PDA

View Full Version : مشکل در حذف لوگو نرم افزار اینستال شید در قسمت Setup Status

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 20 مهر 1390, 08:14 صبح
با سلام به همه عزیزان و بزرگان و مدیران سایت
من تو نرم افزار اینستال شید یک مشکل اساسی دارم و اونم اینه که من لوگوی خود نرم افزار اینستال شید رو تو تمام بخش های ستاپ از قسمت دیالوگها حذف میکنم اما تو قسمت Setup Status این لوگو حذف نمیشه و اصلا بخشی به نام Setup Status تو دیالوگها وجود نداره که حذفش کنم از تمام دوستان و عزیزانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن خواهش میکنم که به من تو رفع این مشکل کمک کنند.من همچنین عکس این قسمت تو ستاپ رو براتون پیوست میکنم که بهتر متوجه بشین که من کدوم لوگو رو میگم و میخوام تو کدوم بخش حذف بشه.منتظر پاسخهای گرم شما عزیزان هستم

76504

yeki_be_name_hich_kas
جمعه 22 مهر 1390, 21:39 عصر
یعنی واقعا هیچ کدوم از دوستان و مدیران عزیز با این مشکل مواجه نشدید یا واقعا هیچ راه حلی برای حل این مسئله وجود نداره.خواهش میکنم هر کی میتونه کمک کنه یا راه حلی داره ارائه بده تا این مسئله هم به کلی واسه کاربرا حل بشه.منتظر پاسخ گرم شما عزیزان هستم.

noshin2008
دوشنبه 25 مهر 1390, 21:48 عصر
دوست عزیز شکلی شما انتخاب کردید
جزء دیالوگهایی هست ک از پیش ساخته شده و تعریف شده برای نرم افزار اینستال شیلد هستش و قابل تغییر نیست
شما میای الگو را انتخاب میکنی تا روی همه گزینه ها اعمال بشه
البته نا گفته نمونه فکر میکنم بشه از طریق installshield tools ک در منوی استارت قرار گرفته بتونی ی کارهایی بکنی
ک باید وقتی باز میکنی
زیر شاخه installshid skinned dialog sampeler رو انتخاب کنی

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 27 مهر 1390, 00:16 صبح
سلام دوست خوبم و تشکر از پاسختون
اما در مورد این که نمیشه کاری کرد باید بگم شما دارید اشتباه میکنید نشد وجود نداره من نمونه کار از اینسال شید دارم که این کار رو براحتی انجام داده اما در مورد گزینه installshid skinned dialog sampeler که فرمودید هم این ابزار دقیقا و عینا دارای همون دیالوگهای داخل نرم افزار اینستال شید هست و گزینه مورد نظر من رو نداره.در هر صورت بابت راهنماییتون ممنونم و بازهم درخواست میکنم از دوستان دیگه اگه راه حل درستی برای این موضوع دارن ارائه کنن تا تمام کاربرا استفاده کنند.منتظر پاسخ گرم شما دوستان عزیز هستم.

noshin2008
چهارشنبه 27 مهر 1390, 02:09 صبح
سلام و عرض ارادت دوست خوبم و تشکر از پاسختون
اما در مورد این که نمیشه کاری کرد باید بگم شما دارید اشتباه میکنید نشد وجود نداره من نمونه کار از اینسال شید دارم که این کار رو براحتی انجام داده اما در مورد گزینه installshid skinned dialog sampeler که فرمودید هم این ابزار دقیقا و عینا دارای همون دیالوگهای داخل نرم افزار اینستال شید هست و گزینه مورد نظر من رو نداره.در هر صورت بابت راهنماییتون ممنونم و بازهم درخواست میکنم از دوستان دیگه اگه راه حل درستی برای این موضوع دارن ارائه کنن تا تمام کاربرا استفاده کنند.منتظر پاسخ گرم شما دوستان عزیز هستم.

