PDA

View Full Version : غیر قابل دسترس بودن فایلها و شاخه ها خارج از برنامه autorun که نوشته ام....

behnam_dr
شنبه 23 مهر 1390, 19:14 عصر
سلام دوستان من یه برنامه autorun آموزشی نوشته ام که از داخل برنامه به فیلمها و تصاویر دسترسی دارم اما میخوام این امکان باشه که این فایلها خارج از برنامه غیر قابل دسترس باشد. پیشنهاد شما چیست ؟/ب

BORHAN TEC
شنبه 23 مهر 1390, 23:58 عصر
باید فایل های مورد نظر را encrypt کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که بخواهید از آن فیلم ها و عکس ها در برنامه استفاده کنید باید حتماً از کامپوننت هایی استفاده کنید که قابلیت بارگذاری اطلاعات را از داخل یک استریم داشته باشد. هدف از استریم در اینجا فقط این است که بتوانید فایلها را به شکلی امن در داخل حافظه اصلی از حالت کد شده خارج کنید و از آن استفاده کنید.

MohsenB
یک شنبه 24 مهر 1390, 00:43 صبح
سلام

یه روش ساده ولی کاربردی اینه که شما سی دی نهاییتونو بصورت یه فایل ایمیج ترجیها با فرمت iso ذخیره کنید .

بعد اونو با نرم افزار UltraISO باز کنید .

پوشه ها و فایلهایی رو که میخواهید مخفی بشن رو روشون راست کلیک کنید و گزینه Hide رو بزنید ، دست آخر ایمیج رو ذخیره کنید و اونو رایت کنید .

با این روش مخفی سازی فقط درصورتی میتوانید به فایل و فولدر مخفی شده دسترسی داشت که آدرس اونو داشته باشید . و نمیتونید لیست دایرکتوری از اون گرفت که اون فایلهای مخفی رو نشون بده .

موفق باشید

alaveh
یک شنبه 24 مهر 1390, 02:18 صبح
سلام

یه روش ساده ولی کاربردی اینه که شما سی دی نهاییتونو بصورت یه فایل ایمیج ترجیها با فرمت iso ذخیره کنید .

بعد اونو با نرم افزار UltraISO باز کنید .

پوشه ها و فایلهایی رو که میخواهید مخفی بشن رو روشون راست کلیک کنید و گزینه Hide رو بزنید ، دست آخر ایمیج رو ذخیره کنید و اونو رایت کنید .

با این روش مخفی سازی فقط درصورتی میتوانید به فایل و فولدر مخفی شده دسترسی داشت که آدرس اونو داشته باشید . و نمیتونید لیست دایرکتوری از اون گرفت که اون فایلهای مخفی رو نشون بده .

موفق باشید

بحث خوبی بود دلم خواست منم استفاده کنم . البته کلید تشکر هم زدم ولی پیشنهاد شما فکر کنم فایلها رو از دسترس افراد ناوارد دور نگه میداره و کسی که یکم از کامپیوتر سرش بشه وقتی دنبال فایل بگرده اول Show hidden رو فعال میکنه .

majidbestgame
یک شنبه 24 مهر 1390, 02:33 صبح
بحث خوبی بود دلم خواست منم استفاده کنم . البته کلید تشکر هم زدم ولی پیشنهاد شما فکر کنم فایلها رو از دسترس افراد ناوارد دور نگه میداره و کسی که یکم از کامپیوتر سرش بشه وقتی دنبال فایل بگرده اول Show hidden رو فعال میکنه

سلام... بزار بنده خدمتتون بگم که وقتی شما اون پوشه ای که قراره مخفی کنید رو تو برنامه Ultra Iso انتخاب میکنین سپس روی File Properties کلیک میکنید یک پنجره باز میشه که پایینش دو تا چک باکس داره Hiden و Advanced Hiden هر دوشو تیک بزن که این فایل یا پوشه به حالت Super Hiden در بیاد اونوقت نه دیده میشه پوشه و ...
حتی اگه Show Hiden Files and Folders تیک خورده باشه و یا گزینه Hide Protected Operation system files (recommended) تیکش برداشته شده باشه با هم نشون داده نمیشه.....
بعد فایل ایمیج رو ذخیره کن بعد از ذخیره رایتش کن مطمعا باش که فایل ها قابل روییت نیستن...

و اما در آخر ...

daneshmand1354
یک شنبه 24 مهر 1390, 12:17 عصر
در دوران ماقبل تاریخ که ما فاکس پرو کار میکردیم فیلدهای ممو داشت که میتوانست هر فایلی را حتی فایلهای exe,com را درخود ذخیره کند احتمالا این امکان باید در دلفی و اسکیوال هم موجود باشد
در ضمن میتوانید از روش split,mergre استفاده کنید که کدهای مربوط به این کار در اینترنت موجود است اگر نیاز داشتید پیام خصوصی بگذارید تا براتون بفرستم

MohsenB
یک شنبه 24 مهر 1390, 15:03 عصر
بحث خوبی بود دلم خواست منم استفاده کنم . البته کلید تشکر هم زدم ولی پیشنهاد شما فکر کنم فایلها رو از دسترس افراد ناوارد دور نگه میداره و کسی که یکم از کامپیوتر سرش بشه وقتی دنبال فایل بگرده اول Show hidden رو فعال میکنه .

