PDA

View Full Version : بهترین dll جهت ارسال و دریافت SMS به صورت حرفه ای

elmira_63
پنج شنبه 05 آبان 1390, 11:41 صبح
سلام
اساتید اگه کسی ارسال و در یافت SMS به صورت حرفه ای کار کرده و dll ی که خوب جواب کار رو توی ارسال و دریافت و سازگاری با gsm های مختلف رو داره لطفا معرفی کنه .

توی سایتم خیلی dll معرفی شده ولی هر کدوم ظاهرا یه باگی داره .

اگه پولی باشه هم اشکالی نداره فقط یه چیز حرفه ای می خوام

pooria_googooli
پنج شنبه 05 آبان 1390, 12:33 عصر
من خیلی وقته با ActiveXperts برنامه اس ام اس مینویسم . واقعا تا حالا که هیچی کم نداشته . خوبیش اینه کلی سمپل داره که خیلی کمکت میکنه .

ali_habibi1384
پنج شنبه 05 آبان 1390, 14:32 عصر
من نوشتم Kiylix , Mcore كار كردم.Mcore واقعا مسخره بود گاهي وقتا يك اس ام اس رو چتد بار ميفرستاد اما kiylix خوب بود

sg.programmer
پنج شنبه 05 آبان 1390, 15:12 عصر
با چه محیط برنامه نویسی (سی شارپ) و روی چه OS ای میخواهید کار Develop انجام بدید
kylix یکی از کامپوننت های خوبی که فعلا وجود داره

Salah Sanjabian
سه شنبه 22 آذر 1390, 20:17 عصر
دوستان من کامپوننت Kylix رو یکی ازدوستام بهم داد گفت اصلیشه. رو سیستم خودم که تست کردم مشکلی باهاش نداشتم. ولی وقتی فایل ستاپ برنامه رو بردم رو سیستم مشتری ، www.kylix.com رو به اول هر اس ام اس اضافه میکنه . :افسرده: مشکل از چیه؟

sg.programmer
سه شنبه 22 آذر 1390, 20:42 عصر
دوستان من کامپوننت Kylix رو یکی ازدوستام بهم داد گفت اصلیشه. رو سیستم خودم که تست کردم مشکلی باهاش نداشتم. ولی وقتی فایل ستاپ برنامه رو بردم رو سیستم مشتری ، www.kylix.com رو به اول هر اس ام اس اضافه میکنه . :افسرده: مشکل از چیه؟

احتمالا موقع نصب فیل کرک نشده جایگزین شده
بصورت دستی فایل را برروی سیستم مقصد کپی کن ببین حل میشه یا خیر

مرتضی تقدمی
سه شنبه 22 آذر 1390, 21:04 عصر
من نوشتم Kiylix , Mcore كار كردم.Mcore واقعا مسخره بود گاهي وقتا يك اس ام اس رو چتد بار ميفرستاد اما kiylix خوب بود

سلام
اما من سیستم پیامک نرم افزاری که تو امضام می بینید رو با Mcore نوشتم و مشکلی هم تا حالا نداشته. بیشتر از 4 تا 5 هزار تا پیامک هم تاحالا باهاش فرستادم و مشکلی ندیدم.

saam_2371369
سه شنبه 22 آذر 1390, 21:27 عصر
سلام اقا پوریا

من خیلی وقته با ActiveXperts برنامه اس ام اس مینویسم . واقعا تا حالا که هیچی کم نداشته . خوبیش اینه کلی سمپل داره که خیلی کمکت میکنه

کرک رو هم دارید ؟

Salah Sanjabian
چهارشنبه 23 آذر 1390, 00:08 صبح
احتمالا موقع نصب فیل کرک نشده جایگزین شده
بصورت دستی فایل را برروی سیستم مقصد کپی کن ببین حل میشه یا خیر
ممنون درست شد. هر چی دمو از Kylix.com گرفته بودم رو پاک کردم . مشکل از دموی خود Kylix بود

neyshop
چهارشنبه 23 آذر 1390, 14:18 عصر
کسی میتونه با C# و با استفاده از کامپونت Kylix نمونه پروژه ای را ارائه بده ؟

pooria_googooli
چهارشنبه 23 آذر 1390, 16:27 عصر
سلام اقا پوریا

کرک رو هم دارید ؟
بله دارم اگه هنوز پیدا نکردید پیام خصوصی بدید بهتون بدم .