PDA

View Full Version : مبتدی: راهنمایی در انتخاب زبان برنامه نویسی

yeganehhr
شنبه 16 مهر 1390, 15:14 عصر
با سلام و وقت بخیر

دوستان من یک برنامه نویس مبتدی ام که در حد پروژه های دانشجویی با زبان های سی شارپ و وی بی دات نت و اچ تی ام ال و سی کار کردم و از هر کدام آشنایی محدودی دارم .
میخاستم بصورت کلی روی یک زبان کار کنم . میخام منو راهنمایی کنید در حال حاضر بهتره روی کدوم زبان برنامه نویسی وقت بذارم و کدوم زبان الان کارایی بیشتری داره.
ممنون میشم راهنمائیم کنید

M.T.P
شنبه 16 مهر 1390, 15:47 عصر
بین vb.net و c#.net از هرکدوم که اطلاعات بیشتری دارید همونو انتخاب کنید. زیاد حساس نباشید چون در عمل هردو یکیه.
با یاد گرفتن یکی از زبان های فوق و یادگیری html در واقع asp.net رو هم یاد گرفتید.

دیگه دنبال پست زدن و مشورت نباشید چون بیشتر گمراه میشید تا هدایت.
موفق باشید.

MohammadGh2011
شنبه 16 مهر 1390, 19:33 عصر
سلام عليکم
بله جناب M.T.P عزيز درست فرمودند
شما اگه بيشتر پست بزنيد و پرسجو کنيد بيشتر گمراه ميشيد و بعد نميدونيد که کدوم رو انتخاب کنيد
من تاپيک هاي زيادي تو اين سايت و هم تو سايت هاي ديگه خوندم که سوال ميکردند کدوم رو ادامه بدم
هر کسي که اونجا پست ميزد يه زبان مختلف رو ميگفت. و پيشنهاد من به شما اينه که ببينيد به کدوم يک از اين زبانها علاقه منديد و از کدومشون بيشتر بلد هستيد و با کدوم راهت تر ميتونيد برنامه بنويسيد.
VB.net , #C
هر دو خوبند و هرکدوم رو خواستي ادامه بده نظر من اينه که سي شارپ رو ادامه بدي بهتره.

موفق باشيد.

yeganehhr
دوشنبه 25 مهر 1390, 14:28 عصر
با تشکر از راهنمائی هر دو عزیز

hossein033
دوشنبه 25 مهر 1390, 19:09 عصر
با سلام

دوست عزیز شما به گفته ی خودتون مبتدی هستید به نظر من با #c شروع کن و ادامش بده !!!

arash020
سه شنبه 26 مهر 1390, 05:30 صبح
c#

به دلیل فراگیر تر بودن و مورد توجه بودن
پایه اکثر زبان های دیگه هم زبان c هستش
یعنی بیستر زبانهای دیگه سی بیس هستند

البته این رو هم بگم که خود من بیشتر vb کار میکنم به دلیل سادگی بیشتر و سطح بالا بودن زبان
کلا .net باشه ... خوبه

با آرزوی موفقیت

SilverLearn
سه شنبه 26 مهر 1390, 15:22 عصر
سلام
همون جور كه بچه ها گفتن شما اگر يك زبان .net رو شروع كني و ادامه بدي آينده خوبي داره
حالا وقتي شروع به يادگيري يك زبان برنامه نويسي .net كردي مي بيني كه چرا ما تاكيدمون رو اينه كه حتما .net باشه
البته بازم همه چي به خودت بستگي داره .... از نظر ديگه هم محل زندگي شما و تقاضاي مشتريان هستش كه بايد ببيني بيشتر در چه زمينه اي هست

mpmsoft
سه شنبه 26 مهر 1390, 16:15 عصر
C# Asp.net Entity Framework

mobtakercode
سه شنبه 26 مهر 1390, 16:20 عصر
هردو را مطالعه کنید