PDA

View Full Version : مشکل {smartassembly} با کنترل های PersianDate و IrisSkin2

Collector
جمعه 15 مهر 1390, 23:17 عصر
سلام
من وقتی برای پک برنامه از این برنامه استفاده میکنم این خطا رو نشان میده.

Securebit
شنبه 16 مهر 1390, 09:58 صبح
شما احتمالا Merge Dependencies رو انتخاب کردید چون این کامپوننت قبلا Obfuscate شده شما نمیتونید Merge کنید و برای یکی کردن فایل از گزینه Embeded استفاده کنید.

Collector
شنبه 16 مهر 1390, 14:26 عصر
شما احتمالا Merge Dependencies رو انتخاب کردید چون این کامپوننت قبلا Obfuscate شده شما نمیتونید Merge کنید و برای یکی کردن فایل از گزینه Embeded استفاده کنید.

ممنونم که پاسخ دادید
بله من از Dependencies Merging استفاده کردم ولی گزینه Embeded کجاست که من ازش استفاده کنم. هر چی میگردم پیدا نمیکنم.
البته گزینه Dependencies Embedding هست اما کنترل مذکور توی لیست نیست.

Securebit
شنبه 16 مهر 1390, 17:03 عصر
برای اینکه Dependencies Embedding فعال شود باید Dependencies Merging رو غیر فعال کنید امکان اینکه هر دو
گذینه فعال باشد نیست.

Collector
شنبه 16 مهر 1390, 23:16 عصر
برای اینکه Dependencies Embedding فعال شود باید Dependencies Merging رو غیر فعال کنید امکان اینکه هر دو
گذینه فعال باشد نیست. برنامه پک شد اما وقتی فرمی که کنترل مذکور رو داره رو اجرا میکنم این ارور رو میده.

Nima NT
شنبه 16 مهر 1390, 23:31 عصر
شاید کامپوننت مذکور StrongName داره که حتی با Embedding هم مشکل داره.

Securebit
یک شنبه 17 مهر 1390, 11:19 صبح
شما از کدام نگارش SA استفاده میکنید اگر از آخرین نگارش استفاده میکنید یک پروژه نمونه با کامپوننت هایی که استفاده میکنید بگذارید تا مشکل رو پیدا کنیم.

Collector
یک شنبه 17 مهر 1390, 16:26 عصر
شما از کدام نگارش SA استفاده میکنید اگر از آخرین نگارش استفاده میکنید یک پروژه نمونه با کامپوننت هایی که استفاده میکنید بگذارید تا مشکل رو پیدا کنیم.

برنامه به زبان #C نوشته شده است. با آخرین ورژن 6.2 پک کردم اما ارور داد.

Securebit
یک شنبه 17 مهر 1390, 17:26 عصر
یک فیلم ضمیمه کردم امیدوارم مشکلتون حل بشه.