PDA

View Full Version : سوالی در مورد لاگین

z.kebria
شنبه 23 مهر 1390, 12:26 عصر
سلام دوستان

اول یه سناریو میگم و بعد سوالم رو می پرسم

ببینید من یه صفحه به نام لاگین دارم که کابر بعد از لاگین کردن وارد صفحه شخصیش میشه توی صفحه شخصیش تعداد زیادی صفحه هست بعنوامن مثال صفحه ویرایش اطلاعات،من وارد صفحه لاگین شدم بعد وارد کردن یوز و پسوردم وارد صفحم میشم تو یه سری صفحات میرم مثل ویرایش کارم تموم میشه و sign out میکنم بعد چند روز از تو history مرورگرم صفحه ویرایش رو انتخاب میکنم چون لاگین نکردم منو به صفحه لاکین میفرسته حالا میخوام بعد وارد کردن یوزر و پسورد وارد صفحه ای که تو history درخواست کرده بودم یعنی صفخه ویرایش بشه چطوری میتونم اینکارو کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتشکر:لبخندساده:

fakhravari
شنبه 23 مهر 1390, 13:06 عصر
تا جا هی که من میدونم
خوب نباید sign out کنید چون سشن دلیت میکنه

Alfred188
شنبه 23 مهر 1390, 17:39 عصر
سلام،
شما مي توني براي اين كار وقتي مي خواي شخص رو به صفحه لاگين هدايت كني آدرس صفحه رو هم با يه كوئري به اون صفحه بفرستي و تو او صفحه (صفحه لاگين) يه شرط بزاري، كه اگه اين كوئري وجود داشت، بعد از ورود، كاربر رو به آدرس موجود در كوئري بفرست!
اينطوري فرقي هم نمي كنه كه صفحه مورد نظر از history اومده يا جاي ديگه!

hjran abdpor
شنبه 23 مهر 1390, 17:58 عصر
با سلام.
به نظ من ادرس اخرین صفحه ی را که کاربر رفته نگه دارید بعد تو ورود دوباره ان را به انجه هدایت کنید !

fakhravari
یک شنبه 24 مهر 1390, 14:01 عصر
با سلام
در موقع sign out باید صفحه جاری که درون اون هستیم ذخیره کنید.
در کل برای راحتی خودتون توی پروفایل یه فیلد url تعرف کنید .
که بعد از لوگین وارد اون url بشه.

Saman Hashemi
یک شنبه 24 مهر 1390, 14:44 عصر
بهترین شیوه Cookie نه استفاده از بانک توی کوکی ذخیره کن هروقت لاگین کرد بخونش و بفرستش به اون صفحه...!

Alfred188
یک شنبه 24 مهر 1390, 15:40 عصر
درود،
ببینید، مثلا من الان میام تو همین صفحه ای که هستیم البته بدون اینکه نام کاربری رو وارد کنم. بعد تصمیم می گیرم بیام و یه چیزی بنویسم و نام کاربری و کلمه عبورم رو وارد می کنم اگه درست بود برنامه میاد یه کاری شبیه :
Response.Redirect(Server.Path)
انجام میده، ولی اگه اشتباه بود منو میفرسته به یه صفحه دیگه که آقا یه جا اشتباه کردی تصحیحش کن و منم تصحیح می کنم و می گه ایول و منو برمی داره میاره تو همین صفحه می گه حالا ادامه بده!
خوب حالا با این حساب دوستان چی کار کنیم که کار بهتری کرده باشیم؟!
پیشنهاد خودم باز رو همون کوئری هاست که موقع اشتباه آدرس این صفحه با ما به اون یکی صفحه میاد و وقتی درست شد بهش ارجاع داده می شیم!

fakhravari
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:55 عصر
سلام
Saman Hashemi بحث سر اینه که در کل روی هر سیستمی که باشه این کار رو انجام بده.
اگه کوکی باشه که روی یک سیستم جواب میده . تازه کاربر میتونه دلیت کنه .اگه درست گفته باشم

Alfred188
یک شنبه 24 مهر 1390, 21:54 عصر
سلام
Saman Hashemi بحث سر اینه که در کل روی هر سیستمی که باشه این کار رو انجام بده.
اگه کوکی باشه که روی یک سیستم جواب میده . تازه کاربر میتونه دلیت کنه .اگه درست گفته باشم

اگه موضوع ذخیره کردن باشه خوب می شه از کوکی استفاده کرد ولی اگه کاربر تو سیستم خودش کوکی ها رو از کار انداخته باشه اون موقع دیگه جواب نمی ده!