PDA

View Full Version : ذخیره درexe

ramin_rp
چهارشنبه 07 آبان 1382, 21:55 عصر
سلام
با چه کدی می توان چیزی را داخل فایل EXE ذخیره کرد.
مثلا-برنامه ای وقتی برنامه برای اولین بار اجرا میشود مثلا قراره یه عدد random بسازه و در فایل ذخیره کنه تا در بار 2و3و...ازآن استفاده بشه
با تشکر
رامین
:oops:

مهدی کرامتی
چهارشنبه 07 آبان 1382, 22:02 عصر
آْقا لطفا موقع نوشتن دقت کن، کلاس اول ابتدایی که نیستی این همه غلط املایی داری. در هر صورت من نوشته شما رو اصلاح کردم.

در ضمن، چرا عدد موردنظر رو داخل یک فایل دیگه ذخیره نمی‌کنید؟

Gladiator
پنج شنبه 08 آبان 1382, 08:57 صبح
این آقا میخواد ویروس بنویسه . برای همین فایل exe میخواد . :mrgreen:

ramin_rp
پنج شنبه 08 آبان 1382, 13:24 عصر
سلام
تا برنامه اگر در کامپیوتر دیگری هم اجرا شد بتونه از آن عدد استفاده کنه

شفیعی
یک شنبه 30 آذر 1382, 22:43 عصر
سلام
ادرس زیر را نگاه کنید شاید بدردتان بخورد
http://www.irandevelopers.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=10&TopicID=1545&PagePosition=1

Developer Programmer
دوشنبه 01 دی 1382, 14:16 عصر
سلام

فایل دلخواهت رو از نوع خواندنی- نوشتنی باز کن
من این کار را در اسمبلی کرده بودم
ببین وقتی می نویسی <span dir=ltr>a db 100 dup('?') </span>
یعنی متغییری با نام a به طول 100 بایت با کراکتر ? مقدار دهی شود. بعد از اینکه فایل کامپایل شد داخل فایل 100 تا علامت سوال می بینی

خوب محل این متغیر را پیدا کن از یک سگمنتی (نقطه شروع) شروع کن به نوشتن تا به یه آفست (طول)خاصی

همین

Hidarneh
دوشنبه 01 دی 1382, 14:30 عصر
همین نه به این سادگی هم نیست اگه فایل exe‌تغییر کنه (مثلا یه تیکه بهش اضافه کنی و دوباره کامپایل کنی ) آدرس اون بخش عوض می شه .

Developer Programmer
سه شنبه 02 دی 1382, 19:47 عصر
نه عزیز نباید که دوباره کامپایل بشه...
من قفل نرم افزاری خودم رو با همین روش اجرا کرده بودم ... یک شماره سریال از فلاپی می گرفت و در فایل می نوشت دفعه بعد آن شماره سریال رو با شماره سریال فعلی مقایسه می کرد اگر درست بود به فایل اصلی jump می کرد والا terminate می کرد

شفیعی
چهارشنبه 03 دی 1382, 13:28 عصر
سلام
آقای Afshin_Zavar در مورد روشتان بیشتر توضیح دهید ویک نمونه مثال بزنید تا بیشتر متوجه بشویم چون من سعی کردم داخل فایل EXE بنویسم اما پیغام خطا می دهد

Mashatan
چهارشنبه 03 دی 1382, 13:53 عصر
سلام
با چه کدی می توان چیزی را داخل فایل EXE ذخیره کرد.
مثلا-برنامه ای وقتی برنامه برای اولین بار اجرا میشود مثلا قراره یه عدد random بسازه و در فایل ذخیره کنه تا در بار 2و3و...ازآن استفاده بشه
با تشکر
رامین
:oops:

این برنامه با اسمبلی نوشته شده و یک Section به EXE اضافه میکنه . با اضافه کردن یک کد ، در هنگام اجرای EXE یک Messagebox باز میشه که داخلش نوشته Hello :wink:
میتونید هر کد که دوست داشتید بهش اضافه کنید به شرطی که Import شده باشه در EXE اصلی :wink:

ارادتمند
مشاطان

شفیعی
چهارشنبه 03 دی 1382, 22:01 عصر
سلام
من با زیر برنامه زیر داخل فایل EXE یک کلمه می نویسم فقط نمی دانم دقیقا باید در کجای فایل اجرائی بنویسم که خراب نشود

procedure TForm1.Button2Click&#40;Sender&#58; TObject&#41;;
var
FHandle&#58; Integer;
Buffer&#58; PChar;
begin
FHandle &#58;= FileOpen&#40;Application.ExeName,fmOpenReadwrite&#41;;
BUFFER&#58;='PASSWORD';
FileSeek&#40;FHandle,326721,0&#41;;
FileWrite&#40;FHandle,buffer,8&#41;;
FileClose&#40;FHandle&#41;;
end;

شفیعی
یک شنبه 24 اسفند 1382, 05:11 صبح
سلام
من داخل برنامه پسورد از کاربر دریافت می کنم می خواهم این کلمه رمز را در داخل فایل EXE بنویسم ایا امکانش هست چطور باید این کار انجام داد که فایل EXE خراب نشود

مهدی کرامتی
یک شنبه 24 اسفند 1382, 06:50 صبح
چطور باید این کار انجام داد که فایل EXE خراب نشود
تا جایی که من میدانم ممکن نیست.

Developer Programmer
یک شنبه 24 اسفند 1382, 15:32 عصر
یک کار راحتتر یاد بدم
این کار مال زمانی است که من تازه تازه میخواستم ویروس نویسی کنم اونهم در پاسکال
تمام فایلهای exe رو باز میکردم به eof میرفتم و با دستوری مثل append توی آخر فایل اسم Afshin رو مینوشتم و اینجوری کلی ذوق می کردم
خوب کلمه رمز رو کد کن تا کسی نفهمه جریان چیه بعد به آخر فایل بچسبون البته به صورت text نه باینری

موفق و شاد باشی :heart:

hmm
دوشنبه 25 اسفند 1382, 07:17 صبح
خب بعد چطوری بخونیمش؟