PDA

View Full Version : انتقال نتایج از لیست باکس به فرم جدید

nasserghp
چهارشنبه 11 آبان 1390, 08:40 صبح
با سلام
من یه فرم جستجو ساختم که وقتی درون تکست باکس حروفی رو می نویسم نتایج درون لیست باکس موجود نمایش داده می شود. چطور می تونم وقتی روی یکی از نتایج لیست باکس دابل کلیک می کنم رکوردهای آن در یک فرم دیگر نمایش داده شود. اگه کسی نمونه ای داره یا کدش رو می دونه کمک کنه. ممنون :تشویق::تشویق:

shervinrad
چهارشنبه 11 آبان 1390, 10:09 صبح
با سلام
من یه فرم جستجو ساختم که وقتی درون تکست باکس حروفی رو می نویسم نتایج درون لیست باکس موجود نمایش داده می شود. چطور می تونم وقتی روی یکی از نتایج لیست باکس دابل کلیک می کنم رکوردهای آن در یک فرم دیگر نمایش داده شود. اگه کسی نمونه ای داره یا کدش رو می دونه کمک کنه. ممنون :تشویق::تشویق:

دوست عزیز یه نمونه بزار تا بررسی کنیم
تا اونجایی که از متن فهمیدم شما نیاز به همسان سازی کمبو باکس داری یعنی اینکه وقتی در کمبوی اول مثلا استان مورد نظر را انتخاب کردی در کمبو باکس دوم شهرستانهای اون استان رو نشون بده درسته

wolfstander
چهارشنبه 11 آبان 1390, 13:49 عصر
این نمونه از تو همین سایت برداشته شده
و چیزیه که شما میخواید

nasserghp
پنج شنبه 12 آبان 1390, 13:43 عصر
دوست عزيز كمك خيلي بزرگي به من كردي. بسيار ممنون :تشویق:

shaahin_58
شنبه 12 آذر 1390, 07:48 صبح
با سلام و عرض تشكر، خيلي وقت بود دنبال يك همچين نمونه اي بودم واقعا عالي بود و تشكر مي كنم، من از اين نمونه روي بانك اطلاعاتي كه تهيه كرده بودم استفاده كردم همه چيز هم خوب كار مي كنه فقط يه مورد كه توش گير كردم اينه كه وقتي دابل كليك مي كنم فرم باز مي شه ولي روي اولين ركورد باز مي شه و نميره روي ركوردي كه روش دابل كليك مي كنم، مي خواستم بدونم چطوري اين مشكل رو حل كنم.
بازم تشكر مي كنم عالي بود و كار منو خيلي راه انداخت.

shaahin_58
شنبه 12 آذر 1390, 07:49 صبح
این نمونه از تو همین سایت برداشته شده
و چیزیه که شما میخواید
با سلام و عرض تشكر، خيلي وقت بود دنبال يك همچين نمونه اي بودم واقعا عالي بود و تشكر مي كنم، من از اين نمونه روي بانك اطلاعاتي كه تهيه كرده بودم استفاده كردم همه چيز هم خوب كار مي كنه فقط يه مورد كه توش گير كردم اينه كه وقتي دابل كليك مي كنم فرم باز مي شه ولي روي اولين ركورد باز مي شه و نميره روي ركوردي كه روش دابل كليك مي كنم، مي خواستم بدونم چطوري اين مشكل رو حل كنم.
بازم تشكر مي كنم عالي بود و كار منو خيلي راه انداخت.