PDA

View Full Version : گفتگو: حذف تاپیک

aria1o
شنبه 16 مهر 1390, 16:55 عصر
من یه سئوال داشتم از مدیران این سایت،که چرا بدون دلیل تاپیک ها حذف میشن؟ آقای mpmsoft (http://barnamenevis.org/member.php?17067-mpmsoft)
هم سر دم دار این داستان هستن.
آخرین تاپیکی هم که حذف کردن تاپیک آقای aleas2 (http://barnamenevis.org/member.php?147289-aleas2)‏ بود.خود من بارها با مشکل ایشون برخورد کردم،این رو هم میدونم که باید با دستور javascript اون مشکل رو حل کنم ولی مرجع مناسبی برای آموزش پیدا نکردم.به نظر من تو خیلی از موارد تاپیک ها بدون دلیل حذف میشن.بجای حذف تاپیک یکم به سئوال دقت کنید،شاید بتونید راهنمایی کنید....در ضمن اگه کسی حرفه ای بود اینجا تاپیک نمیزد تا حل مشکل کنه و باید به این موضوع اشراف داشته باشید که کسی که حرفه ای نیست در انتخاب موضوع برای سئوال مورد نظر و تاپیک هم دچار مشکل بشه...پس بهتره با تفکر بیشتر به موضوع ها جواب داده بشه...

mr-adler
شنبه 16 مهر 1390, 20:27 عصر
عرض ادب و سلام
گذشته از همه مسائل به نظر من بهتره دلیل حذف شدن تاپیک هر چی هم که باشه باید ذکر بشه...
اینجوری بهتره و اصولی تر...
این طرف قضیه رو که هم بررسی کنیم میبینیم دوست خوبمون aleas2 (http://barnamenevis.org/member.php?147289-aleas2) میتونستند بدون اسم بردن از اون سایت وبلاگ دهی سوالشونو بپرسن. (اینجوری جنبه تبلیغاتی پیدا میکنه که زیاد مناسب نیست)
به هر حال از مدیران این تالار خواهشمندم در صورت حذف تاپیک دلیلشو جهت اطلاع بقیه بنویسند(وقت زیادی هم نمیگیره!) تا اولا اگه موردی خلاف قوانین بوده هم اون شخص و هم بقیه مطلع بشن .
از دوست عزیز aria1o (http://barnamenevis.org/member.php?115558-aria1o) درخواست دارم تاپیک رو به تالار (گفتگو با مسئولین سایت,درخواست و پیشناهاد) انتقال بدهند چون اینجا خونده نمیشه.
البته اینها نظرات من بود .شاید درست باشه و شایدم اشتباه.
همگی موفق و پیروز باشید.../

mpmsoft
شنبه 16 مهر 1390, 20:30 عصر
در خصوص دلایل حذف تاپیک برای جلوگیری از پراکندگی اطلاعات و کنترل سطح کیفی بخش از زدن تاپیکهایی که عنوان نا مناسب دارند بنده تاپیکها را با حساسیت زیاد حذف می کنم
چون اگر به این شکل عمل نشود کنترل بخش از دست بنده و بقیه مدیران خارج می شود در نتیجه کاربران تازه وارد با دیدن نمونه سوالات مطرح شده از آن الگو گرفته و مدیریت سایت مشکل می شود

پس جهت برقراری نظم در بخش لطفا همکاری لازم را به عمل آورید
برای تاپیکهای خود عنواین مناسب و خلاصه انتخاب کنید و از هرگونه درخواست سورس کد یا پروژه و یا از به کار بردن الفاظی که دور از شان سایت و کاربران سایت است خودداری کنید

