PDA

View Full Version : نحوه کپی چند فایل با کپی یک فایل

Mitra_folati
جمعه 29 مهر 1390, 23:53 عصر
با سلام

اگر توجه کرده باشید با کپی یک mp3 چند عکس مرتبط با آهنگ به محل کپی شده، کپی میشود.این کار به چه صورتی اتفاق می افتد؟
آیا کد نویسی خاصی دارد؟

sina_saravi1
شنبه 30 مهر 1390, 00:08 صبح
با سلام

اگر توجه کرده باشید با کپی یک mp3 چند عکس مرتبط با آهنگ به محل کپی شده، کپی میشود.این کار به چه صورتی اتفاق می افتد؟
آیا کد نویسی خاصی دارد؟
تا جایی که من میدونم زحمتشو خود ویندوز میکشه...
نیاز به زحمات برنامه نویس نیست :لبخند:

arash020
شنبه 30 مهر 1390, 00:33 صبح
سلام
به نطر من این برمیگرده به ویژگی های ذاتی بعضی از فایل ها که درونشون از قبل تعریف شده و سیستم عامل که همه کاره و مدیر فایل هاست هم باید از همه سر اونها باخبر باشه
این کار رو انجام میده
نمیدونم چطور پیاده سازی شده... که شده جزو ویژگی اون فایل...

Mitra_folati
شنبه 30 مهر 1390, 22:49 عصر
ضمن تشکر از دوستان

ولی این خواصیت در کلیه دستگاه های صوتی انجام میشه.بطور مثال اگه یه فایل mp3 رو رو گوشیتون کپی کنید.باز تو انجا هم عکس مربوطش دیده میشه.

sina_saravi1
یک شنبه 01 آبان 1390, 11:12 صبح
یا خود سیستم عامل کلا زحمتشو میکشه یا استاندارد فایل ها mp3 همینه که فایل هایی رو به عنوان فایل های پیوست با خودشون حمل میکنن ( اگه این دومیه صحیح باشه خوراک ویروس نویسیه.... )

Mitra_folati
یک شنبه 01 آبان 1390, 18:40 عصر
یا خود سیستم عامل کلا زحمتشو میکشه یا استاندارد فایل ها mp3 همینه که فایل هایی رو به عنوان فایل های پیوست با خودشون حمل میکنن ( اگه این دومیه صحیح باشه خوراک ویروس نویسیه.... )

خوب من هم دنبال همین مورد اخریم.:شیطان:

sina_saravi1
یک شنبه 01 آبان 1390, 23:31 عصر
خوب من هم دنبال همین مورد اخریم.:شیطان:
محیط دات نت به درد این کار نمیخوره
شما از زبان های NativeCode مثل VB6 استفاده کن...:چشمک:

Mitra_folati
یک شنبه 01 آبان 1390, 23:48 عصر
محیط دات نت به درد این کار نمیخوره
شما از زبان های NativeCode مثل VB6 استفاده کن...:چشمک:

NativeCode رو نمی دونم چی هست میشه بیشتر توضیح بدین؟

sina_saravi1
یک شنبه 01 آبان 1390, 23:55 عصر
NativeCode رو نمی دونم چی هست میشه بیشتر توضیح بدین؟
در کل به زبانهایی گفته میشه که نرم افزار مستقیم کامپایل به زبان ماشین میشه و برای اجرا به چیز خاصی نیاز ندارند ( برنامه های دات نت برای اجرا نیاز به دات نت فریم ورک دارن )
اینم آدرس تالار :
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?7-Native-Code

چون شما با VB.Net کار کردید با نحوه نوشتن کد در VB6 آشنا هستید
میمونه درگیر شدن با ابزار و نبود قولی مثل دات نت

omid-vbAuto
سه شنبه 03 آبان 1390, 00:33 صبح
من هم دیدم یه عکس هائی از فایل mp3 کنارش هست.حالا نمی دونم mp3 اونها رو میسازه و یا موجودن!!! این نکتش خیلی مهمه.

sina_saravi1
سه شنبه 03 آبان 1390, 05:27 صبح
من هم دیدم یه عکس هائی از فایل mp3 کنارش هست.حالا نمی دونم mp3 اونها رو میسازه و یا موجودن!!! این نکتش خیلی مهمه.
من با فایل های Mp3 هم کار کردم
خود فایل اونا رو نمیسازه
اونا رو به عنوان پراپرتی قبول میکنه
البته یه نکته که گفتنش خیلی مفیده : این که فایل های Mp3 برای پراپرتی های خودشون مثل نام آلبوم نام خواننده و همون تصاویر که به عنوان آلبوم آرت ( Album Art ) هستن چندین نسخه دارن
من با همشون آشنا نیستم ولی این نسخه ها فرق های زیادی با هم دارن
پیشنهاد من اینه که یه تحقیق در مورد فایل ها Mp3 انجام بدین

kiarashk
سه شنبه 03 آبان 1390, 14:42 عصر
ضمن تشکر از دوستان

ولی این خواصیت در کلیه دستگاه های صوتی انجام میشه.بطور مثال اگه یه فایل mp3 رو رو گوشیتون کپی کنید.باز تو انجا هم عکس مربوطش دیده میشه.

من قبلا يه پلير نوشتم و چون مي خواستم تگ ها رو بخونه در اين مورد زياد تحقيق كردم و به نتيجه هم رسيدم خلاصه اين كه اين عكس ها و اطلاعاتي همچون نام خواننده به صورت پچ در كنار فايل ذخيره مي شه و تنها مختص فايل هاي mp3 نيست و هر سيستم عاملي در مورد پچ ها تعريف خاصي داره مثلا اگه يه فلش رو به مكينتاش وصل كني بعد به ويندوز اين پچ ها رو مشاهده مي كني كلا اين پچ ها مخصوص اطلاعات يك فايل هست و هر سيستمي براي اجرا به اون ها احتياج داره اما در مورد ويروس نويسي بايد به خدمتتون برسونم كه اين فايل ها كاملا حفاظت شدند و نمي تونيد فايلي رو جايگزين اونها بكنيد و من خودم بشخصه نديدم كه كسي بتونه با استفاده از اونها ويروس نويسي كنه

من با فایل های Mp3 هم کار کردم
خود فایل اونا رو نمیسازه
اونا رو به عنوان پراپرتی قبول میکنه
البته یه نکته که گفتنش خیلی مفیده : این که فایل های Mp3 برای پراپرتی های خودشون مثل نام آلبوم نام خواننده و همون تصاویر که به عنوان آلبوم آرت ( Album Art ) هستن چندین نسخه دارن
من با همشون آشنا نیستم ولی این نسخه ها فرق های زیادی با هم دارن
پیشنهاد من اینه که یه تحقیق در مورد فایل ها Mp3 انجام بدین

تا جايي كه يادم مي اد ٢ سري هستند و هر چند خود فايل اونها رو نمي سازه اما به دليل اين كه اين فايل ها اجرايي نيستند و كاملا براي سيستم عامل مشخص شده هست نمي شه كلك زد و مثلا ايتيونز از يك روش ديگه بجاي اين پچ ها استفاده مي كنه بنابر اين انچنان عمومي هم نيستند كه بدرد ويروس نويسي بخوره