اگر قرار بود اینجوری باشه که این همه شرح و توصیف نمیدادم ، با یه دستور تو کامند اینی که شما میگید میشد .

مطمئنا برای هر قفلی کلیدی هم هست که این روش هم استثنا نیست ولی نمیگم که اون روش زایع نشه.

موفق باشید

behnam_dr
پنج شنبه 05 آبان 1390, 11:08 صبح
باید فایل های مورد نظر را encrypt کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که بخواهید از آن فیلم ها و عکس ها در برنامه استفاده کنید باید حتماً از کامپوننت هایی استفاده کنید که قابلیت بارگذاری اطلاعات را از داخل یک استریم داشته باشد. هدف از استریم در اینجا فقط این است که بتوانید فایلها را به شکلی امن در داخل حافظه اصلی از حالت کد شده خارج کنید و از آن استفاده کنید.

ممکنه بیشتر توضیح بفرمائید . از راهنمایی شما سپاسگذارم / ب

daneshmand1354
پنج شنبه 05 آبان 1390, 21:57 عصر
در ضمن میتوانید از روش split,mergre استفاده کنید
سلام ببخشید حقیقت اینست که من نمیدانم چطور باید تاپیکهایی که در آن نظر داده ام را پیگیری کنم.اگر پیام خصوص نگذاشته بودید متوجه نمیشدم که سوال داشتید البته همان همان روزی که برای شما پیام گذاشتم در چند تا تاپیک بالاتر برنامه split را با سورس گذاشتم.یعنی همان فایلی که گفته بودم پیام بگذارید را برای همه گذاشتم که می توانید ببینید
split یعنی شکستن یک فایل به فایلهای کوچکتر نرم افزارهای زیادی میتوانند این کار را انجام دهند که مسلما بهترین گزینه خود دلفی است.وقتی فایلهای شکسته شده را به هم بچسبانیم ادغام یا merge اتفاق افتاده و این فایلها به هم چسبیده و به فایل اول تبدیل میشوند.و مسلم است که اگر یک فایل به فایلهای کوچکتر شکسته شود و ترتیب آن را به هم بزنیم هر کسی به راحتی نمیتواند این فایلها را به هم بچسباند.
اگر برنامه نویس قدیمی باشید NC این کار را انجام میدهد و همچنین نسخه تحت ویندوز آن یعنی totat commander

behnam_dr
پنج شنبه 12 آبان 1390, 12:55 عصر
سلام ببخشید حقیقت اینست که من نمیدانم چطور باید تاپیکهایی که در آن نظر داده ام را پیگیری کنم.اگر پیام خصوص نگذاشته بودید متوجه نمیشدم که سوال داشتید البته همان همان روزی که برای شما پیام گذاشتم در چند تا تاپیک بالاتر برنامه split را با سورس گذاشتم.یعنی همان فایلی که گفته بودم پیام بگذارید را برای همه گذاشتم که می توانید ببینید
split یعنی شکستن یک فایل به فایلهای کوچکتر نرم افزارهای زیادی میتوانند این کار را انجام دهند که مسلما بهترین گزینه خود دلفی است.وقتی فایلهای شکسته شده را به هم بچسبانیم ادغام یا merge اتفاق افتاده و این فایلها به هم چسبیده و به فایل اول تبدیل میشوند.و مسلم است که اگر یک فایل به فایلهای کوچکتر شکسته شود و ترتیب آن را به هم بزنیم هر کسی به راحتی نمیتواند این فایلها را به هم بچسباند.
اگر برنامه نویس قدیمی باشید NC این کار را انجام میدهد و همچنین نسخه تحت ویندوز آن یعنی totat commander

و اگر درست یادم باشه DN که قوی تر از NC بود

akar_program
پنج شنبه 12 آبان 1390, 21:00 عصر
سلام اول اون روشهای كه‌ بالا معرفی كردن همشون میسلی اب خوردن میشه‌ دور زد بیهتر هست بیاید با هیكس فلدرها با طور حرفای حیفاظت كنید من hex بیشنهاد میكنم

behnam_dr
پنج شنبه 12 آبان 1390, 21:11 عصر
دوستان سلام مجدد اگر ممکنه راهنمائی کنید TZ Copy Protection اگر بخوام استفاده کنم برای حجم بالا چه نسخه ای جواب میده (منظورم برای محتویات DVD) نسخه 1.5.5 خطا میگیره برای حجم بالا