PDA

View Full Version : خطای استیمول بروی سرور

majid.gymnast
جمعه 22 مهر 1390, 11:22 صبح
دوستان سلام
من در یک برنامه ای که با asp.net نوشتم و برای گزارشاتم از استیمول استفاده کردم و روی سیستم خودم هیچ مشکلی نداره و درست کار میکنه ولی روی سرور اصلی این پیغامو زیر رو میده لطفا اگر دوستان قبلا به این مشکل برخورد کردن مشکلمو حل کنند:
Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

majid.gymnast
جمعه 22 مهر 1390, 20:11 عصر
دوستان جون هرکه دوست دارین کمک کنین:افسرده: یعنی تاحالا هیچکس استیمول رو تو پروژه تحت وب استفاده نکرده؟

jmfnima
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:50 عصر
با سلام به شما دوست عزيز
در هر جايي كه ميخواي از استيمول استفاده كني بايد فايل هاي با پسوند dll استيمول رو هم بر روي سرور مربوطه كپي كني .

majid.gymnast
سه شنبه 26 مهر 1390, 17:18 عصر
دوست عزیز تشکر از کمکت ولی من تمام dll های مربوطه رو در شاخه bin روی سرور گزاشتم.
حالا میخواستم این کامپوننت رو روی سرور نصبش کنم ، شرکتی که ازش هاست گرفتم گفته لینک راهنما و نصب کامپوننت رو بهشون بدم حالا میخواستم ببینم شما میدونید که دقیقا باید چه چیزایی به شرکت بدم تا استیمول رو روی سرور نصب کنند؟

iman_22a
چهارشنبه 27 مهر 1390, 00:18 صبح
دوستان سلام
من در یک برنامه ای که با asp.net نوشتم و برای گزارشاتم از استیمول استفاده کردم و روی سیستم خودم هیچ مشکلی نداره و درست کار میکنه ولی روی سرور اصلی این پیغامو زیر رو میده لطفا اگر دوستان قبلا به این مشکل برخورد کردن مشکلمو حل کنند:
Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

مگه جواب این سوال رو توی تاپیک اصلی استیمول نگرفتین . یکی از دوستان جواب داده بودن .

majid.gymnast
چهارشنبه 27 مهر 1390, 08:22 صبح
کدوم تاپیک لطفا آدرسشو بزارین یه سری بزنیم؟

jmfnima
چهارشنبه 27 مهر 1390, 14:41 عصر
با سلام به شما دوست عزيز
هر موقع كه خواسته باشي از استيمول سافت براي اجراي يك پروژه استفاده كني احتياجي به نصب برنامه استيمول سافت نيست همونطور كه گفتم فقط كافيه كه فايل هاي DLL مورد نظر رو در مسير برنامه ات كپي كني .

majid.gymnast
چهارشنبه 27 مهر 1390, 17:19 عصر
بردر من منم گفتم که تمام dll های استیمول رو تو شاخه bin پروژه روی سرور گزاشتم ولی بازم خطا میده

iman_22a
چهارشنبه 27 مهر 1390, 19:19 عصر
بردر من منم گفتم که تمام dll های استیمول رو تو شاخه bin پروژه روی سرور گزاشتم ولی بازم خطا میده

بله این پیام خطا ربطی به DLL ها نداره . شما ممکنه از فرم ورود اطلاعات مخصوص توی گزارش استفاده کرده باشین یا اینکه کانکشن ارتباط با بانک اطلاعاتی را در خود گزارش قرار داده اید و موقع اجرا بانک اطلاعاتی را پیدا نکرده و ناچارا پنجره ورود Username و Password مثل Crystal report را می خواهد به شما نشان دهد که چون توی محیط وب هست پیغام خطا می دهد یا ...

اینجا (http://forum.stimulsoft.com/default.aspx?g=profile&u=17903) مورد مشابهی هست

majid.gymnast
چهارشنبه 27 مهر 1390, 19:59 عصر
بله این پیام خطا ربطی به DLL ها نداره . شما ممکنه از فرم ورود اطلاعات مخصوص توی گزارش استفاده کرده باشین یا اینکه کانکشن ارتباط با بانک اطلاعاتی را در خود گزارش قرار داده اید و موقع اجرا بانک اطلاعاتی را پیدا نکرده و ناچارا پنجره ورود Username و Password مثل Crystal report را می خواهد به شما نشان دهد که چون توی محیط وب هست پیغام خطا می دهد یا ...

