PDA

View Full Version : دسترسی به دیتا بیس موجود در لوکال از داخل سایت

sarapepors
یک شنبه 24 مهر 1390, 18:46 عصر
سلام دوستان .
دوستان امکان دسترسی به یک پایگاه داده در یه کامپیوتر لوکال از طربق وب سایت وجود داره یا خیر
بزارید کمی توضیح بدم من باید بتونم از طریق سایت به پایگاه داده موجود در یک کامپیوتر شخصی دسترسی داشته باشم برخی از رکوردهای برخی از جداولش رو بخونم و پس از بررسی شرایطی اونها رو در جداول مختلفی در پایگاه موجود در هاست که برای سایتم هست اد کنم چطور میتونم این کار رو انجام بدم ؟ رشته اتصال به چه صورت خواهد بود. دوستان اگر میشه راهنماییم کنید راستش در این مورد هیچ ذهنیتی ندارم و فکرم به جایی نمی رسه .
دوستان توجه کنید از تو سایت باید از روی لوکال بخونم نه این که از طریق لوکال بانک لوکال رو بخونم و به هاست منتقل کنم در ضمن این کار باید در فواصل مختلف زمانی انجام بشه هر وقت که مشتری می خواد این کار رو انجام بده نه فقط برای یک بار.
ببخشید من این سوال رو در بخش مربوط به sqlserver مطرح کردم اما جوابی نگرفتم برا همین این جا پرسیدم . مرسی

alonemm
یک شنبه 24 مهر 1390, 19:51 عصر
باسلام:
بله شما بايد تنظيمات شبكه SQLServer رو انجام بديد و بعد از يك IP Static براي كارت شبكه خودتون استفاده كنيد.

sarapepors
یک شنبه 24 مهر 1390, 20:01 عصر
باسلام:
بله شما بايد تنظيمات شبكه SQLServer رو انجام بديد و بعد از يك IP Static براي كارت شبكه خودتون استفاده كنيد.
مرسی از پاسختون میشه کمی بیشتر توضیح بدید چه تنظیماتی باید در sqlserver انجام بدم و البته راجع به ip استاتیک
متشکرم.