PDA

View Full Version : نحوه اجرای سایر پروژه های موجود تو پروژمون

omid-vbAuto
یک شنبه 17 مهر 1390, 19:12 عصر
با سلام

من یه پروژه دارم که به این پروژم دو پروزه دیگه 1 و 2 رو اضافه کردم.حالا چطوری می تونم از طریق پروژه شماره57 فرم اون یکی پروژه ها رو ظاهر کنم؟ و روی اونها از طریق 57 کد نویسی کنم؟؟؟

76396

Mani_rf
یک شنبه 17 مهر 1390, 20:59 عصر
روی پروژه مورد نظر راست کلیک؛ گزینه Debug و بعد از آن Start New Instance را انتخاب کن.

omid-vbAuto
یک شنبه 17 مهر 1390, 22:20 عصر
روی پروژه مورد نظر راست کلیک؛ گزینه Debug و بعد از آن Start New Instance را انتخاب کن.

در مورد کنترل کردن این فرم ها چه نظری دارید؟؟؟

ArashRoshan
دوشنبه 18 مهر 1390, 12:41 عصر
منظورت از کنترل چیه ؟ می خوای چکار کنی ؟

اگه میخوای تو برنامه 57 پروژه ی 2 رو اجرا کنی ، باید بری داخل 57 و از طریق همون Imports پروژه ی 2 رو اضافه کنی بعد راحت هر جا که خواستی فرم 1 پروژه ی 2 رو لود کنی .
اگه می خوای به فرم یه چیز اضافه کنی ، خب همون طور که میدونی روش دو بار کلیک کن فرم باز می شه توش هر کاری می خوای انجام بده .

ولی بازم نفهمیدم کنترل یعنی چی ؟

omid-vbAuto
دوشنبه 18 مهر 1390, 19:33 عصر
منظورت از کنترل چیه ؟ می خوای چکار کنی ؟

اگه میخوای تو برنامه 57 پروژه ی 2 رو اجرا کنی ، باید بری داخل 57 و از طریق همون Imports پروژه ی 2 رو اضافه کنی بعد راحت هر جا که خواستی فرم 1 پروژه ی 2 رو لود کنی .
اگه می خوای به فرم یه چیز اضافه کنی ، خب همون طور که میدونی روش دو بار کلیک کن فرم باز می شه توش هر کاری می خوای انجام بده .

ولی بازم نفهمیدم کنترل یعنی چی ؟

مهندس خواسته من ساده هستش . همونی که اول اشاره کردین من می خوام از طریق پروژه 57 کدی بنویسم که مثلا رنگ فرم پروژه 2 رو تغییر بده.مثلا خاصیت text فرم 2 رو از طریق 57 کنترل کنم.در ضمن من خواستم پروژه رو import کنم نشد.شاید بلد نیستم.کد می دین؟

با تشکر

sina_saravi1
دوشنبه 18 مهر 1390, 23:21 عصر
در سولوشن ها شما میتونید چند پروژه داشته باشید
پروژه ها به هم دسترسی ندارن و شما میتونید خروجی هر پروژه رو در پروژه دیگه به عنوان یه رفرنس داشته باشید .
یعنی نهایتا شما با هر پروژه مثل یک عضو جدید در تول باکس میتونید رفتار کنید ( ازش یه شی جدید بسازید و روی همون کار کنید )
در کل نمیشه خود پروژه رو دستکاری کرد