PDA

View Full Version : مشکل در اکسس2007

mosafer1375
سه شنبه 03 آبان 1390, 11:52 صبح
باسلام
من قبلا یه برنامه با اکسس2003 نوشتم و حالا که می خوام با اکسس2007 باز کنم خیلی از کده رو میخونه ساده ترین کد مثلا یه باتوئ هم کی مستزی و بهش میگی فلان فرم رو باز کن بازم اجرا نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن این سوالم ممکنه بی ربط باشه
و می دونم زیاد هم در این مورد بحث شده ولی ممنون میشم در این رابطه هم راهنمایی کنید
می خوام خروجی فایل اکسس بصورت فایل اجرایی باشه که نیاز به برنامه آفیس و اکسس نباشه
با تشکر

Abbas Amiri
سه شنبه 03 آبان 1390, 19:44 عصر
خیلی از کده رو میخونه ساده ترین کد مثلا یه باتوئ هم کی مستزی و بهش میگی فلان فرم رو باز کن بازم اجرا نمیشه
با سلام ، هرچقدر جمله فوق رو میخونم چیزی سردرنمیارم . لطف کنید کمی واضحتر بیان کنید.
برای قسمت دوم سوالتان هم می توانید از AccessRuntime.exe استفاده کنید.

mosafer1375
چهارشنبه 04 آبان 1390, 00:14 صبح
با سلام ، هرچقدر جمله فوق رو میخونم چیزی سردرنمیارم . لطف کنید کمی واضحتر بیان کنید.
برای قسمت دوم سوالتان هم می توانید از AccessRuntime.exe استفاده کنید.

ببخشید
یه برنامه معمولی با اکسس 2003 نوشتم حالا می خوام با سیستمی که افیس 2007 و اکسس 2007 داره بازش کنم
بدون هیچ مشکلی باز میشه ولی متاسفانه بعضی از کدها رو نمی خونه مثلا یا باتوم ساختی و بهش گفتی وقتی روش کلیک کردی بره فلان صفحه اما متاسفانه این دستور ساده هم اجرا نمیشه
ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید یه سوال کلی هم که در ادامه ج بدین ممنون میشم آیا برنامه ای که با اکسس 2003 نوشته شده آیا برای اجرا توی اکسس 2007 نیاز به تغییراتی داره یا نه؟

Abbas Amiri
چهارشنبه 04 آبان 1390, 19:42 عصر
چنانچه تازه اکسس 2007 را نصب کرده ای ، آیا گزینه Enable All Macro در Trust Center در Access options ch انتخاب کرده ای؟
در ضمن معمولا مشکلی در خواندن ورژنهای پایین تر وجود ندارد