PDA

View Full Version : سوال: اسکریپ

moghadam98
پنج شنبه 12 آبان 1390, 23:54 عصر
من چند تا سوال از شماعزیزان دارم خواهش میکنم کمکم کنید : (مبتدی هستم )
1) من اسکریپت یه فروشگاه ساز رو بدست آوردم می خواستم بدونم چه جوری باید بهش کدی رو اضافه کنم که فقط روی یه هاست مخصوص بیاد بالا منظورم اینه هست که چیکار کنم که اسکریپتی رو که روی هاست طرف بالا آوردم یه موقعه خودش همون اسکریپت رو ورنداره روی هاست های دیگه بیاره بالا باید چیکار کنم که اینجوری نشه
2) درضمن من از کجا باید بدونم داخل اسکرپت شل یا فایل های مخربی باشه

اقا من برنامه نویسی بلد نیستم و مبتدیم

Reza1607
جمعه 13 آبان 1390, 00:07 صبح
براي سوال اولتون فلسفه نرم افزارهاي opensource‏ اينه كه همه مي تونن كدها رو ببينن و مطالعه كنن در هر صورت شما مي تونيد از نرم افزارهاي كد كردن كدهاي php‏ استفاده كنيد اكه اشتباه نكنم zend guard‏ يه نمونه اش هست

سوال دومتون هم سعي كنيد از اسكريبت هاي معتبر و از سايتهاي معتبر بكيريد

moghadam98
شنبه 14 آبان 1390, 21:45 عصر
ببخشید من اصلا نفهمیدم من فقط به چیزی نیاز دارم مثل لاینسس که فقط روی یه دامین خواص که فقط خودم بدم بالا بیاد

persian-boy
یک شنبه 15 آبان 1390, 10:20 صبح
ببینید برای به اصطلاح لایسنس گذاشتن روی اسکریپت ، اول باید محدودیت رو روی اسکریپت ایجاد کنید ، یعنی مثلا فقط رو سرور و با آیپی فلان بتونه اسکریپت رو اجرا کنه . یا اینکه فقط روی دامین فلان اجرا بشه .
یا مثلا رو سابدامین خودتون یک فایل داشته باشید و دامین کسانی رو که لایسنس خریدن رو داخل اون بنویسید . بعد از داخل اسکریپت با کرل چک کنید که این دامینی که اسکریپت روشه لایسنس خریده یا و هزار راه دیگه

مهم ترین قسمت اینه که اون قسمت رو که شامل کد هایی میشه که محدودیت ایجاد کرده رو با یک انکدری که نیاز به لودر داره کد کنید ! مثلا ioncube و Zend و ..... ( ioncube پیشنهاد میشه ) که قیمت نرم افزارش 150-180 هست .

بعد میتونید اسکریپت رو با خیال 70%ی راحت بفروشید !

موفق باشید !