PDA

View Full Version : ساخت نرم افزار winodows برای آپدیت سایت

qqq2qqq
سه شنبه 19 مهر 1390, 18:20 عصر
سلام من برنامه ای به همراه سایت می خوام بسازم که با برنامه Winodows کاربر اطلاعاتش رو وارد کنه و وقتی به اینترنت وصل شد و وارد سایت شد اطلاعات از روی سیستم برداشته بشه وسایت آپدیت بشه سوال من اینه که دیستابیس چی باشه وکلادوستان چه نظری دارن واسه طراحی این برنامه؟

qqq2qqq
چهارشنبه 20 مهر 1390, 14:38 عصر
کسی نیست کمک کنه ؟!!!
منظورم از winodows همون application هست که با vb یا c# بخوام بنویسوش و وب رو هم با php کار کنم

Unique
چهارشنبه 20 مهر 1390, 17:03 عصر
دوست عزیز شما سوالت را در جای خودش نپرسیدی ، اگه توی بخش Delphi یا Visual Studio پرسیده بودی جواب می گرفتی.
کاری که شما میخوای بکنی راه حل های زیادی داره ، من بهت پیشنهاد میکنم از طریق ارسال پاره پاره یا کلی اطلاعات پایگاه داده local به سایت استفاده نکنی مگر اینکه واقعا استفاده کننده ها از برنامه اینترنت دائم نداشته باشند که این واقعا تاسف آور خواهد بود که در این دوره که هر کسی یک ADSL توی خونش داره ، کارفرمای شما یا حتی خود شما ADSL نداشته باشه ! ببخش حاشیه رفتم ولی یکی همون ارسال کلی یا پاره پاره دستورات SQL روی سرویس دهنده هستش ! اما بهترین روش به نظر من اینه که یک Web Service حالا با php یا asp .net برای طرف Web Server بنویسی و با نرم افزار Windows ی که مینویسی از طریق Web Service ارتباط برقرار کنی.

سوال من اینه که دیستابیس چی باشه

به نظر من فرق نمیکنه ، هم ترکیب ASP .net و MSSQL و هم ترکیب Php و MySQL بسیار کارآمد هستند.

qqq2qqq
جمعه 22 مهر 1390, 11:06 صبح
من میخوام برنامه وب رو با php و برنامه ویندوز رو با c# بنویسم اما نمیدونم دیتابیسش رو چی بذارم که هم با php , هم با c# خوب جواب بده و راحت باشه

...!M.J!...
جمعه 22 مهر 1390, 11:18 صبح
php هم با sql server کار میکنه هم با my sql پس فرقی نداره چی بذاری ببین هاستی که داری ویندوز هست یا لینوکس و اینکه چه دیتا بیسی ارائه میده ! برای C# هم فرقی نداره در کل انتخابت بر میگرده به شرایط هاستت و...