PDA

View Full Version : مبتدی: برنامه سی شارپ

nkft63
سه شنبه 19 مهر 1390, 08:20 صبح
سلام
من یه برنامه سی شارپ میخوام که دیتابیسش اکسس باشه و عملیات درج و ویرایش و حذف و جستجوی را از جدول نیز انجام بده خواهشاً اگه کسی این برنامه رو داره واسم بزاره

سوداگر
سه شنبه 19 مهر 1390, 08:56 صبح
سلام
من یه برنامه سی شارپ میخوام که دیتابیسش اکسس باشه و عملیات درج و ویرایش و حذف و جستجوی را از جدول نیز انجام بده خواهشاً اگه کسی این برنامه رو داره واسم بزاره

من بلد نیستم فایلی رو توی سایت آپلود کنم:خجالت:

ولی یه سوال توی گلوم گیر کرده، ببخشید میپرسم!
یعنی کسی 4 سال عضو سایت برنامه نویس باشه و بلد نباشه Insert,Delete و... رو انجام بده؟؟؟؟؟!!!!!!!:متعجب:

MohammadGh2011
سه شنبه 19 مهر 1390, 15:22 عصر
سلام عليکم

من بلد نیستم فایلی رو توی سایت آپلود کنم
دوست عزيز وقتي داري پست ميدي پايين صفحه نوشته مديريت ضميمه ها از اون جا به راحتي ميتوني فايلي رو از کامپيوترت انتخاب کني و آپلود کني.يا حتي شما ميتونيد فايل هاتون رو از تو يک سايت ديگه آپلود کني و لينک دانلودش رو براي دانلود اينجا بزاري.
==========================================

ولی یه سوال توی گلوم گیر کرده، ببخشید میپرسم!
یعنی کسی 4 سال عضو سایت برنامه نویس باشه و بلد نباشه Insert,Delete و... رو انجام بده؟؟؟؟؟!!!!!!!
جناب Dezfoul درسته که جناب nkft63 در سال 1386 ثبت نام کردند ولي اگه به پست هاي جناب nkft63 نگاه کنيد ميبينيد که ايشون فقط 14 تا پست ايجاد کردند و فعاليت زيادي در اين سايت نداشتند.

موفق باشيد

nazanin_z
سه شنبه 19 مهر 1390, 15:40 عصر
سلام
توی پروژه های همین سایت سرچ کنید هست دوست عزیز

سوداگر
جمعه 22 مهر 1390, 16:18 عصر
جناب MohammadGh2011
به پست های ایشون نگاه کرده بودم و اکثراً در مورد گزارش گیری بودند که از نظر سیر مطالعاتی خیلی جلوتر از Insert کردنه. برای همینم تعجب کردم.
موفق و سربلند و پیروز باشی:خجالت::خجالت::خجالت:د

nunegandom
جمعه 22 مهر 1390, 16:48 عصر
ایجا رو ببین (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?144-دسترسی-به-داده-ها-(ADO.Net-و-LINQ-و-...))