PDA

View Full Version : سوال: اسکریپت پرداخت آنلاین بر روی فروشگاه ؟!

wantonboy13
دوشنبه 09 آبان 1390, 02:14 صبح
سلام دوستان ، من چند تا سوالی برام پیش اومده در مورد این پرداخت آنلاین...

یکی اینکه مگه هر بانکی با دریافت مدارک ثبت شرکت و ... به طرف اسکریپت نمیده بذاره رو سایتش ؟! دیگه درخواست " نوشتن اسکریپت برای فلان بانک " چی میگه این وسط ؟! :متفکر:

دوم اینکه یه سری از این فروشگاه ساز های اینترنتی دیدم که تبلیغ می کنن میگن همراه با پرداخت آنلاین ! پرداخت آنلاین به کجااااا؟ کدوم بانک ؟؟؟ کدوم حساب ؟؟ با کدوم اسکریپت ؟!!
خوب مگه اونی که میخواد سایت بزنه خودش نباید بره بانک و برای دریافت این اسکریپت اقدام کنه و خودش کد بذاره؟ یا حداقلش اینکه یه زرین پال هم بخواد بذاره باید خودش دنبالشو بگیره... پرداخت آنلاین پیش فرض چی میگه این وسط ؟! :متفکر:

vbnovin
دوشنبه 09 آبان 1390, 02:16 صبح
دوست عزیز سوال خوبیه این از نظر من هم جای تعجبه ؟؟؟

wantonboy13
دوشنبه 09 آبان 1390, 02:26 صبح
دوست عزیز سوال خوبیه این از نظر من هم جای تعجبه ؟؟؟
حالا جالبیش اینجاس که طرف سفارش فروشگاه میده با پرداخت آنلاین ، میگم پرداخت آنلاین که دیگه خودتون باید اقدام کنین ، به اسم خودم که نمی تونم براتون پرداخت آنلاین بذارم ! میگه برووو بابا این کاره نیستی...
یعنی هی وااای من...

MiladSe7en
دوشنبه 09 آبان 1390, 05:39 صبح
خوب ببینید اینی که شما میگید واسه هر کسی فرق داره Script نیست بلکه کد فروشنده، رمز و ... هستند که فرق میکنن.
اسکریپتها یکی هستش و شما میتونین با Search تو همین تالار پیداشون کنین. (بانک سامان، پارسیان و ملت رو دیدم اینجا)

wantonboy13
دوشنبه 09 آبان 1390, 13:35 عصر
خوب ببینید اینی که شما میگید واسه هر کسی فرق داره Script نیست بلکه کد فروشنده، رمز و ... هستند که فرق میکنن.
اسکریپتها یکی هستش و شما میتونین با Search تو همین تالار پیداشون کنین. (بانک سامان، پارسیان و ملت رو دیدم اینجا)

ممنون ، خوب اسکریپت هر بانکی جداست ، ولی تا طرف ثبت شرکت نکنه و خودش نره بانک که pin و رمز و این چیزا نداره که بتونه فعال کنه اونو ، وقتی هم خودش بره بانک و فعال کنه این رمز و .... خوب خود بانک رایگان اسکریپتشو بهش میده که... تازه ممکنه یه تغییراتی کرده باشه تا اون موقع ، بانک داره اسکریپت به روز بهش میده....
تازه من چند تا فروشگاه ساز دیدم اغلب اومدن تو 3 حالت میفروشن ، که حالت حرفه ای و گرونترشون حالتیه که اسکریپت همه بانک ها روشون هست... یعنی پول دارن میگیرن بابت این اسکریپت هایی که خام به درد کاربر نیم خوره !!

mmnoody2006
دوشنبه 09 آبان 1390, 14:47 عصر
یکی اینکه مگه هر بانکی با دریافت مدارک ثبت شرکت و ... به طرف اسکریپت نمیده بذاره رو سایتش ؟! دیگه درخواست " نوشتن اسکریپت برای فلان بانک " چی میگه این وسط ؟! :متفکر:دمت گرم کلی خندیدم داداش شما اصلا برنامه نویس نیستی چند تا اسکریپت دیدی فکر کردی همش همینه نه برادر
ببین من سایتی طراحی می کنم که نیازه تا اطلاعات حساب های پرداخت شده رو به کاربر و ادمین در حالت های خاص
نشون بده اینجا که دیگه بانک کاره ای نیست فقط سیستم پرداخت رو برای شما مشخص می کنه منم برای اینکه کمک کنم

چند تا نمونه برنامه برای سیستم زرین پال بهت می دم

wantonboy13
دوشنبه 09 آبان 1390, 15:09 عصر
دمت گرم کلی خندیدم داداش شما اصلا برنامه نویس نیستی چند تا اسکریپت دیدی فکر کردی همش همینه نه برادر
ببین من سایتی طراحی می کنم که نیازه تا اطلاعات حساب های پرداخت شده رو به کاربر و ادمین در حالت های خاص
نشون بده اینجا که دیگه بانک کاره ای نیست فقط سیستم پرداخت رو برای شما مشخص می کنه منم برای اینکه کمک کنم

چند تا نمونه برنامه برای سیستم زرین پال بهت می دم

جای شکرش باقیه باعث شادی شما برنامه نویس هم شدیم...

خوب این که خود زرین پال گذاشته برا استفاده...

این که برنامه بنویسی و مثلا" اطلاعات حساب پرداخت شده رو به ادمین بده خوب یه چیز جداست... دلخواه برنامه نویسه ، ولی میگم اینا مثه اینکه اسکریپت خام خود بانک رو طلب می کنن و یا روی فروشگاه مثلاً میاد میگه همراه با پرداخت آنلاین بانک های پارسیان ، ملت و ... حتما" فقط قسمت پرداخت رو گذاشتن که خوب اونم تا خود طرف بانک نره فایده نداره که...