PDA

View Full Version : سوال: مشکل با content page

مهسا صالحی
چهارشنبه 20 مهر 1390, 19:44 عصر
سلام من تازه شروع کردم ASP.NET رو یاد بگیرم .تو visual studio2010 یه مسترپیج دارم که تعدادی صفحه ازش استفاده می کنند یکی از صفحات نمی دونم چرا اینجوری شده.:ناراحت: لطفا راهنمایی کنید.
76529

hjran abdpor
پنج شنبه 21 مهر 1390, 18:56 عصر
با سلام.
خوب داره واضح بهتون میگه که فایل ASPNETDB را پیدا نمیکنه (فایل پایگاه داده وب سایت است .

مهسا صالحی
جمعه 22 مهر 1390, 18:50 عصر
همه ی صفحاتی که از قبل ایجاد کرده بودم درست اجرا میشن ولی الان وقتی NemItem که ایجاد می کنم همشون این شکلی می شن چیکار باید بکنم؟؟؟؟:ناراحت:

hjran abdpor
یک شنبه 24 مهر 1390, 18:09 عصر
با سلام دوباره.
همون که گفتم مشکل از ادرس دهی است که فایل را پیدا نمیکنه ، باید پروژه را بزارید ببینم چی مشکل داره !

مهسا صالحی
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:08 عصر
با سلام دوباره.
همون که گفتم مشکل از ادرس دهی است که فایل را پیدا نمیکنه ، باید پروژه را بزارید ببینم چی مشکل داره !

کدوم قسمتها رو باید بذارم؟؟؟؟ بر روی پایگاه داده تو پنجره ی سرور اکسپلورر علامت ضربدر قرمز رنگ هم هست اون به چه معنی هست؟ چیکار باید بکنم؟؟؟؟

reza4359
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:28 عصر
کدوم قسمتها رو باید بذارم؟؟؟؟ بر روی پایگاه داده تو پنجره ی سرور اکسپلورر علامت ضربدر قرمز رنگ هم هست اون به چه معنی هست؟ چیکار باید بکنم؟؟؟؟
خب روی دیتابیستون کلیک کنید اگه باز نشد و پیغام داد معلومه که اگه دیتابیستون رو با یک ورژن بالاتر sqlserver ایجاد کردید با sqlexpress موجود باز نمیکنه و باید با ورژت بالاتر بازش کنید و داخل connection string بهش آدرس بدید

مهسا صالحی
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:36 عصر
دیتابیس باز میشه مشکل از کجاست؟!!!! این هم کد وب کانفیگ.

fakhravari
دوشنبه 25 مهر 1390, 20:52 عصر
شاید تغیر اسم داده صفحه چون دیتابیس کار میکنه
این مثال مستر پیجه
<asp:ContentPlaceHolder id="ContentPlaceHolder1" runat="server">

</asp:ContentPlaceHolder>
اینم میشه یک پیج که وصل به اون
<%@ Page Language="VB" MasterPageFile="~/MasterPage.master" AutoEventWireup="false" CodeFile="Default3.aspx.vb" Inherits="Default3" title="Untitled Page" %>

<asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="ContentPlaceHolder1" Runat="Server">

</asp:Content>

hjran abdpor
سه شنبه 26 مهر 1390, 19:27 عصر
پروژه رو چطور ضمیمه کنم؟؟؟؟؟

موقع جواب دادن به تاپیک از قسمت مدیریت ضمیمه ها استفاده کنید البته فایل شما نباید بیش تر از حد تعریف شده باشد.

مهسا صالحی
پنج شنبه 28 مهر 1390, 11:17 صبح
موقع جواب دادن به تاپیک از قسمت مدیریت ضمیمه ها استفاده کنید البته فایل شما نباید بیش تر از حد تعریف شده باشد.
سلام این کد صفحه ای هست که این مشکل رو داره البته بغیر از این یه صفحه ی دیگر هم هست چند بار New Item ایجاد کردم ولی بعد از چند بار باز و بسته شدن VS دوباره صفحات این شکلی شدند.

مهسا صالحی
جمعه 29 مهر 1390, 23:59 عصر
کد صفحه ای که مشکل داره رو ضمیمه کردم.لطفا هر کس می تونه کمکم کنه.

مهسا صالحی
شنبه 30 مهر 1390, 12:20 عصر
من کد صفحه رو ضمیمه کردم. خواهش می کنم کمکم کنید.