PDA

View Full Version : جاوا در Eclipse

SourceKhan
سه شنبه 19 مهر 1390, 11:31 صبح
با درود به دوستان
من میخواهم یک پروژه را با Eclipse از نوع جاوا در لینوکس کار کنم.
میخواستم ببینم که آیا کسی از دوستان هست که بتواند برای برنامه نویسی Eclipse در لینوکس با جاوا منبع مناسبی برای مطالعه معرفی نماید. و اینکه آیا کتابهای برنامه نویس جاوا که در بازار به صورت پارسی چاپ شده اند. به درد کار در لینوکس میخورد یا خیر
با سپاس
علی

sobaisobai
چهارشنبه 04 آبان 1390, 00:11 صبح
سلام دوست عزیز
منبع فارسی که فکر نکنم پیداکنی اگه هم پیدا کنی یه دردنمیخوره.باید بری دنبال آموزش به زبان اصلی
من خودم از Eclipse استفاده میکنم چیز خاصی نداره.
کسی که جاواکاره تو Notepad هم کد میزنه
اگه کمکی یا سوالی داشتی بپرس

FremderJunge
چهارشنبه 04 آبان 1390, 01:14 صبح
کد نویسی با جاوا در تمام پلت فرم ها یکی هست و تفاوتی نداره شما میتونی همون Application رو که توی ویندوز مینویسی هنگام Setup سازی به فایل اجرایی به هر نوع پلت فرمی تبدیل کنی.
مثلا شما کدی که تو ویندوز اجرا میکنی رو میتونی کپی کنی و در لینوکس دقیقا همون رو اجرا بگیری البته در صورت نصب Java RunTime مخصوص همون پلت فرم.

elham moein
شنبه 21 آبان 1390, 17:07 عصر
کتابی که در مورد eclips توضیح داده introduction to programmin in java

adnan9011
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 11:58 صبح
کار با eclipse در لینوکس چیز خاصی نداره که بگم ...
اگه مبنا بگیریم که شما میخوای لینوکس نصب کنی و بعدش بخوای با Eclipse کد بزنی ...
1) جاوا رو نصب کن : JDK
2) Eclipse رو اجرا کن ... که نیاز به نصب کردن نداره فقط کافیه که Ectract کنی و بعدش هم فایل Eclipse رو اجرا

کد زنی در این محیط مثل کد زنی در ویندوزه ... هیچ فرقی نداره

hassan_mb2012
شنبه 20 خرداد 1391, 17:17 عصر
سلام دوست عزیز
من تازه میخوام با جاوا آشنا بشم اگر کتاب مفیدی به فارسی داری درون سایت قرار بده استفاده کنیم

مـــــــــــــــــرســـــ ــــــــــــــــــــی:بوس:

conter
سه شنبه 20 تیر 1391, 23:45 عصر
خوب دوستان عزیز مایی که تا حالا کد نزدیم با جاوا و حالا میخوایم شروع کنیم با eclipse کد بزنیم هیچ آموزشی نیست ؟؟؟ منبع خارجی چی ؟؟؟ چون تا ادم بخواد خودش با eclipse اشنا شه خیلی طول میکشه !!!

hadi0x7c7
دوشنبه 13 شهریور 1391, 01:24 صبح
کتاب که زیاده من خودم تا ۳۰۰ صفحه اول Thinking in java رو خوندم بد نیست (این کتاب فقط مفهومه نه روش های برنامه نویسی مثلا socket programming) و همچنین The java programming language از خود سازنده زبان واسه برنامه نویسای حرفه ای.

endexample
شنبه 07 بهمن 1391, 22:52 عصر
سلام دوست من
باید به یه نکته توجه کردکه برنامه نویسی جاوا در لینوکس و ویندوز و مک هیچ تفاوتی ندارند شما از همان jdk و همان ادیتور و همان کد ها استفاده میکنید این یکی از مهم ترین ویژگی های جاوا هستش و برا منابع فارسی بایدبگم یه سری کتاب هایی هست تالف احمد رضا صدیقی ار اساتید خوب کشور البته مال قبل بود برای شروعتا حد متوسط خیلی خوبه شما میتونید تحت ویندوز و یا وبش رو تهیه و استفاده کنیم

sepideh-
پنج شنبه 18 مهر 1392, 15:51 عصر
با سلام
کسی هست دراین پیج که با استفاده از جاوا ژنتیک الگوریتم کارکرده باشه؟ که بتونه به من کمک کنه؟

SilverLearn
جمعه 19 مهر 1392, 15:46 عصر
ببین این می تونه بهت کمک کنه ...

http://jgap.sourceforge.net/

www.znu.ac.ir/data/members/fazli_saeid/ANN/ga_pdf.pdf‎ (http://www.znu.ac.ir/data/members/fazli_saeid/ANN/ga_pdf.pdf‎)

و همچنین کتاب کامل زیر

www.markwatson.com/opencontent_data/JavaAI3rd.pdf‎