اینجا (http://forum.stimulsoft.com/default.aspx?g=profile&u=17903) مورد مشابهی هست
سلام
بله؛دقیقا چیزیه که شما میگین. حالا من کانکشن استرینگ رو چجوری باید از بیرون به استمول بفرستم؟

iman_22a
چهارشنبه 27 مهر 1390, 21:03 عصر
سلام
بله؛دقیقا چیزیه که شما میگین. حالا من کانکشن استرینگ رو چجوری باید از بیرون به استمول بفرستم؟

من تحت وب با استیمول زیاد کار نکرده ام اما معمولا دیتاسورس را با کد نویسی به گزارش پاس می دم . مثل بقیه دوستان ( لقمه آماده می دم به گزارش تا نمایش بده :لبخند: )

majid.gymnast
پنج شنبه 28 مهر 1390, 07:51 صبح
من هم تحت ویندوز همین کار رو میکنم ولی تحت وب نمیشه دیتاست رو به استیمول بایند کرد شاید هم من نمیتونم؛ اگر از دوستان کسی بلده لطفا راهنمایی کنه؟

Himalaya
پنج شنبه 28 مهر 1390, 18:55 عصر
--------------گزینه حذف پست رو پیدا نکردم. مدیرا زحمتشو بکشن. Sorry------------

Himalaya
پنج شنبه 28 مهر 1390, 18:57 عصر
سلام

دوست عزیز یه کمکی برسون:افسرده:این یه نمونه تو وب (http://www.stimul.amir-ajorlo.ir/)

namespace Test
{
public partial class _Default : System.Web.UI.Page
{
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
var report = new StiReport();

report.Load(Server.MapPath("Reports/Report.mrt"));
var persons = Persons();

report.RegBusinessObject("MyData", persons);
StiWebViewer1.Report = report;
}

private static List<Person> Persons()
{
var persons = new List<Person>
{
new Person { Name = "Amir", Family = "Ajorlo", Tells = new List<string>
{
"09120000001",
"09120000002",
"09120000003"
}
},
new Person { Name = "Ali", Family = "Naderi", Tells = new List<string>
{
"09120000004",
"09120000005",
"09120000006"
}
},
new Person { Name = "Ebrahim", Family = "Amiri", Tells = new List<string>
{
"09120000007",
"09120000008"
}
}
};
return persons;
}
}

public class Person
{
public string Name { get; set; }
public string Family { get; set; }
public List<string> Tells { get; set; }
}
}

این چندتا موضوع رو چک کن

1- موقع ساخت Data Source تو برنامه Stimul کلا گزینه هایی رو که گزارش رو مستقیم به دیتابیس وصل میکنن فراموش کن
یا از Data From DataSet, Data Tables استفاده کن (اصلا از Dataset خوشم نمیاد، نمیدونم چرا :چشمک:) یا از Data From Bussiness Objects. تو ورژن 2010.1, 2010.2 یه آیتم اضافه شده به اسم New Bussiness Object (با مورد قبل فرق میکنه). تو یه سایت خوندم (متاسفانه لینکش یادم نیست) که ساده ترین Data Source که میشه تو Stimul استفاده کرد، همین مورده. دوستانی که میگن تو رکوردهای بالا، سرعت Stimul کمتره (در برابر کریستال و ...) این مورد رو هم تست کنن

2- از فرمی که تو خود stimul میشه طراحی کرد (New Form که برای دریافت مقادیر ازش استفاده میشه) استفاده نکن.

3- یه مورد رو هم که تو پست 737 این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?117526-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-StimulReport-%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/page74) گفته بودم

iman_22a
پنج شنبه 28 مهر 1390, 22:31 عصر
--------------گزینه حذف پست رو پیدا نکردم. مدیرا زحمتشو بکشن. Sorry------------

حذف پست زمانی که به مد ویرایش پست میری ظاهر میشه برادر

Himalaya
پنج شنبه 28 مهر 1390, 23:27 عصر
سلام (Remove)

حذف پست زمانی که به مد ویرایش پست میری ظاهر میشه برادردیگه تا این مقدارشو یادم مونده.

قبلا تو کادر پیام شما، یه CheckBox بود با یه دکمه حذف (اگه خواب ندیده باشم). اما الان خبری ازش نیست.

76871

76872http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

iman_22a
جمعه 29 مهر 1390, 00:59 صبح
جالبه ، جدیدا برداشته شده .

majid.gymnast
جمعه 29 مهر 1390, 11:30 صبح
سلام بردر
با این روشی که شما گفتید چجوری باید ستونها رو تو خود استیمول تنظیم کرد؟

Himalaya
جمعه 29 مهر 1390, 11:41 صبح
سلام
یه لطفی کنید این واژه برادر رو فاکتور بگیرید :عصبانی:

این لینک رو ببین (http://www.stimulsoft.com/ShowArticle.aspx?id=0150)

majid.gymnast
جمعه 29 مهر 1390, 20:15 عصر
چشم اخوی خون خودتو بجوش نیار 3 تا نفس عمیق بکش :بوس:

majid.gymnast
شنبه 30 مهر 1390, 09:50 صبح
دوستان من هنوز نتونستم درستش کنم لینکی که karaji333 (http://barnamenevis.org/member.php?53563-karaji333) معرفی کردن هم به کارم نیومد . اگر دوستا لطف کنن یه نمونه پروژه بزارن تا هم من و هم دوستان دیگری که به این مشکل بر میخورن بتونن استفاده کنن

majid.gymnast
دوشنبه 30 آبان 1390, 18:39 عصر
دوستان،عزیزان،برادران،خوا هران،پدران،مادران،برنامه نویسان،مهندسان،استادان،بز رگان عزیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــز جون هرکه که دوست دارید یه کمکی به من بکنید من هنوز مشکلم حل نشده و دارم منفجر میشم:عصبانی++: