PDA

View Full Version : سوال: مشکل با افزودن فیلد جدید به جداول دیتابیس در vsC#

پروگرامنویس
پنج شنبه 21 مهر 1390, 15:44 عصر
سلام
دارم یه برنامه مینویسم توش از قبل جدولها ،کلاسهای مربوط بهشون و ... رو ایجادکردم اما الان میخوام به یکی ازاین جدولها یه فیلد جدید اضافه کنم ولی با کمال تعجب وقتی از متد ADD روی این جدول استفاده میکنم خطا میگیره که" Invalid object columns 'time'". (فیلد time) .این خطا حتی برای ساخت یه جدول جیدی هم صدق میکنه ! یا وقتی تمام فیلدهای جدول رو توی دیتا گرید ویو نشون میدم فیلد جدید رو نشون نمیده.نمیدونم ولی خودم حدس میزنم مشکل سر پاک کردن دیتا ست از پوشه دیتا بیس برنامه م بود (بخاطر توصیه دوست) چون من یه بک آپ از برنامه برای موقعه ای که هنوز دیتاست رو پاک نکردم دارم روی اون همه چی درسته .ولی روی نسخه جدید برنامه خیلی کار کردم و نمیصرفه دوباره از روی نسخه قبلی شروع کنم .اگه شمام حدس میزنید مشکل همینه لطفا راه حلش رو بگید اگرم حدستون چیز دیگس جان من بگید خیلی گیرم.
یه سوال دیگه:خجالت: تو همین برنامه بعضی از جداول با اینکه مقدار دارن ولی توی server explorer همه فیلدها مقدارشون نال هست میشه اینم بگید قضیه ش چیه؟
از وقتی برای خوندنه سوالام گذاشتید م م نون اگه بتونید کمکی هم بکنید صد چندان م م ن و ن

pay_hossein
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 07:15 صبح
دوست من شما سورس دستا بیستون رو از داخل فولدر بپ آپتون به برنامتون اضافه کنید اشالا درست میشه.
دوم در مورد سوال دومتون خوب متوجه نشدم چی بود