PDA

View Full Version : آموزش: تجربیات من از Kylix.......شما هم تجربیاتتون را مختصر و مفید بنویسین.......

haniyehghassami
سه شنبه 03 آبان 1390, 19:52 عصر
سلام
من چیزایی که فهمیدم از Kylixرا میخام واستون بگم شما ها هم با گفتن تجربیاتتون به صورت خلاصه و مفید این آموزش را کامل کنین..
ممنونم از دوستای حوبم(Kylix کامپوننتی برای ارسال اس ام اس )

اول اینکه Kylixرا باید از اینترنت بگیرین(البته بیشتر single device هست) و درست کرک کنین با فایل های OCX(این نام پسوند فایلش هست که باید از طریق ActivX اون ها را رجیستر کنین تا توی سیستم 32 بره)

دوم اینکه اگه میخاین با GSM مودم کار کنین و میخواین برنامه اس ام استون حرفه ای باشه باید ببینین اونGSM مودم حتما USSD را ساپورت کنه.(USSD برای وارد کرده کاراکتر ها یا کدهای ویژه مخابرای هستش مثل کد گرفتن اعتبار یا شارژ کردن لذا قبل از خریداری مودم این مورد را چک کنین البته نوع چینی اینGSM مودم زیاده تو بازار اما کارایی ندارن )

سوم اینکه اگر میخواین برنامتون تحت شبکه باشه یعنی اینکه بخواهید با چندتا مودم برای ارسال اس ام اس استفاده کنین باید Kylix از نوع Multi Device استفاده کنین تا چندین سیم کارت را پشتیبانی کنه
البته میتونین با همون single device هم کار کنین البته فقط باید به تعدادی که میخاین مودم وصل کنین به سیستم باید Kylix بیارید تو سورس برنامتون:بامزه::چشمک:

.................................................. .................................................. ...............
ممنون میشم اگه جایی را اشتباه کردم راهنماییم کنین و هم چنین این تاپیک را با تجربیاتتون پر کنین:تشویق:

به امید پیشرفت برنامه نویسان ایرانی:لبخندساده:

mosi20
دوشنبه 30 آذر 1394, 13:35 عصر
ببخشید میدونم تاپیک قدیمی هست ولی من مشکل دارم
این kylix از نوع Multi Device را کجای میتونم پیدا کنم؟چجوریه؟یه نمونه کوچیک کد سی شارپ دارید بهم بدید؟