PDA

View Full Version : سوال: مشکل تبدیل سطح 4 به 3.5 در دات نت 2010

sempay_ninjutsu
دوشنبه 25 مهر 1390, 12:31 عصر
با سلام
1-وقتی که برنامه رو با سی شارپ 3.5 می نویسم کریستال ریپورت به درستی کار میکنه ،ولی وقتی که با 4 می نویسم پروزه ارور میده و میگه از 4 نمیتونی استفاده بکینی.من کریستال ریپورت 2010 رو هم نصب کردم،مشکل کجاست؟
2-اگز پروزه ای را با فریم ورک 4 نوشته باشی و اونو به 3.5 تبدیل می کنم خطا میده؟علت چیست؟

با تشکر

sobaisobai
دوشنبه 25 مهر 1390, 12:38 عصر
سلام
منم همین مشکل رو دارم اگه کسی میدونه کمک کنه
ممنون

araz_pashazadeh
دوشنبه 25 مهر 1390, 16:09 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
شما می تونید با کلیک راست کردن در Solution و انتخاب properties وارد قسمت تنظیمات برنامه شده واز تب Application ورژن فرمورک خودتونو انتخاب کنید.
اگه از کریستال ریپورت 2010 استفاده می کنید باید بگم شما نمی توانید از دانت4 استفاده کنید چون اون را پشتیبانی نمی کنه دانت شما بهتر 3.5 باشه در این صورت مشکل خواسی پیش نمی آید.

sempay_ninjutsu
دوشنبه 25 مهر 1390, 17:37 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
شما می تونید با کلیک راست کردن در Solution و انتخاب properties وارد قسمت تنظیمات برنامه شده واز تب Application ورژن فرمورک خودتونو انتخاب کنید.

با سلام
دوست عزیز من هم همین کارو میکردم که ارور میداد.رو پروژه های جدید درست کار میکنه ولی اگه پروژه ای را که از قبل با 4 نوشته اید و بخواهید به 3.5 تبدیل کنید مشکل داره.
بازم ممنون

wolf_majid
دوشنبه 25 مهر 1390, 22:18 عصر
احتمالا" کامپوننتی دارید که نیاز به 4 داره وگرنه نباید مشکلی پیش بیاد

من هم با 4 client profile مشکل دارم کسی می دونه این ورژن چه فرقی با 4 معمولی داره

sempay_ninjutsu
سه شنبه 26 مهر 1390, 12:41 عصر
با سلام
QUOTE]من هم با 4 client profile مشکل دارم کسی می دونه این ورژن چه فرقی با 4 معمولی داره[/QUOTE]
اتفاقا دیروز داشتم دنبال مسئله ای تو help ویژوال استودیو می گشتم با همین مطلب بر خورد کردم.شما وقتی راهنمای ویژوال استودیو را باز کردید متن client profile 4 رو سرچ کن.تمام زیرو بم این مطلب و تفاوتش با client profile 3.5 و دلایل استفاده از اون رو برات توضیح میده.بدلیل کمبود وقت نمیتونم به فارسی ترجمش کنم.شاید دوستان دیگه اینکارو کرده باشند.
تو تاپیک سرچ کنی فک کنم پیدا بکنی.

موفق باشید

sempay_ninjutsu
شنبه 07 آبان 1390, 15:07 عصر
اگه از کریستال ریپورت 2010 استفاده می کنید باید بگم شما نمی توانید از دانت4 استفاده کنید چون اون را پشتیبانی نمی کنه دانت شما بهتر 3.5 باشه در این صورت مشکل خواسی پیش نمی آید.
با سلام
یعنی اونهایی که از دات نت 2010 استفاده می کنند (همون سطح 4)در پروژه هاشون از کریستال ریپورت استفاده نمیکنند؟؟؟؟؟پس باید برای گزارش سازی چکار بکنند؟؟؟از نرم افزارهای گزارش ساز دیگه استفاده بکنند؟؟
با تشکر

wolf_majid
شنبه 07 آبان 1390, 16:25 عصر
من از stimul Soft استفاده می کنم

sempay_ninjutsu
شنبه 07 آبان 1390, 18:01 عصر
من از stimul Soft استفاده می کنم
آیا stimul soft بهتره؟؟؟
آخه عاقلانه نیست مایکروسافت بیاد ورژن جدید بده بیرون ولی توانایی گزارش گیری رو معطوف به ورژن قبلی بکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emperor_vb6
یک شنبه 08 آبان 1390, 00:41 صبح
خب مشكل تابلوه من تو سايت ماكروسافت خوندم كه ورژن 2010 در صورتي با كريستا كار ميكنه كه فريم ورك 3.5 كار كني خودم هم با 2010 و با كريستا كار ميكنم اما فريم وركم 3.5 بيخود وقتتو تلف نكن.

sempay_ninjutsu
یک شنبه 08 آبان 1390, 16:59 عصر
خب مشكل تابلوه من تو سايت ماكروسافت خوندم كه ورژن 2010 در صورتي با كريستا كار ميكنه كه فريم ورك 3.5 كار كني خودم هم با 2010 و با كريستا كار ميكنم اما فريم وركم 3.5 بيخود وقتتو تلف نكن.
دوست عزیز تابلو بودنش درسته،امابحثه من اینه که چرا باید اینجوری باشه؟؟؟؟؟؟من دنباله دلیلشم ؟؟؟

bozhmehrani
دوشنبه 09 آبان 1390, 22:44 عصر
سلام
ببین این مشکل تورو من دقیقا داشتم.هرکاری میکردم چون پروژه بزرگ بودو توشم دی ال ال و ... زیاد داشت نتونستم جمعش کنم
آخر یه کار کردم مشکلم خیلی راحت حل شد
یه پروژه جدید نیو کردم و تو همون پنجره newدات نت فرم ورک 3.5 رو انتخاب کردم پیش فرض رو 4 میباشد حواست باشه
بعد رو سولوشن راست کلیک و add exist project همشو نو addکردم
و سپس کریستال ریپورتی که تو فرم ورک 4 همش ارور میداد خیلی راحت ادد شد به پروژم و هیچ اروری نداد