوباره برم سر کلاس )
دیگه حتی نمیتونم به خیلی از سئولات جواب بدم
سعی میکنم اگر وقت مناسب پیدا شد این کار رو انجام بدم

با توجه به نزدیک شدن به هفته پژوهش و با توجه به مسئولیتم توی سازمانی که کار میکنم درگیری کاریم خیلی زیاد شده
واقعا شرمنده همه شما شدم و از همه پوزش میخوام

از دوستان دیگه که میدونم خیلی چیزها رو خوب بلد هستن خواش میکنم در جواب گویی شرکت کنن و این کار رو به عهده مدیران نگذارند
من از دیدن تعداد بالای سئوالاتی که بی پاسخ موندن ناراحت می شم ولی وقت هم نمیکنم به اونها جواب بدم
( چون خیلی از سئوالات نیاز به مقدماتی داره که کاربر مشخصه نمدونسته که این سئوال رو پرسیده و نوشتن این مقدمات زمان گیر هست)
اگر تا پیک های قدیمی رو نگاه کنید ( مال سال پیش و قدیمی تر ) به پیشتر جواب هاتون میرسید
من توی آموزشها نکته هایی رو گفتم که اگر با دقت گوش کنید و عمل کنید با مشکل کمتری مواجه میشد ولی دیدم که در خیلی از سئوالات به این نکته توجه نکردن و باعث ایجاد اشکال در برنامه شده

وقت آزاد پیدا کنم حتما مطالب دیگه ای ( حداقل آموزشی که شامل یک سری نکات باشه ) تهیه میکنم

این تاپیک رو قفل میکنم ، بهتر بود درقسمت پیشنهاد ها مطرح میکردید ، اول مبخواستم حذفش کنم بعد گفتم حداقل بتونم از طریق این تاپیک بابت کم کاری خودم پوزش بخوام

منو ببخشید
باتشکر