PDA

View Full Version : Security scanner

Hooman.Prog
سه شنبه 26 مهر 1390, 16:37 عصر
شما تاحالا از Security scanner استفاده کردید؟ چطوریاس؟ اسکن کردید معلوم شده کدهاتون آبکش بوده؟ :لبخند:
آیا بیشتر حفره ها رو نشون میده؟
از کدوم Security scanner استفاده میکنید؟ لطفا معرفی کنید و اگر نکته ای روش استفاده ای چیزی هم تجربه دارید که بنظرتون مفیده بگید.
من یخورده سرچ کردم اما چیز زیادی ندیدم.

یه پروژهء قدیمی کوچک داشتم که میخوام اسکنش کنم و ضعفهاش رو برطرف کنم. ضمنا بهرحال بنظرم باید طرز استفاده از این اسکنرها رو یاد گرفت و استفاده کرد.

لطفا یک اسکنر (غیرآنلاین) معرفی کنید که بشه روی ویندوز اجرا کرد. ترجیحا بازمتن باشه ولی اگر نبود نسخهء کرک شدش در دسترس باشه.
لینک دانلودی چیزی هم دارید بدید.

idocsidocs
سه شنبه 26 مهر 1390, 22:07 عصر
من قبلا فکر می کردم که کدهایی که خودم می نویسم امنیت خوبی دارن (البته امنیت خوبی هم داشتن) ولی الان دیگه دارم فریم کیک رو یادمیگیرم که نیاز نباشه در مورد هسته وب سایتم نگران باشم.

تنها دلیلی که به فریم ورکها روی آوردم ترس از آبکش بودن هسته وب سایت و ناتوان بودن در مقابل ابزارهای اسکن بود !

eAmin
چهارشنبه 27 مهر 1390, 15:58 عصر
بازمتن تاحالا ندیدم، ولی از این نرم افزار که در این سایت معرفی شده میتونید استفاده کنید: http://www.acunetix.com/index.htm
پیدا کردن کرک و ... به عهده خودتون. (کرک داره...)

Hooman.Prog
چهارشنبه 27 مهر 1390, 16:13 عصر
آره فعلا خودش و کرکش رو گرفتم و میخوام تست کنم.
ولی اصلا جالب نیست؛ اکثر اینطور چیزها که دانلود میکنی ویروس و تروجان دارن یا مشکوک هستن به ویروس و تروجان.
نرم افزار انحصاری و کرک شده خوب نیست. حالا اینا که ابزار هکرها هم هست و در فرومها و سایتهای هک و اینها باید گیرشون بیاری بازم بدتر!