PDA

View Full Version : مبتدی: تصویر امنیتی

mohsen.nsb44
جمعه 29 مهر 1390, 21:07 عصر
سلام چند تا سوال در این مورد دارم
یک اینکه چطور میشه حروف رو کج و معوج نشون داد مثل زمانی که میخوای ایمیل درست کنی و یک تصویر امنیتی رو نشون میده که حروفش کج و معوج هستش
دوم اینکه چطور باید از ispostpack یا چیز دیگه استفاده کرد که وقتی دکمه ثبت رو میزنیم عملیات انجام بشه
بعنوان مثال شما یک متد رو که حروف رو به صورت تصادفی تولید میکنه نوشتید و اونو تو Page_Load قرار دادید تا با هر بار رفرش کدتون تغییر کنه
این قضیه یک مشکل داره اونم اینه که وقتی دکمه ثبت رو میزنید اول Page_Load فراخوانی میشه و کد تغییر میکنه و بعد دستورات دکمه ثبت اجرا میشه نتیجش این میشه که کار نمیکنه چون کدتون تغییر کرده.
و سوم اینکه اگه این تصویر امنیتی رو بخوایم با لیبیل بسازیم و اجازه کپی و سلکت از این لیبیل گرفته بشه ایا امن میشه یا خیر؟

aliyeh
جمعه 29 مهر 1390, 21:53 عصر
در این تاپیک ساخت تصاویر امنیتی آموزش داده شده
http://barnamenevis.org/showthread.php?63212
در سایت زیر هم میتونی آموزش رو پیدا کنید
http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=c4331098-7fa8-4de3-9c2e-fd9f5d10f90f
برای سوال دومتون هم باید بگم دستورات بارگزاری تصویر امنیتی رو باید در pageload صفحه و در شرط if (!this.IsPostBack) بنویسید.

bftarane
شنبه 30 مهر 1390, 15:39 عصر
یک اینکه چطور میشه حروف رو کج و معوج نشون داد مثل زمانی که میخوای ایمیل درست کنی و یک تصویر امنیتی رو نشون میده که حروفش کج و معوج هستش
سلام دوست گرامی. شما سایت من رو دیده بودید. اگه منظورتون از کج و معوج یه چیزی مثل تصویر امنیتی که من استفاده کردم هست
فکر کنم کدهای زیر کمکتون کنه

Bitmap bmp = new System.Drawing.Bitmap(with, heigh,PixelFormat.Format24bppRgb);

Graphics graphicimage = Graphics.FromImage(bmp);

graphicimage.TextRenderingHint = TextRenderingHint.AntiAlias;
graphicimage.Clear(Color.Green);

System.Drawing.Drawing2D.Matrix mymat = new System.Drawing.Drawing2D.Matrix();
double width,height;

for (int i = 0; i < mystring.Length; i++)
{
mymat.Reset();
width = with * (0.14 * i);
height = heigh * 0.4;
*******mymat.RotateAt(r.Next(-30,0), new PointF(float.Parse(width.ToString())+1,
float.Parse(height.ToString())+1));
********graphicimage.Transform = mymat;
graphicimage.DrawString(salt.Substring(i, 1),
*********new Font("Comic Sans MS", 10, FontStyle.Italic),
Brushes.AliceBlue ,
float.Parse(width.ToString()),
float.Parse(height.ToString()));
graphicimage.ResetTransform();

تأکیدم روی خطوطی هست که با چند ستاره مشخص کرده ام.
امیدوارم به دردتون بخوره.