PDA

View Full Version : درست کردن یه PassList یا همون PassWord List

Sadjad Sharifian
پنج شنبه 28 مهر 1384, 22:21 عصر
دوستان سلام! واقعا دم همتون گرم که همتون کلی با سوادین و هر روز دارم کلی چیزه جدید از اینجا یاد میگیرم...ایولله!
آقا یه قضیه جدیدی پیش اومد که بازم توش موندم و به کمک شما متوسل شدم :
یه Form دارم! به چند تا TextBox و یه Button و اینا...بعد قضیه اینه که اصلا از بیخ بگم که میخوام یه PassList درست کنم! در واقع user مثلا حروف لاتین a , b , c , d ---همه هم LowerCase حالا مثلا--- رو انتخاب میکنه....بعد من میخوام تمام کلمات لاتین(چه با مفهوم چه بی مفهوم{ اصلا خدایی نکرده منظورم Artificial Intelligence نیست!!} ) رو generate کنه!! یعنی هر چی جمله 4 حرفی که ممکنه با این 4 حرف وجود داشته باشه رو برنامه generate کنه!! صریح تر بگم که دقیقا به تعداد 4 به توان 4 (برای این مثال) کلمه بهم بده!! خیلی سعی کردم خودم برای طراحی الگوریتمش...متاسفانه از بیسوادی بنده بود که چیزی دستگیرم نشد!! تو کلی سایتهای SourceCode از جمله PlanetSourceCode.Com (خدایی نکرده محض تبلیغ برداشت نشه که صرفا جهت آگاهی عرض کردم!) کلی دنبال همچین چیزی گشتم ولی همه برنامه های مشابه PassWord Generators در انتها "یک" PassWord میدادن که اون رو هم با تابع Rnd تعبیه کرده بودن!! که همونطور که متوجه شدین ما اصولا کار Random نمیخوایم انجام بدیم!! کلی ممنون میشم که جواب بدین و راهنمایی کنید که چه باید کرد؟؟!! مرسی.
یا علی.

Sadjad Sharifian
دوشنبه 02 آبان 1384, 16:40 عصر
سلام!! جل الخالق!!! آقا حتی دریغ از یک نفر که این پست رو بخونه!! حالا باز اگه 4 نفر میخوندن و جوابی نمیومد آدم میگفت سوال مسخره بوده!! ولی....!! الله اعلم!

javad_hosseiny
دوشنبه 02 آبان 1384, 17:01 عصر
من یه همچین موردی دارم (البته ازنظر الگوریتمی) بدین صورت که بدنبال نام سایتهایی مجاز (ثبت شده) که تعداد حروف و لیست حروفشان مشخص شده می گردد (تعداد حروف و حروف مورد استفاده توسط کاربر مشخص میشود)
(البته با کد php اگر بکارت می یاد بگو برات بفرستم)

Sadjad Sharifian
سه شنبه 03 آبان 1384, 00:00 صبح
سلام رفیق...ممنون میشم زحمتشو بکشین!! شاید الگوریتمش یه کمکی بکنه!!! ولی خیلی واسم مهمه که بتونم با VB یه همچین کاری رو بکنم!! ولی شما اگه زحمتتون نیست بی زحمت بفرستین...خیلی لطف میکنین...
یا علی.

javad_hosseiny
چهارشنبه 04 آبان 1384, 12:15 عصر
برنامه ای جهت تهیه لیستی از اسامی (سایتهای ثبت شده ، نشده و یا ...) که از یک رشته (تعداد حروف قابل تغییر است) و به طول رشته مشخص