PDA

View Full Version : مشکل درنمایش نظرات در سایت

sara25
یک شنبه 08 آبان 1390, 17:03 عصر
سلام من برای گذاشتن نظرات در پایین صفحات از چند textbox استفاده کردم که اطلاعات را به یک لیت باکس add میکنه اما مشکل من اینه که وقتی میخوام با این کد اطلاعات رو به فایل nazar بفرستم با هر رفرش کاربر یکبار اطلاعات در فایل نظر ثبت میشه باید چه کارکنم چون در برگشت که میخواد اطلاعات رو بخونه چند بار میخونه

var esm = TextBox2.Text +"" +TextBox3.Text;

var nazar = TextBox4.Text;

var tek = Convert.ToString(ListBox1.Items.FindByText(nazar)) ;

if(tek!=nazar){

System.IO.
File.AppendAllText(Server.MapPath("nazar.txt"), TextBox2.Text + "" + TextBox3.Text+Environment.NewLine); System.IO.File.AppendAllText(Server.MapPath("nazar.txt"), TextBox4.Text+Environment.NewLine);

ListBox1.Items.Add(esm);

ListBox1.Items.Add(nazar);

اینم کد pageload

if (ListBox1.Items.Count == 0) {

string[] lines2 = System.IO.File.ReadAllLines(Server.MapPath("nazar.txt"));

foreach (string line in lines2)

{

ListBox1.Items.Add(line);

}

}

ممنون میشم کمک کنین

smm2006sh
یک شنبه 08 آبان 1390, 17:37 عصر
سلام

سلام من برای گذاشتن نظرات در پایین صفحات از چند textbox استفاده کردم که اطلاعات را به یک لیت باکس add میکنه ا

به نظر من اگه از بانک اطلاعاتی برای ثبت نظرات استفاده کنی خیلی امن تر و کاربردی تر هست .

hjran abdpor
یک شنبه 08 آبان 1390, 17:53 عصر
با سلام.
برای نظرات کاربران معمولا از بانک اطلاعاتی استفاده میشود1 اما سوال شما : به نظر من شما باید در هر لحظه یه رکرود به فایل اضافه کنید و همیشه اخرین رکورد را بر اساس شرط خودتون بخونید !

sara_aryanfar
یک شنبه 08 آبان 1390, 17:54 عصر
دوست گرامی وقتی داری کاری رو انجام میدی از روشش انجام بده اگر سایت شما دیتا بیس داره حتما از دیتا بیس استفاده کنید

sara25
یک شنبه 08 آبان 1390, 18:01 عصر
سلام ممنون دوستان میشه در مورد استفاده از دیتابیس راهنمایی کنین من از دیتابیس خود asp استفاده می کنم
ممنون

smm2006sh
یک شنبه 08 آبان 1390, 18:05 عصر
دوست من فرقی نداره از sql server یا دیتا بیس خود asp . شما می تونید یه جدول تعریف کنی که چنتا فیلد داشته باشه مثلا : name , email , body حالا وقتی یه نظر ثبت شد به این فیلد ها توی بانک اطلاعاتی اضافه بشه

موفق باشید

hjran abdpor
یک شنبه 08 آبان 1390, 18:21 عصر
از این الهام بگیر:
http://barnamenevis.org/showthread.php?66318-آموزش-ساخت-سیستم-نظرسنجی