PDA

View Full Version : سوال: از اين نوع زبان براي كارهاي گرافيكي هم استفاده ميشه راهنمايي كنيد

bahmand22
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:30 عصر
باسلام بر همه دوستان
من يه سوال داشتم از اين برنامه ويژوال بيسيك6 براي ساخت نرم افزارهاي گرافيكي مثل يه نرم افزار ساده مثلا يه برنامه ساده با محيط گرافيكي ساده براي ثبت اطلاعات خودم يا يه همچين چيزي ميشه استفاده كرد يا نه اگه ميشه بگيد اگر هم نميشه بگيد از چه زبان وبرنامه اي شروع كنم براي اينكار ممنون

M.T.P
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:39 عصر
باسلام بر همه دوستان
من يه سوال داشتم از اين برنامه ويژوال بيسيك6 براي ساخت نرم افزارهاي گرافيكي مثل يه نرم افزار ساده مثلا يه برنامه ساده با محيط گرافيكي ساده براي ثبت اطلاعات خودم يا يه همچين چيزي ميشه استفاده كرد يا نه اگه ميشه بگيد اگر هم نميشه بگيد از چه زبان وبرنامه اي شروع كنم براي اينكار ممنون
هرچی بخواید میتونید باهاش بنویسید ، کسی هم شک نمی کنه .

MohammadGh2011
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:41 عصر
سلام عليکم

من يه سوال داشتم از اين برنامه ويژوال بيسيك6 براي ساخت نرم افزارهاي گرافيكي مثل يه نرم افزار ساده مثلا يه برنامه ساده با محيط گرافيكي ساده براي ثبت اطلاعات خودم يا يه همچين چيزي ميشه استفاده كرد يا نه
من منظورتن رو درست متوجه نشدم دقيقا منظورتون چيه؟
اون طور که من فهميدم:
چرا نشه اگه بتوني درست انجام بدي ميشه.

موفق باشيد

bahmand22
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:44 عصر
من يه برنامه ميخوام بسازم كه بشه مثلا تعدادي اطلاعات از چندين نفرو توش ثبت كردوبعد براي فراخواني اطلاعات مثلا اسم يه نفرو وارد كنم اطلاعات كاملشو بياره البته به صورتي كاملا گرافيكي امكانش هست با اين برنامه طراحيش كنم ممنون

MohammadGh2011
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:55 عصر
من يه برنامه ميخوام بسازم كه بشه مثلا تعدادي اطلاعات از چندين نفرو توش ثبت كردوبعد براي فراخواني اطلاعات مثلا اسم يه نفرو وارد كنم اطلاعات كاملشو بياره البته به صورتي كاملا گرافيكي امكانش هست با اين برنامه طراحيش كنم ممنون
سلام
بله اگه يه کم حرفه اي باشيد ميشه همين چيزي رو طراحي کرد با کامپوننت هاي زيبا ساز ،ولي اگه ميخوايد اطلاعات رو ثبت کنه بايد از بانک اطلاعاتي(Access) براي برقرار کردن با برنامتون و براي ذخيره اطلاعات استفاده کنيد.

موفق باشيد

m.soleimani
یک شنبه 17 مهر 1390, 20:45 عصر
زبان کاملی هست و این برنامه که هیچ خیلی برنامه‌های قوی‌تر رو هم می‌تونید باهاش بنویسید ولی اگر قصد دارید از ابتدا شروع کنید با #C یا VB.Net شروع کنید هم بازار بهتری دارند هم جوامع کاربری پویاتری دارند شاد و پیروز باشید./

MohammadGh2011
یک شنبه 17 مهر 1390, 20:55 عصر
زبان کاملی هست و این برنامه که هیچ خیلی برنامه‌های قوی‌تر رو هم می‌تونید باهاش بنویسید ولی اگر قصد دارید از ابتدا شروع کنید با #C یا VB.Net شروع کنید هم بازار بهتری دارند هم جوامع کاربری پویاتری دارند شاد و پیروز باشید./
سلام عليکم
بنده نيز با جناب سليماني کاملا موافقم اگه تا حالا با هيچ زباني برنامه نويسي نکرديد و اولين باري است که ميخوايد با يک زبان برنامه نويسي کنيد من بهتون پيشنهاد ميکنم که بريد سراغ دات نت مثل #Cيا VB.Net

موفق باشيد