PDA

View Full Version : مشکل در سبد خرید

M * M * A
پنج شنبه 21 مهر 1390, 09:25 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
من سایت زیر رو طراحی کردم ولی طرف یک تقاضا داره که باید در قسمت لیست کالا ابتدا تمام مقادیری که لازم داره رو وارد کنه و در نهایت تایید رو بزنه
http://amir-isaco.ir/LstKala.aspx
این نکنه رو بگم که دیتاگرید باید حافظه داشته باشه.یعنی تعدادهای موزد نظرش رو در صفحه اول و دوم وارد کنه و اگه به صفحه اول برگشت اطلاعات قبلی که وارد کرده موجود باشه
و در نهایت تایید رو بزنه
------------------
در حال حاظر مشتری بعد از وازد کردن اطلاعات برای ذخیره شدن مقادیر هر صفحه باید تایید روبزنه

mehran_sh_t
پنج شنبه 21 مهر 1390, 09:43 صبح
سلام
از خاصیت textChanged استفاده کنید و مقدار مورد نظر رو در session قرار بدید و یا حذف کنید (در صورت تغییر از مثلا 4 به 0)
از ajax هم استفاده کنید فک کنم بهتر باشه کار با این قسمت سایتتون

sanay_esh
پنج شنبه 21 مهر 1390, 10:40 صبح
سلام
به نظر بنده سایت جالبی دارید بنده هم تجربه کار با نمایندگان ایران خودرو و فروشگاههای مجاز ایساکو و دیگر فروشندگان قطعات و لوازم یدکی در زمینه صنعت خودرو را دارم
برای اینکه بتوانید از امکان سبد خرید در سایت خود استفاده نمائید میتوانید از ajax که کار را برای شما راحت تر و زیباتر میکنه استفاده نمائید
با توجه به اینکه باید تمامی قطعات تائیدی را به سبد خرید اضافه نمائید حتی میتوانید از امکان بانک اطلاعاتی هم استفاده نمائید
در ضمن لینکهایی که در آخر پیش فاکتور شما وجود دارد حاوی خطا میباشد و حتی نمیتوان کالای انتخابی را از پیش فاکتور یا سبد خرید حذف کرد
پیشنهاد میکنم در صورتی که عملیات کامل نشده از نمایش آن به کاربران جلوگیری کنید شاید برخی خطا ها یک سری اطلاعات مهمی را به معرض نمایش بگذارد که بعدا خطراتی را داشته باشد

در آخر میتوانید سایت را کنترل خطا نمائید و در صورت بروز خطا به صفحه ای اشاره نماید که خود شما آن را درست کرده اید و خطای سیستمی را نمایش ندهد
از اسکریپتهای موجود سبد خرید هم میتوانید استفاده نمائید که خیلی خیلی مفیده !!!!

M * M * A
پنج شنبه 21 مهر 1390, 11:33 صبح
سلام بر دوست عزیز.توی بانک داشتم تغییرات اعمال میکردم .برای همین دچار مشکل شده.میشه نمونه ای بگذارید اینجا ؟