در ضمن سوالتون هم در بخش مناسب مطرح نشده و همین امر خلاف قوانین هست
ولی برای اینکه این مسئله رفع بشه آماده شنیدن نظرات شما دوستان هستم

mr-adler
شنبه 16 مهر 1390, 20:40 عصر
با سلام

در خصوص دلایل حذف تاپیک برای جلوگیری از پراکندگی اطلاعات و کنترل سطح کیفی بخش از زدن تاپیکهایی که عنوان نا مناسب دارند بنده تاپیکها را با حساسیت زیاد حذف می کنم
چون اگر به این شکل عمل نشود کنترل بخش از دست بنده و بقیه مدیران خارج می شود در نتیجه کاربران تازه وارد با دیدن نمونه سوالات مطرح شده از آن الگو گرفته و مدیریت سایت مشکل می شود
موارد بالا کاملا درسته و شکی نیست بحث ما سر ذکر کردن دلیل حذف تاپیک هست:متفکر:به نظر شما اینطوری بهتر نیست؟ هم کاربر خاطی سعی میکنه از این به بعد اون خطا رو نداشته باشه و هم بقیه مطلع میشن که این مورد خلاف قوانین بوده و تکرار نمیکنن . مطمئن باشید سطح کیفی حفظ میشه که هیچی خیلی بهتر هم میشه....

با تشکر فرواوان

محسن واژدی
شنبه 16 مهر 1390, 20:58 عصر
سلام
بنده قبلا" در بخش پیشنهادات و تماس با مدیران سایت، پیشنهادی کردم مبتنی بر اینکه در کنار جعبه عنوان پست جدید، پیامی قرمز رنگ قرار دهند که به کاربر گوشزد کند تا از عناوین مناسب با موضوع تاپیک استفاده کند (که متاسفانه توجهی نشد)،
همانطور که عزیزان هم اطلاع دارند برخی از کاربران بنابردلایل مختلفی بدون مطالعه قوانین سایت آن را تائید و ثبت نام میکنند اما اگر موضوع انتخاب عنوان مناسب یک تاپیک، در صفحه ایجاد تاپیک جدید هم با پیشنهادی که قبلا" مطرح شد اطلاع رسانی شود، مطمئنا" تعداد تاپیک هایی که با عنوان نامناسب ایجاد میشوند به اندازه قابل توجهی کاهش میابد

aleas2
شنبه 16 مهر 1390, 21:04 عصر
با عرض سلام خسته نباشید دوستان یه سوال داشتم تبلیغ کردن ثامن بلاگ چه نفعی برای من داره؟من سایت ثامن بلاگ تبلیغ کنم چی به من میرسه؟

بنده قصد زیر سوال بردن مدیران رو ندارم ولی ببخشید من چندوقت مشکلاتمو به کمک دوستان برنامه نویس این سایت حل میکنم بنده قصد تبلیغ نداشتم مشکل من این بود نمیدونستم چطور توضیح بدم که دوستان متوجه منظورم بشن خودتون فکر کنین من چطور می بایست توضیح بدم؟با گذاشتن ادرس وب خواستم که دوستان بهتر متوجه منظورم بشن

وقتی دلیل از آقای mpmsoft (http://barnamenevis.org/member.php?17067-mpmsoft) پرسیدم چرا حذف کردین اینو تحویل بنده دادن

درخواست سورس ، درخواست نوشتن برنامه ممنوع
لطفا یکبار قوانین سایت رو مطالعه کنید

حالا میبینین شما بخاطر تبلیغ تاپیکمو زیر سوال بردین ولی مدیر منو بخاطر درخواست سورس دوستان بنده درخواست سورس کردم؟به نظرتون این چیزی من خواستم یه پروژه کامل میشد؟بنده تو اون قسمت گیر کردم برای همین از دوستان پرسیدم
دوستان بنده کارم بدجور گیره اگر امکان اون تاپیکو برگردونین یا اگر امکان داره از اول بزنم که مدیران هم حذف نکن؟قسمت ادرس ثامن بلاگ حذف میکنم

راجب عنوان تاپیک به نظر خودتون من چی می بایست بگذارم؟

محسن واژدی
شنبه 16 مهر 1390, 21:17 عصر

سلام
اگر منظورتان بنده است، منطور بنده در مورد تاپیکشما نبود، بلکه کلا" و در ادامه بیان جناب mpmsoft بود که:

