PDA

View Full Version : منوی راستچین داخل خود vs2010

sara_aryanfar
یک شنبه 17 مهر 1390, 11:16 صبح
با سلام می خواستم بدونم داخل ویژوال 2010 چطوری می تونم منو رو راستچین کنم خواستم با dir انجام بدم منو محو میشه

sanay_esh
یک شنبه 17 مهر 1390, 11:52 صبح
سلام
کل صفحه اچ تی ام ال رو راست به چپ کن مشکلت حل میشه

البته دیگه با فایلهای سی اس اس تمامی این مشکلات حل شده

کافیه یک فایل راست به چپ سی اس اس پیدا کنی و از کدش برای خودت استفاده کنی همین!!!

alibabaei2
یک شنبه 17 مهر 1390, 12:02 عصر
می تونید درون body صفحه به این شکل بنویسید

<body dir="rtl">
یا اینکه در یک فایل css خط زیر رو بنویسید و اون فایل رو درون پروژه بذارید
direction:rtl;

sara_aryanfar
یک شنبه 17 مهر 1390, 17:16 عصر
وقتی هر کدوم از این کار ها رو انجام میدم منو کلا غیب میشه و یه سوال دیگه هم دارم من نمی تونم جایی غیر از داخل MainContent در مستر پیج یه div بزارم فقط داخل اون ایجاد میشه

hjran abdpor
یک شنبه 17 مهر 1390, 17:32 عصر
با سلام.
اصول راست به چپ کردن را دوستان گفتن و نباید مشکل داشته باشه ، احتمالا مشکل از کد شماست اون را بزارید تا دوستان بهتر کمک کنند :

sara_aryanfar
یک شنبه 17 مهر 1390, 18:07 عصر
با تشکر راستش منم خواستم اصولی کار کنم رفتم با css منو ساختم فقط این سوال که چرا نمیشه div رو به مستر پیج اضافه کرد در منطقه ای غیر از MainContent

hjran abdpor
یک شنبه 17 مهر 1390, 18:15 عصر
خوب دوست عزیز اصولش همین است. احتمالا مشکل شما تو کدهاتون است .
بشما این تاپیک را نگاه کنید خیلی کمکتون میکنه :http://barnamenevis.org/showthread.php?307904-دانلود-رایگان-58-منوی-CSS-برای-طراحان

یه تاپیک دیگه هست یادم نیست لینکش را بدم ولی سرچ کنید پیدا میکنید .

hjran abdpor
یک شنبه 17 مهر 1390, 18:22 عصر
میشه کدتون را بزارید !!!!!!!!
دوست عزیز کنترل مسترپیچ برای تکرار بعضی از صفحات و سروسامان داده استفاده میشود ، هر چیزی که میخوایهد میتونید در طراحی مسترپیچ استفاده کنید، برای انداختن یه Div به غیر از صفحه MainContent باید یک Content Place Holder استفاده کنید !
همهی سوالهای که تو ذهنتون است اگه درست فکر کرده باشم در پست 7 این لینک توضیح داده شده است :http://barnamenevis.org/showthread.php?141777-فهرست-مقالات،-پروژه-ها-و-تاپیک-های-مفید-تالار-ASP.NET-(در-حال-تکمیل)

با تشکر.