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم کاری نکردم

ببین شما با همون ابزاری ک من بهتون گفتم میتونی خیلی کارها انجام بدی
حتی دیالوگ ها رو تغییر بدی
و اگ غیر از این میخوای باید برنامه کمکی Skin Customization Kit رو دانلود و نصب بکنی و کارهایی ک میخوای رو انجام بدی از قبیل تغییر دیالوگ و غیره

در ضمن میتونی برای راهنمایی بیشتر ب این تاپیک مراجعه کنی ک اقای صالح باقری درس دادن

مطالعه کنید لطفا

لینک تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?220264-%E2%80%A2-%E2%80%8F%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A 7%D9%8A-UI-%D8%AF%D8%B1-InstallShield-%E2%80%A2-%E2%80%8F)

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 27 مهر 1390, 15:23 عصر
سلام و باز هم ممنون از پاسخگویی شما دوست خوبم
اما در مورد این تغییرات و تایپیک جناب باقری تو همون تایپیک من و یکی از کاربرا سوال کردیم.اما ایشون بدلیل مشغله کاری پاسخگو نبودند.من تمام دیالوگها رو میتونم تغییر بدم اما دیالوگی به نام دیالوگ Setup Status اصلا موجود نیست که این لوگو رو بشه ازش حذف کرد.و باید از راه حل دیگه برای این کار اقدام کرد.ما هم گفتیم اگه کسی این راه حل رو داره ارائه بده تا تمام کاربرا بتونن استفاده کنن.چون من نمونه کارایی دیدیم که لوگوی این دیالوگ هم درونش حذف شده اما چه جوری خدا میدونه.در هر صورت از بابت پاسخ و راهنماییتون ممنونم.اما بازم میخوام اگه کسی واقعا میتونه کمک کنه بیاد به میدون و کمک کنه.شاد باشید.

noshin2008
جمعه 29 مهر 1390, 10:18 صبح
سلام و باز هم ممنون از پاسخگویی شما دوست خوبم
اما در مورد این تغییرات و تایپیک جناب باقری تو همون تایپیک من و یکی از کاربرا سوال کردیم.اما ایشون بدلیل مشغله کاری پاسخگو نبودند.من تمام دیالوگها رو میتونم تغییر بدم اما دیالوگی به نام دیالوگ Setup Status اصلا موجود نیست که این لوگو رو بشه ازش حذف کرد.و باید از راه حل دیگه برای این کار اقدام کرد.ما هم گفتیم اگه کسی این راه حل رو داره ارائه بده تا تمام کاربرا بتونن استفاده کنن.چون من نمونه کارایی دیدیم که لوگوی این دیالوگ هم درونش حذف شده اما چه جوری خدا میدونه.در هر صورت از بابت پاسخ و راهنماییتون ممنونم.اما بازم میخوام اگه کسی واقعا میتونه کمک کنه بیاد به میدون و کمک کنه.شاد باشید.
ببین دوست عزیز من هم اکنون اینستال شیلد 2010 روی سیستم خودم نصب دارم
ولی از روی همون بهتون میگم
شما بعد از اینک نرم افزار رو اجرا کردی پروژه ای از نوع اینستال اسکریپت باز کن.
بعد از اجرا روی تب installation design برو
بعد قسمت چپ روی لیست درختی behavior and logic رو انتخاب کن
یعد از انتخاب قسمت چسبیده ب لیست درختی ی سری دیالوگ هست ( منظور skin ها )
شما اون skin ابی رو انتخاب کن بعد از انتخاب
زیر اون ی سری دیال.گ های خاموش وجود داره !
روی اون قسمتی ک میخوای تغییر بدی کلیک راست کن و edit رو انتخاب کن
فکر میکنم اون قسمت بتونی ی سری کارها انجام بدی !

