PDA

View Full Version : سوال: فهمیدن نوع پنل موره استفاده یک دامین و کمی اطلاعات بیشتر درباره اون وبسایت

reza_edu
پنج شنبه 28 مهر 1390, 00:37 صبح
سلام میخواستم بدونم به چه روشی میشه فهمید که یه وبسایت از چه پنلی استفاده میکنه ؟ و آیا اون با CMS طراحی شده یانه ؟!
باتشکر.

Arthas1990
پنج شنبه 28 مهر 1390, 05:18 صبح
یک نگاه به سورس صفحه بندازی خیلی راحت میفهمی با چیه . تابلو ترین قسمت هم قسمت استایل هاست که دقیقا بهت نشون میده با چیه . مثلا wp که word press است و یا جوملا و غیره .
امیدوارم که کمکی کرده باشم :لبخند:

reza_edu
پنج شنبه 28 مهر 1390, 10:53 صبح
نه از این حرفا گذشته من کلی کلنجار رفتم ولی نفهمیدم مثلا نمونش همین سایت دیجیکالا اون با چی نوشته شده ؟

Star.Debugger
پنج شنبه 28 مهر 1390, 11:52 صبح
قرار نیست که شما همه را بفهمید با چی دارند کار می کنه ! همین WordPress یا joomla را Customize اش کنید هیچکس نمی تونه بفهمه هسته اش چیه ، چون OpenSource هستند !
سایت Digikala هم به کار دست می خوره ، مطمئن هستم بیش از 2 میلیون هزینه برای طراحی سایتش کرده .

Arthas1990
پنج شنبه 28 مهر 1390, 14:05 عصر
قرار نیست که شما همه را بفهمید با چی دارند کار می کنه ! همین WordPress یا joomla را Customize اش کنید هیچکس نمی تونه بفهمه هسته اش چیه ، چون OpenSource هستند !
سایت Digikala هم به کار دست می خوره ، مطمئن هستم بیش از 2 میلیون هزینه برای طراحی سایتش کرده .
دقیقا درسته

NasimBamdad
پنج شنبه 28 مهر 1390, 18:04 عصر
2080 , 2083 این پورت ها برای cPanel هستند ،
2222 برای داریکت ادمین :
با domain.com/cpanel
البته اگر پورت ها رو عوض نکرده باشند

reza_edu
پنج شنبه 28 مهر 1390, 19:46 عصر
دوستان من از یکی شنیدم که میشه با موزیلا (البته یه کامپوننت داره که باید نصب کرد) با اون به راهتی میشه ته توی قضیه رو در آورد ! اون فرد اسمش رو گفت اما متاسفانه من اسمش رو یادم رفته کسی میدونه ؟
بد شانسی من اینه که دیگه به اون فرد دسترسی ندارم.

dr3dr3
یک شنبه 01 آبان 1390, 22:07 عصر
سلام بافاير فاكس بيا
control+u
تا سورسش نمايش دادهبشه
1-اگه فقط html+css بود 100% ورد پرسه (يعني يا وبلاگه يا ورد پرس) كه وبلاگ از روي تبليغاتش ضايست پس اگه css+html بود حتما ور پرسه البته اگه قالبش css خالص باشه ولي خب باز ميشه تشخيص داد
2-cms nuke هم كه خيلي ضايست از روي قالب ميشه فهميد-نكته(همشون سيستم ثبت نام دارن سمت چپ بالا بلا استثنا ) كلآ نيوك ضايست
3-cms فروشگاه هم كه از اسمش معلومه ديگه
ميمونه joomla,mambo و غيره كه خيلي استفاده نميشه
يه مقدا ر بايد با همشون اشنايي داشته باشي