PDA

View Full Version : افزودن یه آهنگ به برنامه

vasilopita
سه شنبه 19 مهر 1390, 23:58 عصر
سلام. من هرچی تو گوگل سرچ کردم نتونستم دقیق بفهمم. من می خوام یه آهنگ رو به برنامم اضافه کنم. یه تابع پیدا کردم به اسم playsound که البته فقط .wave پخش می کنه. مشکلم اینه که نمی دونم چه جور به برنامه اضافش کنم. لطفا راهنماییم کنید
ممنون

m.soleimani
چهارشنبه 20 مهر 1390, 00:27 صبح
سلام. من هرچی تو گوگل سرچ کردم نتونستم دقیق بفهمم. من می خوام یه آهنگ رو به برنامم اضافه کنم. یه تابع پیدا کردم به اسم playsound که البته فقط .wave پخش می کنه. مشکلم اینه که نمی دونم چه جور به برنامه اضافش کنم. لطفا راهنماییم کنید
ممنون

#include<windows.h>
#include<iostream>
int main(char argc)
{

cout << "Hello" << endl;
Sleep(50);
PlaySound(TEXT("hello.wav"), NULL, SND_FILENAME);
system("pause");
}

m.soleimani
چهارشنبه 20 مهر 1390, 00:29 صبح
اینم یه نمونه با کمک همون بلندگوی کوچیک داخل کیس:

#include <iostream>
#include <windows.h>
using namespace std;
int main(int argc, char *argv[])
{
Beep(523.2511,500);
Beep(587.3295,500);
Beep(659.2551,500);
Beep(698.4565,500);
Beep(783.9909,500);

cin.get();
return 0;
}

vasilopita
چهارشنبه 20 مهر 1390, 22:57 عصر
#include<windows.h>
#include<iostream>
int main(char argc)
{

cout << "Hello" << endl;
Sleep(50);
PlaySound(TEXT("hello.wav"), NULL, SND_FILENAME);
system("pause");
}

دوست عزیز ممنون از پاسخگوییتون ولی به نظر منظور من و اشتباه برداشت کردید. بلدم از تابع استفاده کنم ولی بلد نیستم خود آهنگ رو به برنامه اضافه کنم طوری که رو هر سیستمی ببری کار کنه. اگه الان آدرس آهگ رو بدم مثلا درایو E خوب رو سیستم های دیگه چجور اجرا بشه ؟

m.soleimani
پنج شنبه 21 مهر 1390, 00:03 صبح
دوست عزیز ممنون از پاسخگوییتون ولی به نظر منظور من و اشتباه برداشت کردید. بلدم از تابع استفاده کنم ولی بلد نیستم خود آهنگ رو به برنامه اضافه کنم طوری که رو هر سیستمی ببری کار کنه. اگه الان آدرس آهگ رو بدم مثلا درایو E خوب رو سیستم های دیگه چجور اجرا بشه ؟

خیلی ساده شما آهنگ مورد نظر رو توی پوشه نصب برنامه خودت قرار میدی و به راحتی توی هر سیستمی که بود به پوشه نصب برنامه خودت اشاره میکنی ./

jeson_park
پنج شنبه 21 مهر 1390, 00:13 صبح
خب میندازیش توی همون پوشه که فایل اجرایی هست