...در خصوص دلایل حذف تاپیک برای جلوگیری از پراکندگی اطلاعات و کنترل سطح کیفی بخش از زدن تاپیکهایی که عنوان نا مناسب دارند...

mpmsoft
شنبه 16 مهر 1390, 21:20 عصر
وقتی دلیل از آقای mpmsoft پرسیدم چرا حذف کردین اینو تحویل بنده دادن

درخواست سورس ، درخواست نوشتن برنامه ممنوع
لطفا یکبار قوانین سایت رو مطالعه کنید

حالا میبینین شما بخاطر تبلیغ تاپیکمو زیر سوال بردین ولی مدیر منو بخاطر درخواست سورس دوستان بنده درخواست سورس کردم؟به نظرتون این چیزی من خواستم یه پروژه کامل میشد؟بنده تو اون قسمت گیر کردم برای همین از دوستان پرسیدم
دوستان بنده کارم بدجور گیره اگر امکان اون تاپیکو برگردونین یا اگر امکان داره از اول بزنم که مدیران هم حذف نکن؟قسمت ادرس ثامن بلاگ حذف میکنم

سلام خسته نباشید به یه کد نیاز داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟!
یه وبلاگ تو
http://samenblog.com
بزن بعد وارد کنترل پنل بشو برو قسمت
يادداشت هاي جديد کلیک کن

درخواست شما در حد نوشتن یک پروژه است اگر خلاف این هست سایر دوستان قضاوت کنند

aleas2
شنبه 16 مهر 1390, 21:20 عصر
نه کلا از دوستانی که از تاپیک بنده ناراضی بودن پرسیدم
والا بنده عنوان مناسب تری برای مشکلم پیدا نکردم

دوستان بله بنده خلاف قوانین سایت عمل کردم از همگی عذر خواهی میکنم بهتر بحث ادامه ندیدن تا اختلافی پیش نیاد موفق و سربلند باشید

mr-adler
شنبه 16 مهر 1390, 21:30 عصر
حالا میبینین شما بخاطر تبلیغ تاپیکمو زیر سوال بردین
من؟ :متعجب:من به هیچ عنوان قصد زیر سوال بردن تاپیک شما و یا هر چیز دیگه رو ندارم فقط یه پیشناهاد دادم به اقای mpmsoft (http://barnamenevis.org/member.php?17067-mpmsoft) که بهتره دلیل ذکر بشه تا از سردرگمی جلوگیری بشه فقط همین.اگه اینطوری برداشت کردید که من قصد کوچک شمردن تاپیک شما رو دارم بهتره نظرتونو عوض کنید . مطمئن باشید اونجا که به تاپیک شما جواب دادم اگه پاسخ سوالتون رو میدونستم اول جواب میدادم بعد راجع به انتقال به تالار مناسب صحبت میکردم که متاسفانه اطلاعات در زمینه شبکه رو ندارم.

به هر حال ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز و مدیران محترم را دارم....

mr-adler
شنبه 16 مهر 1390, 21:44 عصر
هم کاربر خاطی سعی میکنه از این به بعد اون خطا رو نداشته باشه و هم بقیه مطلع میشن که این مورد خلاف قوانین بوده و تکرار نمیکنن .اگه منظورتون این جمله هست که از دست من ناراحت شدید منظورم به شخص خاصی نیست کلی گفتم به خاطر اینکه مناسب و اصولی بودن این پیشناهاد مشخص بشه.

البته اینها نظرات من بود .شاید درست باشه و شایدم اشتباه.
نه کلا از دوستانی که از تاپیک بنده ناراضی بودن پرسیدمگفتم که طرز فکرتون رو اصلاح کنید

موفق باشید....

akbarg64
شنبه 16 مهر 1390, 21:48 عصر
سلام.امیدوارم به کسی برخورد نکنه.من اگه مدیر بودم بدون جواب این تاپیک رو حذف میکردم.بلاخره ایشون بیشتر از همه ما تجربه دارن و فعالیت کردن از ما بهتر به قوانین آشنا هستند.