PDA

View Full Version : پیدا کردن سایت های داخل شبکه

farhadnamir_2003
چهارشنبه 20 مهر 1390, 17:51 عصر
سلام و خسته نباشید
من یه سوال جامع داشتم و راحت
من یه جا کار میکنم که دارای شبکه داخلی
می خوام بدونم این شبکه به چه سایت هایی مرتبط هستش و می تونم اون سایت ها رو ببینم
چندین تا سایت رو میدونم ولی از همش اطلاعی ندارم
آیا راهی داره که با دادن دستوری چیزی سایت های مرتبط رو که تو اون شبکه هستن پیدا کنیم

khalil-s
پنج شنبه 21 مهر 1390, 09:07 صبح
سلام
منظورتان چه سایتی است؟ سایت داخلی یا سایت های خارج از شبکه محلی شما (یعنی سایت هایی که از طریق اینترنت باید به اونها اتصال برقرار کنی)
اگه منظورتان حالت دوم هستش آیا اطلاعات بیشتری از نوع شبکه (دامین یا ورک گروپ) و نوع فایروال شبکه (مثلاٌ ISA SERVER) را میدونید؟

farhadnamir_2003
پنج شنبه 21 مهر 1390, 15:54 عصر
سلام
منظورتان چه سایتی است؟ سایت داخلی یا سایت های خارج از شبکه محلی شما (یعنی سایت هایی که از طریق اینترنت باید به اونها اتصال برقرار کنی)
اگه منظورتان حالت دوم هستش آیا اطلاعات بیشتری از نوع شبکه (دامین یا ورک گروپ) و نوع فایروال شبکه (مثلاٌ ISA SERVER) را میدونید؟

به اینترنت که وصل نیست
ولی سایت هایی روی شبکه هست که میشه رفت توشون مثلا police.ir
چطوری باید اطلاعاتی به دست بیارم؟

Mask
پنج شنبه 21 مهر 1390, 16:57 عصر
باید شبکتو اسنیف کنی.

khalil-s
پنج شنبه 21 مهر 1390, 17:42 عصر
به اینترنت که وصل نیست
ولی سایت هایی روی شبکه هست که میشه رفت توشون مثلا police.ir

دوست من فکر میکنم شما دارید اشتباه می کنید و به اینترنت وصل هستید چون سایت Police.ir یک وب سایت پلیس ایران روی بستر اینترنت هستش (البته شاید هم حالت اینترانت هم داشته باشه که شک دارم)
فقط دسترسی کاربری شما به اینترنت توسط یک فایروال مثل Isa Server محدود به چندتا سایت شده که اگه 3تا نکته را چک کنی بهتر میشه نتیجه گیری کرد
1- در برنامه اینترنت اکسپلورر چک کن که آیا پروکسی تنظیم شده؟
2- در کانکشن کارت شبکه شما چک کنید که آیا Gateway تنظیم شده؟
3- وقتی در اینترنت اکسپلورر میخواهی وارد یک سایت مثلاً Google.com بشی با چه پیغامی روبر میشی؟
اگه راهش رو نمی دونی بگو تا بهتر راهنماییت کنم

farhadnamir_2003
چهارشنبه 04 آبان 1390, 18:03 عصر
دوست من فکر میکنم شما دارید اشتباه می کنید و به اینترنت وصل هستید چون سایت Police.ir یک وب سایت پلیس ایران روی بستر اینترنت هستش (البته شاید هم حالت اینترانت هم داشته باشه که شک دارم)
فقط دسترسی کاربری شما به اینترنت توسط یک فایروال مثل Isa Server محدود به چندتا سایت شده که اگه 3تا نکته را چک کنی بهتر میشه نتیجه گیری کرد
1- در برنامه اینترنت اکسپلورر چک کن که آیا پروکسی تنظیم شده؟
2- در کانکشن کارت شبکه شما چک کنید که آیا Gateway تنظیم شده؟
3- وقتی در اینترنت اکسپلورر میخواهی وارد یک سایت مثلاً Google.com بشی با چه پیغامی روبر میشی؟
اگه راهش رو نمی دونی بگو تا بهتر راهنماییت کنم

با سلام
1-پروکسی تنظیم نشده
2-بله gateway تنظیم شده
3-میگه کانکشنی وجود نداره

حالا چیکار کنم؟

farhadnamir_2003
چهارشنبه 04 آبان 1390, 18:05 عصر
باید شبکتو اسنیف کنی.

یعنی چی؟باید چیکار کنم؟

khalil-s
پنج شنبه 05 آبان 1390, 09:02 صبح
با سلام
1-پروکسی تنظیم نشده
2-بله gateway تنظیم شده
3-میگه کانکشنی وجود نداره

حالا چیکار کنم؟

دوست عزیز زودتر از اینها منتظر جوابت بودم
خوب ظاهراً همون فرضیه من درسته و شما باید به اینترنت وصل باشید فقط سر راه اینترنت شما یک فایروال قرار داره که دسترسی شما رو فیلتر می کنه
فقط یک کار دیگه هم میتونی انجام بدی تا کاملاً مطمئن بشی لطفا دستور زیر رو در یک کامندپرامت تایپ کن و نتیجه رو ببین که اگر مثل زیر باشه دیگه مطمئن باش که به اینترنت وصل هستید
دستور زیر تمام روترهایی (یا همون کامپیوتر های سرور که سرویس اینترنت میدند!) که تا رسیدن به سایت Police.ir در سر راه شما باشند رو نشون میده و خط اول نشان دهنده سرور شرکت شما هستش که در سر راه شما قرار داره (احتمال زیاد همون فایروال)
77083

توی این تصویر 13تا روتر که توی مسیر قرار داره می بینی (البته برای شما ممکنه فرق داشته باشه)

در هر صورت وقتی مطمئن شدی به اینترنت دسترسی داری بنظر من شما فقط از راه صحیح و خطا می تونید سایت هایی که دسترسی دارید رو پیدا کنید و یا از Admin شبکه خودتون اون سایت های مجاز رو بپرسی البته یکی از دوستان نوشته بودن شبکه رو اسنیف کنید ولی بنظر من این در صورتی امکان پذیر است که کامپیوتر شما خودش یک روتر باشه که اینجور نیست (شاید هم من دارم اشتباه میکنم که اگه اینجوره دوستان من رو راهنمایی کنند)

farhadnamir_2003
سه شنبه 10 آبان 1390, 22:06 عصر
من اون کار رو انجام دادم
5 تا شماره داد و بعد مینویسه trace complete
همه ی اون ها هم ip هستند
حالا باید چیکار کنم؟

farhadnamir_2003
شنبه 14 آبان 1390, 21:03 عصر
چی شد دوسته من