PDA

View Full Version : سوال: فرستادن اطلاعات در برنامه به روش POST

webpower
پنج شنبه 21 مهر 1390, 13:12 عصر
سلام دوستان
من میخوام توی کدهام یک شرط رو بررسی کنم و با توجه به اون مقادیری رو با روش POST بفرستم آیا این امکان وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید

blackmak
پنج شنبه 21 مهر 1390, 14:12 عصر
خوب چه شرطی چه مقادیری چه پستی . توضیح بدید کاملتر

mohsen6500
پنج شنبه 21 مهر 1390, 14:13 عصر
سلام دوست عزیز
عرض کنم که بله امکانش هست
خوب شما هم بیشتر توضیح بدید
دقیقا کارتون رو بگیر و کدهاروهم بذارید و اونوقته که میشه یه نتیجه درست و درمون گرفت
بابا خیلی گزیده گویی هم خوب نیست ها

webpower
پنج شنبه 21 مهر 1390, 15:13 عصر
بعضی وقت ها لازمه که اطلاعات رو به یک صفحه دیگه منتقل کنیم که برای من راه ساده استفاده از متد گت هست. مشکل اینجاست که اطلاعات مهم رو نمیشه با get فرستاد مثل پسورد...
البته میشه اول اطلاعات رو توی سشن بریزم بعد هم با window.location='' به کمک جاوا اسکریپت به صفحه ای که میخوام منتقل بشم و اونجا سشن ها رو بررسی کنم اما اگر میشد توسط یک دستور اطلاعات رو با متد post به صفحه ی مورد نظر بفرستیم راحتتر بود... فکر کنم الان منظورم واضح باشه :دی

blackmak
پنج شنبه 21 مهر 1390, 16:30 عصر
میتونید data رو بریزید تو یه input که تایپش hidden باشه و بعد اونو با یه فرم پست کنید .

webpower
جمعه 22 مهر 1390, 13:48 عصر
میخوام خود برنامه بفرسته نه اینکه یکی بیاد سابمیتش کنه

blackmak
جمعه 22 مهر 1390, 15:07 عصر
هدفتونو واضح تر میشه توضیح بدید. و کاری که میخواهید انجام بدید دقیقا برای چی هستش .

kavoshgar63
شنبه 23 مهر 1390, 13:16 عصر
خب کاری که blackmak (http://barnamenevis.org/member.php?180832-blackmak) گقت هم خوبه
یه اینپوت بساز بعد با یه دستور جاوا اسکریپت به طور اتومات سابمیتش کن تا نیازی به سابمیت کردن دیگران نباشه

MMSHFE
شنبه 23 مهر 1390, 16:44 عصر
با جاوا اسكريپت ميتونيد خودتون بطور پويا يك فرم بسازين و عناصر دلخواهتون رو بهش اضافه كنيد و بعد هم ارسالش كنيد و حتي نيازي نيست به صفحه اضافه بشه كه كاربر اون رو ببينه.

webpower
شنبه 23 مهر 1390, 17:38 عصر
متشکرم راه حل خیلی خوبیه من میخواستم برای فعال سازی حساب کاربری یوزر نیم و پسورد رو توی کوکی داشته باشم بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی و انجام عملیات یوزر نیم و پسورد رو برای لاگین به صفحه لاگین سابمیت کنم.
یه نام به فرم میدم و با دستور frm.submit() سابمیتش میکنم ممنون