PDA

View Full Version : ارسال مقادیر ckeditor با استفاده از UPdatePanel

مهدی رحیم زاده
جمعه 06 آبان 1390, 15:32 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز
میخوام که محتویات ckeditor رو با استفاده از UpdatePanel توی بانک ذخیره کنم ، اما متاسفانه مقادیر داخل ادیتور ، گویا توی postback از بین میره. میخواستم راهنماییم کنید
با تشکر

b.paseban
جمعه 06 آبان 1390, 15:55 عصر
سلام بر شما.
خوب کد مربوطه رو داخل یه try,catch بزارید و ببینید توی مرحله درج در بانک مقداری وجود داره یا نه اگه مقداری وجود نداشت به کدهای داخل Catch برید و عملیات درج را انجام ندهید.
ولی احتمالا مشکل از مرورگر باشه از FireFox استفاده کنید.

مهدی رحیم زاده
جمعه 06 آبان 1390, 18:15 عصر
سلام بر شما.
خوب کد مربوطه رو داخل یه try,catch بزارید و ببینید توی مرحله درج در بانک مقداری وجود داره یا نه اگه مقداری وجود نداشت به کدهای داخل Catch برید و عملیات درج را انجام ندهید.
ولی احتمالا مشکل از مرورگر باشه از FireFox استفاده کنید.
با سلام دوست من
ممنون بابت توجه و جوابتون
بنده کد ها رو توی try,catch قراردادم و مشکلی توی ثبت داده ها نیست، داده ها توی بانک ثبت میشه ، اما فیلدی که باید از Ckeditor اطلاعات و داده بخونه هیچی رو بر نمیگردونه که توی بانک ثبت بشه، یعنی اینکه خالی ثبت میشه اون فیلد.
معمولا کد ها رو من روی چند تا بروزر چک می کنم که مشکلی نباشه و روی همه بروزر ها درست کار کنه، که این توی همشون مشکل داره
یکی از دوستان در مورد رفع این مشکل با Fckeditor یک راهکار ارائه کرده بودن که من اون رو استفاده کردم اما درست جواب نداد.
باتشکر

rahmatr
جمعه 06 آبان 1390, 19:53 عصر
خیلی از ادیتورها با ایجکس مشکل دارند.

یه راه حل این است که کاری کنید دکمه ذخیره ایجکسی عمل نکند و Postback کامل داشته باشد :

<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>
<asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" />
</ContentTemplate>
<Triggers>
<asp:PostBackTrigger ControlID="Button1" />
</Triggers>
</asp:UpdatePanel>

راه حل دیگر اینکه از FreeTextBox (http://freetextbox.com/)استفاده کنید که با ایجکس مشکلی ندارد.

Saman Hashemi
شنبه 07 آبان 1390, 09:59 صبح
قبلا منم همچین مشکلی داشتم وقتی ckEditor داخل UP میذاشتم درست عمل نمیکرد...!

مهدی رحیم زاده
شنبه 07 آبان 1390, 23:51 عصر
با سلام
بنده هم از freetextbox استفاده کردم و مشکل حل شد.