PDA

View Full Version : سوال: خطای syntax errorr in insert into statment

vahidniya
یک شنبه 24 مهر 1390, 15:33 عصر
هنگام اجرای برنامه خودم که با vb.net نوشتم با خطای (syntax errorr in insert into statment) مواجه شدم دلیل این خطا از چیه؟ با تشکر

sina_saravi1
یک شنبه 24 مهر 1390, 15:38 عصر
هنگام اجرای برنامه خودم که با vb.net نوشتم با خطای (syntax errorr in insert into statment) مواجه شدم دلیل این خطا از چیه؟ با تشکر
به کدوم خط ایراد گرفته ؟
این جور که نشون میده انگار مشکل از بانکه
بانکت درست کار میکنه ؟ و ...

vahidniya
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:18 عصر
Me.Tbl_dbTableAdapter.Fill(Me.DstShrkat.Tbl_db)

vahidniya
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:21 عصر
من در دیتابیس نوع داده بعضی از متغیرها رو عوض کردم مثلا text رو به integer تغییر دادم هنگامی که در برنامه می خوام داده هامو پر کنم این errorr رو میده

sina_saravi1
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:29 عصر
الان پیغام خطا در مورد insert into و کدش کد select ....
عجیبه
فکر کنم اشتباه میکنید
اگه مشکل از اینسرت باشه طبیعیه که وقتی نوع فیلد هاتون عوض بشه درست کار نکنه
شما هم باید فیلد ها رو با اطلاعات مناسبش پر کنید .
مثلا رشته رو جای عدد بفرستید خب معلومه که خطا بگیره

vahidniya
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:32 عصر
در ضمن این خطا رو هم میده:

'C:\Documents and Settings\All Users\Documents\Sherkat howprg.blogfa.com\Sherkat\Sherkat\bin\Debug\bin\De bug\db.mdb' is not a valid path. Make sure that the path name is spelled correctly and that you are connected to the server on which the file resides.

vahidniya
یک شنبه 24 مهر 1390, 16:35 عصر
من هنگام وارد کردن اطلاعات همه چیز رو درست وارد میکنم یعنی بجای فیلد عدد همون عدد رو وارد میکنم و بجای فیلد text متن وارد میکنم

M.KH-SH
یک شنبه 24 مهر 1390, 17:30 عصر
در فراخوانی و باز کردن بانک مشکلی ندارین؟ یعنی محتویات بانک رو داخل برنامه میتونی ببینی؟

خوب زمانی که مقدار داری میدی متناسب با نوعی که انتخاب کردی اونو وارد کن
مثلا اگه boolean دادی اونو باید با true , false پر کنی نه بیای توش بنویسی حسن کچل خوب برای عدد ها هم که نوع int انتخاب کردی اونم باید فقط عدد بدی بهش عدد هم از تکس باکس به صورت مستقیم نمیتونی وارد کنی اول باید اونو تبدیل به integer کنی بد وارد کنی.

اگه بازم درست نشد تک تک نوشته هارو که در کوئری نوشتی با بانک بررسی کن.

اگه درست نشد برنامه رو بزار تا درست کنم برات (میتونی email هم بزنی)

sina_saravi1
یک شنبه 24 مهر 1390, 17:34 عصر
در ضمن این خطا رو هم میده:

'C:\Documents and Settings\All Users\Documents\Sherkat howprg.blogfa.com\Sherkat\Sherkat\bin\Debug\bin\De bug\db.mdb' is not a valid path. Make sure that the path name is spelled correctly and that you are connected to the server on which the file resides.
این که میگه بانکو نمیتونه لود کنه
ببین بانک چشه