PDA

View Full Version : سوال: دسترسی به مودم های GSM نصب شده روی کامپیوترها در یک شبکه

hamtas.clematis
دوشنبه 02 آبان 1390, 15:02 عصر
سلام دوستان
من میخوام بدونم چجوری میشه به مودم هایی(GSM) که روی کامپیوترهای مختلف در یک شبکه نصب هست دسترسی داشت و با مودمی که روی یک کامپیوتر دیگه نصب هست اس ام اس فرستاد؟
من با استفاده از ManagementObject این کار رو روی یک کامپیوتر(LocalComputer)یعنی کامپیوتری که خودم توش کدنویسی میکنم این کار رو انجام میدم. یعنی اگه چند تا مودم روی کامپیوتر نصب باشه شناسایی میکنه. اما نمی دونم برای کامپیوتر های دیگه تحت شبکه باید چیکار کنم.آیا راهی هست یا نه؟
لطفا کمکم کنید

hamtas.clematis
سه شنبه 03 آبان 1390, 09:25 صبح
یعنی کسی نیست به این سوال جواب بده؟؟؟؟
خواهشا اگه کسی بلده جواب بده. مرسی

sina_saravi1
سه شنبه 03 آبان 1390, 09:41 صبح
اگر نرم افزارتون تحت شبکه و رو همه سیستم ها در حال اجراست میتونی رو هر سیستم چک کنی و وضعیت رو به سرور بفرستی

Felony
سه شنبه 03 آبان 1390, 09:53 صبح
من با استفاده از ManagementObject این کار رو روی یک کامپیوتر(LocalComputer)یعنی کامپیوتری که خودم توش کدنویسی میکنم این کار رو انجام میدم. یعنی اگه چند تا مودم روی کامپیوتر نصب باشه شناسایی میکنه. اما نمی دونم برای کامپیوتر های دیگه تحت شبکه باید چیکار کنم.آیا راهی هست یا نه؟
میتونی از WMI به صورت Remote استفاده کنی : http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa389290(v=vs.85).aspx