PDA

View Full Version : مشکل با گذاشتن برنامه windows applicatioدر2003

pantea_l62
جمعه 29 مهر 1384, 23:55 عصر
با سلام به دوستان
من تازه کار هستم و می خوام برنامه windows application vb.net رو روی سرور2003 بذارم و می خوام کاربران با بالا امدن ویندوز بلافاصله با login برنامم روبرو بشن . لطفا در مورد تنظیمات لازم توضیح بدید من الان کتابی در این مورد در اختیارم نیست.

متشکرم

pantea_l62
جمعه 29 مهر 1384, 23:56 عصر
من نمیدونم اجرای فایل exe برنامم رو در کجا تعریف کنم و خیلی چیزای دیگه.ممنون می شم راهنمایی کنید.......

cybercoder
شنبه 30 مهر 1384, 16:59 عصر
یعنی میخواید application شما از روی سرور اجرا بشه یا یه نسخه رو کلاینت هست؟
البته من تا حالا application ندیدم که از رو سرور اجرا بشه (به غیر از تو Unix Multiuser)

اگه برنامه شما تو کلاینت

shortcut از برنامه بذارین تو Startup.
البته یه روش دیگه هم هست که به جای اینکه explorer.exe اجرا بشه برنامه شما به عنوان شل میاد بالا.

pantea_l62
شنبه 30 مهر 1384, 20:32 عصر
یعنی میخواید application شما از روی سرور اجرا بشه یا یه نسخه رو کلاینت هست؟
البته من تا حالا application ندیدم که از رو سرور اجرا بشه (به غیر از تو Unix Multiuser)

اگه برنامه شما تو کلاینت

shortcut از برنامه بذارین تو Startup.
البته یه روش دیگه هم هست که به جای اینکه explorer.exe اجرا بشه برنامه شما به عنوان شل میاد بالا.

برنامه می خوام فقط رو سرور باشه برنامه از روی یه فایل exe اجرا میشه.
خوب میشه بیشتر توضیح بدید !؟؟؟؟؟؟؟

cybercoder
سه شنبه 03 آبان 1384, 12:08 عصر
1- شما باید فولدر برنامتون رو MAP‌کنید
2- توی GPO (Group Policy) یه قسمت هست که می تونی بگی interface‌ویندوزت چی باشه explorer.exe یا هرچی دلت میخواد.exe

3- اما حواست باشه که اگه روی workgroup این کار رو بکنید دیگه نمی تونید وارد سیستم بشید چون قسمت Login مال Explorer.exe می باشد اما روی Domain Controller مشکل نداره

موفق باشید

arian_pro
سه شنبه 03 آبان 1384, 14:20 عصر
البته بهترین راهی که به نظر من میرسه استفاده از terminal service،که می تونی هر نوع برنامه ایی رو رو سرورت بزاری و کلاینتها ازش استفاده کنند ولی باید برنامه کلاینت terminal service رو رو کلاینتهات هم نصب کنی و برنامت رو در سرور از قسمت add/remove program تو کنترل پنل نصب کنی