yeki_be_name_hich_kas
شنبه 30 مهر 1390, 04:51 صبح
دوست عزیز ممنون از صبر و حوصله زیادتون
عزیز مثل اینکه شما اصلا متوجه حرف من نمیشید.من تمام این مرحله به مرحله شمرده هایی که گفتین رو میدونم و تمامشم تغییر میدم مشکل اینه که اون قسمت از ستاپ که عکسشو زدم به هیچ وجه تو دیالوگهای موجود تو اینستال شید نیست که تغییرش بدم.بقیه قسمتها همه موجوده و منم تغییر میدم اما این قسمت اصلا تو دیالوگها نیست.شما اگر یک بار کامل دیالوگها رو نگاه کنید متوجه حرف من میشید مشکل من نبود دیالوگ مخصوص به قسمت Setup Status هست و گرنه مشکلی با بقیه دیالوگها ندارم.پس نیاز به توضیح دوباره موضوع نیست شما اگر تونستین راه حلی برای حذف این قسمت که تو دیالوگهام نیست پیدا کنید به ما هم بگید.منتظر پاسخ باقی دوستان هستم.یکی به داد این تایپیک برسه.

noshin2008
شنبه 30 مهر 1390, 10:20 صبح
دوست عزیز ممنون از صبر و حوصله زیادتون
عزیز مثل اینکه شما اصلا متوجه حرف من نمیشید.من تمام این مرحله به مرحله شمرده هایی که گفتین رو میدونم و تمامشم تغییر میدم مشکل اینه که اون قسمت از ستاپ که عکسشو زدم به هیچ وجه تو دیالوگهای موجود تو اینستال شید نیست که تغییرش بدم.بقیه قسمتها همه موجوده و منم تغییر میدم اما این قسمت اصلا تو دیالوگها نیست.شما اگر یک بار کامل دیالوگها رو نگاه کنید متوجه حرف من میشید مشکل من نبود دیالوگ مخصوص به قسمت Setup Status هست و گرنه مشکلی با بقیه دیالوگها ندارم.پس نیاز به توضیح دوباره موضوع نیست شما اگر تونستین راه حلی برای حذف این قسمت که تو دیالوگهام نیست پیدا کنید به ما هم بگید.منتظر پاسخ باقی دوستان هستم.یکی به داد این تایپیک برسه.

سلام دوست عزیز
اگ من نتونستم کاری بکنم عذر میخوام
دیگ هر راهی ب ذهنم میرسید بهتون گفتم
ب هر حال موفق باشید

snow2life
جمعه 13 آبان 1390, 15:41 عصر
دوست عزیز من این کار رو کردم.
یعنی یه ستاپ ساختم که اون عمس رو عوض کردم. حتی بالای صفحه هم تونستم یه لوگو اضافه کنم. ولی وقت می بره و حوصله میخواد.
من برای این کار کجبور شدم از قسمت skin یکی یکی صفحه ها رو edit کنم و عکس مورد نظر رو به صفحه ستاپ اد کرده و مختصاتش رو درست کردم.
برای سلخت یه ستاپ برای بازی کرایسیس 2 یه شب تا صبح روش کار کردم تا اونجوری که می خوام در بیاد.
حدود 60 تا page رو edit کردم. فکر نکنم کسی حوصله همچین کاری رو داشته باشه.

yeki_be_name_hich_kas
جمعه 27 آبان 1390, 21:51 عصر
سلام دوست عزیز ممنون از پاسخگوییتون
اما در مورد جوابتون ذکر چند مطلب به نظرم میاد که میگم یکی اینکه اصلا بحث وقت و حوصله نیست من این وقت و حوصله رو دارم اما شما درست سوال بنده رو متوجه نشدید که اگر اینطور بود نه وقت زیادی میخواد نه حوصله.من گفتم ویرایش تمام صفحات از طریق SKIN رو خودم انجام میدم و مشکلی هم ندارم فقط و فقط همون صفحه که عکسش رو قرار دادم مورد بحث بنده است که در قسمت SKIN هم به هیچ وجه موجود نیست.و نمیشه از اونجا پیداش کرد و ویرایش کرد.شما اگه میدونید فقط به من بگید صفحه Setup Status در نصب رو کجا پیدا کنم و ویرایش کنم.من به باقی صفحان نصب کاری ندارم فقط برای من همین صفحه که گفتم و عکسشم تو پست اول گذاشتم مهمه و لا غیر.منتظر پاسخ گرم شما هستم.