PDA

View Full Version : حرفه ای: اجرای دستورات سی شارپ بدون دات نت و ستاپ !

cazino86
سه شنبه 19 مهر 1390, 10:46 صبح
سلام...

آیا میشه با سی شارپ برنامه ای نوشت که حجمش چند کیلو بایت باشه و نیاز به ستاپ نداشته باشه ؟

در واقع من چند تا برنامه ریز باید بنویسم اما میخوام که این برنامه ها برای اجرا نیاز به ستاپ نداشته باشن و فایل اگزه برنامه روی سیستم بدون نیاز به ستاپ اجرا بشه .

اگه روی سیستم دات نت نصب نشده باشه چی ؟

یه سری از برنامه ها هستن مثل کیگن ها ،کی لاگر ها ، ویروس ها و ... که بدون نیاز به ستاپ اجرا میشن و روی سیستم کار میکنن .آیا اینها همشون با دلفی و وی بی نوشته شدند؟

nilmil_nil
سه شنبه 19 مهر 1390, 12:07 عصر
فکر کنم ویروس ها رو با C یا ویژوال c بنویسن

m.soleimani
سه شنبه 19 مهر 1390, 14:08 عصر
سلام...

آیا میشه با سی شارپ برنامه ای نوشت که حجمش چند کیلو بایت باشه و نیاز به ستاپ نداشته باشه ؟

در واقع من چند تا برنامه ریز باید بنویسم اما میخوام که این برنامه ها برای اجرا نیاز به ستاپ نداشته باشن و فایل اگزه برنامه روی سیستم بدون نیاز به ستاپ اجرا بشه .

اگه روی سیستم دات نت نصب نشده باشه چی ؟

یه سری از برنامه ها هستن مثل کیگن ها ،کی لاگر ها ، ویروس ها و ... که بدون نیاز به ستاپ اجرا میشن و روی سیستم کار میکنن .آیا اینها همشون با دلفی و وی بی نوشته شدند؟

شما هدف برنامه‌هات رو بگو ریز و درشت بودنش به خودت مربوطه هدف هر برنامه‌ای یه زبون برنامه نویسی رو برای انجامش در اولویت قرار می‌ده برای مثال شما با سی++ بهتر می‌تونی برنامه سیستمی بنویسی تا با زبان‌های دیگه در ضمن بگو در حال حاضر با چه زبانی و در چه حد آشنایی داری. در مورد دات نت هم شما کدهایی که می‌نویسی حالا به هر کدوم از زبان‌های تحت دات نت باید خود دات نت باشه تا بتونی اجراشون کنی ./

علیرضا حسن زاده
سه شنبه 19 مهر 1390, 16:41 عصر
برای اجرای برنامه دات نتی بدون دات نت می تونی از برنامه Xenocode استفاده کنی ولی مطمئن باشه که برنامت با استفاده از این برنامه بالای 5-6 مگابایت میشه

Supreme Commander
چهارشنبه 20 مهر 1390, 08:46 صبح
با سی و دلفی به راحتی میتونی کاری را که میخوای انجام بدی.

cazino86
چهارشنبه 20 مهر 1390, 11:49 صبح
سلام...

من به سی شارپ تسلط دارم اما سی هم بلدم و همچنین c++.

خوب من یه برنامه میخوام بنویسم که وقتی فایل اگزه برنامه اجرا شد ip اون سیستم رو برام میل کنه یا اینکه کاربر رو به یک آدرس خاص هدایت کنه.

این برنامه همون طور که میبینید همش چند خط بیشتر نیست ...!

برنامه هایی که میخوام بنویسم اکثرا تو همین مدل هستن و کوتاه هستن .

aliramazani
چهارشنبه 20 مهر 1390, 12:31 عصر
یه نرم افزاری مثل فتوشاپ با چی نوشته شده که نیاز به دات نت نداره؟

m.soleimani
پنج شنبه 21 مهر 1390, 00:17 صبح
یه نرم افزاری مثل فتوشاپ با چی نوشته شده که نیاز به دات نت نداره؟

http://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Photoshop
سمت راست صفحه زبان برنامه نویسی رو سی++ معرفی کرده اطلاعات عمومی کاملی در موردش داده شاد و پیروز باشید./

محمد متاله
پنج شنبه 21 مهر 1390, 01:14 صبح
سال ها پیش که تازه می خواستم عاشق دات نت و خصوصا سی شارپ بشوم خیلی ها بهم می گفتند که برنامه های تحت دات نت خوب نیستند
چون می بایست دات نت بر روی سیستمی که برنامه ات را می خواهی اجرا کنی نصب باشه
اما به نظرم کاملا غیر منطقی می آمد

فکر کردم چرا ما در ابتدای برنامه ها و صفحاتمان از using استفاده می کنیم
به نظرم آمد که خود کامپایلر دات نت موظف هست که name space هایی را که ما using کرده ایم را attach کند چون تقریبا فکر نکنم هیچ برنامه ای به تمام کلاس های دات نت نیازی داشته باشد
به همین دلیل چند تا برنامه کوچک زیر یک مگ تا چند مگ را با دات نت نوشته ام
تماما بر روی سیستم هایی که دات نت بر رویشان نصب نبوده کار کرده اند
حتی برنامه های WPF که گرافیک و انیمیشن هم داشته اند

اما برنامه هایی که نیازمند SQL داشته اند را نتوانسته ام بدون دات نت بر روی سیستم های بدون دات نت اجرا کنم

پس از کامپایل برنامه ات در پوشه Bin فایل exe. ساخته میشه که می تونی از اون بدون نیاز با ساخت setup استفاده کنی.

منطقا به نظرم موارد گفته شده در بالا درست باشد البته اینها نتیجه تحقیقات بنده بود خودتان هم می توانید تحقیق و بررسی کنید