PDA

View Full Version : سوال: به یه با مرام نیاز منیدم که تو اکسس کمکم کنه؟؟!!

mojahed.morteza
پنج شنبه 14 مهر 1390, 12:31 عصر
سلام من یه دیتابیسی درست کردم برای یه فروشگاه خواهش میکنم که کمک کنید این فایل را میزارم و ازش ایراد بگیرید و به من بگید و اگر هم لازم دید که جای ان را تغییراتی را ایجاد کنم بگید دمتون گرم راستی خیلی گروپ باحالی هست

Fatollah_ghazi
پنج شنبه 14 مهر 1390, 13:27 عصر
با سلام

ميشه با فرمت 2003 بزاريد؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 14 مهر 1390, 23:50 عصر
Navigation form را چون ورژن اکسس من 2007 است نتوانستم ببینم ولی دربقیه موارد ، برنامه نویسی ات از طرحی فرم بهتر است . البته اگر شرحی از انتظارت از برنامه ات داده بودی شاید متیوانستم راهنمایی کنم یا اگر درجایی اشکالی داری به همان جااشاره کن تا بتوانیم کمک کنیم

mojahed.morteza
شنبه 16 مهر 1390, 13:35 عصر
سلام اقای امیری من تو فرم (mainFactor) یه مشکل دارم که تو جدول زیری جنس را که انتخاب میکنم و بعد از ان تعدادش را میگیرم تو همون ریکورد اگر از انبار تعدا بیشتر باشه ارور میده مثلا اپل 19 تا تو انبار داریم و تو همون ریکورد میدم 20 تا ارور میده ولی اگر به جای 20 تا بزارم 18 و برم ریکور بدی بدم 5تا و اپل و4 تا بیشتر از انبار بدم اصلا ارور نمیده . اقای امیری من خوب سلیقه ندارم نمیشه شما شما یه فرم خوب برای این دیتا بیس نمیتونی بزاری خیلی ببخشید البته ها امیدوارم که از دستم نارحت نشده باشی؟خیلی ممنون از بچه های قسمت اکسس

mojahed.morteza
شنبه 16 مهر 1390, 13:37 عصر
اقای فتح الله اون دیتابیس را فراخوانی کنید تو اکسس 2003 بعد save as کنید با فرمت 2003 ببخشید که دیر جواب دادم فدای مهربونیاتون

Abbas Amiri
شنبه 16 مهر 1390, 22:09 عصر
در رویداد Object_AfterUpdate شما تکست باکس AmountPayCU را مقدار دهی کرده اید که مجاز به این کار نمی باشید چون controlSource آن را =[AmountPay]-[AmountDiscountCu] قرارداده اید.
در ضمن زمانی که می خواهید چند کنترل را مثلا ظاهر یامخفی کنید بجای اینکه یکی یکی اینکار را بکنید بهتر است خصوصیت Tag کنترل های مورد نظر را مقداردهی کنی مثلا Group1 ، بعد از یک حلقه For Each برای شناسایی کنترلهایی که Tag آنها Group1 است استفاده کنی و تغییرات لازم را اعمال کنی مثال:
Dim ctl
For Each ctl In Me.Controls
If ctl.Tag = "Group1" Then
ctl.Visible = True ' Or False
End If
Next

mojahed.morteza
یک شنبه 17 مهر 1390, 09:58 صبح
سلام اقاي اميري من متوجه نشدم كه شما چه عرض كرديد برايم كمي نامفهمون بود البته ببخشيد ايراد ازمنه كمي دركم پايينه بي احترامي شما استاد عزيز نباشه

Abbas Amiri
یک شنبه 17 مهر 1390, 18:56 عصر
ببینید ، زمانی که شما خصوصیت ControlCource یک کنترل مثلا Textbox را مساوی یک عبارت میکنید (مانند همان کاری که با کنترل AmountPayCU کرده اید و مقدار آن را =[AmountPay]-[AmountDiscountCu] قرارداده اید) دیگر نمی توانید آنرا مقداردهی کنید وایجاد خطا می کند.