PDA

View Full Version : مشکل در ریستور کردن بک آپ در پنل پلسک

hakan648
پنج شنبه 05 آبان 1390, 17:57 عصر
سلام
من برای انتقال دیتابیس به هاست از روش بک آپ گیری استفاده میکنم .
تا حالا مشکلی نداشتم اما از دیروز دیگه نمیتونم بک آپ رو ریستور کنم ( حتی بک آپی که قبلا ریستور کردم و در هاست مونده ) و یا دیتابیس رو حذف کنم .
موقع ریستور کردن بک آپی که قبلا در دیتابیس ریستورش کردم این ارور رو میده :

Error: dbbackup failed: Unable to restore database 'adel90_developerteam'
Unable to cast object of type 'System.DBNull' to type 'System.String'.

و موقع حذف دیتابیس هم این ارور :

Delete database user failed: Database 'adel90_developerteam' cannot be opened. It is in the middle of a restore.
---------------------- Debug Info -------------------------------
0: DatabaseManagerMSSQL.php:52
DatabaseManagerMSSQL->dropUserImpl(string 'adel90_DeveloperTeam557', string 'adel90_developerteam')
1: DatabaseManager.php:105
DatabaseManager->deleteDatabase(object of type Database)
2: class.DataBasesList.php:232
DataBasesList->remove(array)
3: removeDataBases.php3:41

حالا باید چیکار کنم تا مشکل حل بشه ؟
این نکته رو هم بگم که من هاست رو از شرکت مهر هاست تهیه کردم و هیچ گونه پشتیبانی نداره تا بتونم از اون طریق مشکل رو حل کنم .
هر روشی که هست باید توسط خودم قابل انجام باشه .

سعی کردم از بک آپی که از سایت گرفته شده , بک آپ هفتگی که از کل محتوای پنل میگیرن استفاده کنم و برگردونم هاست رو به عقب که اونم ممکن نبود . اصلا انجام نمیشد ...

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید .
با تشکر فراوان ...

aminghaderi
یک شنبه 27 آذر 1390, 22:56 عصر
سلام.
دیتابیس هاست شما ظاهرا به هر دلیلی در دسترس است و مجدد امتحان کنید ، اگر نشد به پشتبان هاستت بگو برات دیتابیس رو حذف کنه یا بکاپ رو برگردانه.
یه امکان دیگر هم هست ، اینه که شاید دیتابیس های هاست شما عوض شده باشه ؟! (به نسخه پایین تر )
به هر حال باید از پشتیبان صحبت کنی ، و از جزئیات با خبر بشی اگر اون نتونست تاپیک بزار دوستان بررسی کنند.

موفق باشی.

hakan648
دوشنبه 28 آذر 1390, 09:41 صبح
این نکته رو هم بگم که من هاست رو از شرکت مهر هاست تهیه کردم و هیچ گونه پشتیبانی نداره تا بتونم از اون طریق مشکل رو حل کنم .
هر روشی که هست باید توسط خودم قابل انجام باشه .
البته این تاپیک برای حدود 2 ماه پیش هست و من هاست رو منتقل کردم .
فکر میکنم کلا پنل پلسک , پنل مشکل داری هست - الان از WebsitePanel استفاده میکنم - خیلی بهتر و راحت تر هست .
موفق باشید ...