PDA

View Full Version : سوال: تغییر فایل exe به dll به صورت نام و فراخوانی ان

abasfar
پنج شنبه 28 مهر 1390, 19:16 عصر
سلام
من یک فایل اجرایی دارم که میخوام به کتابخانه تبدیل کنم سپس ان را در برنامه خودم اجرا کنم
لطفا راهنمایی کنید
اسمس فایل 1.exe است حالا من به 1.dll تبدیل کردم حالا میخوام ان را در C# فراخوانی کنم !!!؟؟

ace_sina
پنج شنبه 28 مهر 1390, 22:45 عصر
vase tabdil kardan be file EXE , boro to properties e project va output type ro Class Library bezar . hala age ye debug begiri file dll build mishe . alan mito0ni in file dll ro to projecti ke mikhay add koni . vase estefade azash mito0ni mese ye class bahash raftar koni , yani az un nemoone sazi koni o azash estefade koni .

abasfar
پنج شنبه 28 مهر 1390, 23:46 عصر
ممنون از جواب شما اما
اگر سورس برنامه را که داشتم سر شما را به درد نمیاوردم که خودم مستقیما این کار را انجام میدادم برنامه را نه من نوشتم و نه سورسشو دارم

nunegandom
جمعه 29 مهر 1390, 00:31 صبح
اگه برنامه upfuse نشده باشه با red-gate و reflector میتونی به سورس برسی.

ace_sina
جمعه 29 مهر 1390, 01:11 صبح
من هدف دقیقت رو نمیدونم که دقیق کمکت کنم . امیدوارم که این نمونه برنامه بهت کمک کنه . یه پروژه الکلی (WindowsFormsApplication2) ساختم و خروجیش رو دی ال ال کردم . بعد این دی ال ال رو تو برنامه (EXEDLLtest) به Reference پروژه اضافه کردم و ازش استفاده کردم .اگه باز به هدفت نرسیدی بگو کمکت کنم .
http://s2.picofile.com/file/7163541826/test.rar.html

یا علی ، موفق باشی

abasfar
جمعه 29 مهر 1390, 09:52 صبح
اگه برنامه upfuse نشده باشه با red-gate و reflector میتونی به سورس برسی.
ممنون از جواب شما اما پک شده بود من انپک کردم به زبان Microsoft Visual C++‎ 6.0 است نمیشه به سورسش دست رسی پیدا کرد این جریان سورس فقط برای دات نت است(نرم افزار خارجی است)

من هدف دقیقت رو نمیدونم که دقیق کمکت کنم . امیدوارم که این نمونه برنامه بهت کمک کنه . یه پروژه الکلی (WindowsFormsApplication2) ساختم و خروجیش رو دی ال ال کردم . بعد این دی ال ال رو تو برنامه (EXEDLLtest) به Reference پروژه اضافه کردم و ازش استفاده کردم .اگه باز به هدفت نرسیدی بگو کمکت کنم .
http://s2.picofile.com/file/7163541826/test.rar.html
یا علی ، موفق باشی
ممنون از جواب شما اما
شما برنامه WindowsFormsApplication2 سورسش را دارید اما من سورسش را ندارم !!! که فایل exe را مثل شما تبدیل کنم به dll

من یک تکه کد میخوام که این فایل exe که Rename شده به DLL را لود کنه به مموری با پارامتر فراخوانی کنند(پارامترهاشو دارم)
مثلا

commandline : 1.exe -enc -ene ab.txt

1.exe همان فایل اجرایی من است DLL که تغییر به فایل اجرایی پیدا کرده است

در کل من میخوام فایل اجرایی که سورسش در دست من نیست با فرمت دیگه به صورت دستی ذخیره کنم و در برنامه خودم اجراش کنم