PDA

View Full Version : نوشتن برنامه روی دستگاه های بانک

qqq2qqq
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:29 عصر
سلام یه برنامه ای واسه یه دستگاهی می خوام بنویسم (اسمش فکر کنم وب کیوسک باشه) که دیگه دکمه نداشته باشه و با Touch کار کنه می خوام با Vb6 بنویسم آیا باید کار خاصی انجام بدم نیاز به چیز دیگه ای داره ؟
لطفا یکی راهنمایی کنه

hossein033
دوشنبه 25 مهر 1390, 19:06 عصر
با سلام

به نظر من برای برنامه نویسی سیستم تاچ من vb رو پیشنهاد نمیکنم ؛ از #c استفاده کنید!!!

mahmood_s
دوشنبه 25 مهر 1390, 19:36 عصر
نه نیاز به کار خاصی نیست

برنامه رو بنویس و روی سیستم اجرا کن

فقط باید یادت باشه چون دیگه کیبردی نیست برای ورود اطلاعات از کیبرد ساختگی خودت یا ویندوز استفاده کنی

SilverLearn
سه شنبه 26 مهر 1390, 15:30 عصر
سلام من هم بهت پيشنهاد مي كنم براي نوشتن چنين برنامه اي از vb استفاده نكني . چون توي خيلي از جاهاي برنامه با مشكل مواجه ميشي و به بنبست مي رسي

در حالي كه اگر از زباني مثل C# استفاده كني دستت در خيلي از زمينه ها باز هست و هر كاري كه دلت مي خواد مي توني به سادگي انجام بدي!!!

رامین مرادی
جمعه 29 مهر 1390, 12:34 عصر
هیچ مشکلی نداره تو وی بی بنویس فقط دکمه ها رو تو طراحی طوری روی فرم قرار بده که کاربر وقتی اطلاعات وارد میکنه خسته نشه و دنبال دکمه مورد نظرش یه ساعت بگرده با وی بی می تونی بهترین برنامه ها رو هم پیاده سازی کنی

kitcat_m18
جمعه 29 مهر 1390, 12:48 عصر
Touch بودن ربطي به نرم افزار نداره بلکه به سخت افزار مربوط ميشه
اگه مي خواستي يه چيزي مثل ميان افزار (FrameWare) براي يه سخت افزار بنويسي اون موقع اوضاع فرق مي کرد و يکي از شاخه هاي زبان C رو بهت پيشنهاد مي کردم.
اما سخت افزار يه درايور براي Touch بودن داره (مثل All-In_One) شما اونو نصب کني مي توني رو هر چيزي کليک کني!