PDA

View Full Version : فرستادن اطلاعات و نمایش آن بر روی سایت

seven-7
پنج شنبه 12 آبان 1390, 14:31 عصر
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
میخواستم که بدونم میشه که یسری دیتا توسط آدرس خاصی به سرور ارسال کرد و بعد اون اطلاعات رو در صفحه مشخصی مشاهده کرد.
مثلا میخوام که یسری دیتا مثلا دما رو توسط یه سنسور بگیرم بعد از طریق میکرو و با استفاده از ماژول GSM و دستورات AT Command برای GPRS یا MMS این کار رو انجام بدم..
در قسمت دستورات AT من باید آدرس سایت و بزنم و میخوام وقتی که اطلاعات رو به اون لینک فرستادم بر روی سایت نمایش بده..
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Unique
پنج شنبه 12 آبان 1390, 19:40 عصر
شما اگه بتونی با GPRS اطلاعات را به یک صفحه php از طریق GET یا Post بفرستی ! میشه راحت توی Database ذخیره کنی و کاربر بتونه اونها را View کنه !
مشکلت در گرفتن اطلاعات از سنسور و ارسال از طریق GPRS هستش ! باقیش مثل آب خوردنه !

seven-7
پنج شنبه 12 آبان 1390, 22:17 عصر
شما اگه بتونی با GPRS اطلاعات را به یک صفحه php از طریق GET یا Post بفرستی ! میشه راحت توی Database ذخیره کنی و کاربر بتونه اونها را View کنه !
مشکلت در گرفتن اطلاعات از سنسور و ارسال از طریق GPRS هستش ! باقیش مثل آب خوردنه !

با دستورات AT Command ها میشه اطلاعات رو به آدرس خاصی فرستاد..
فقط همین قسمت که اون اطلاعات چطوری توی Database دخیره بشه و کاربر بتونه اونها را View کنه برنامه نویسی ش رو بلد نیستم.
فکر کنم همون صفحه php از طریق GET یا Post که میگین و اگه به GPRS بدم بشه همچین کاری کرد..
اگه در این رابطه میتونین کمکم کنید ممنون میشم..
ا

Unique
جمعه 13 آبان 1390, 00:30 صبح
فقط همین قسمت که اون اطلاعات چطوری توی Database دخیره بشه و کاربر بتونه اونها را View کنه برنامه نویسی ش رو بلد نیستم.

این قسمت هیچ کار سختی نیست ! با یکم کار کردن با php متوجه میشین !

seven-7
جمعه 13 آبان 1390, 00:34 صبح
میشه راهنمایی کنید..من تا بحال با PHP کار نکردم...
ممنون میشم...

Unique
جمعه 13 آبان 1390, 00:42 صبح
آخه یک خط و دو تا خط نیست ! کافیه بتونین با mysql extension کار کنین !
باید اطلاعات را از طریق post یا get بگیرین ! بریزین توی database بعدش با یک loop ساده اطلاعات را بر اساس معیارتون نشون بدین !
یک برنامه نویس مبتدی php میتونه این کار را انجام بده ! اگه خودتون نمیتونین Out source کنید !

seven-7
جمعه 13 آبان 1390, 13:18 عصر
خیلی ممنون..فقط منظورتون از Out source چیه؟

Unique
جمعه 13 آبان 1390, 15:50 عصر
یعنی بدین به یک شخص یا شرکتی که میتونه تا براتون انجام بده !

m * h * d
سه شنبه 04 مهر 1391, 14:42 عصر
سلام ببخشید می تونم دستور at command رو داشته باشم