PDA

View Full Version : پخش کننده فيلم و موزيک بسيار پيشرفته پخش اکثر فرمت ها(نياز به همکاري براي پيشرفته شدن)

barnamenevisjavan
جمعه 13 آبان 1390, 15:56 عصر
سلام دوستان چندوقت پيش از اينترنت سورس يه پلير گرفتم در اوج ناباوري بدون هيچ کامپوننتي تمامي فايل هاي موزيک و تصويري رو پخش ميکرد البته يه کامپوننت داره ولي فايل dll نداره ضاهر پلير خيلي زشت بود براي همين براي اينکه زيبا شه از پوسته برنامه قدرتمند kmplayer استفاده کردم به نظر من اين برنامه از کدک هايي که روي سيستم نصب شدن استفاده ميکنه و فايل رو پخش ميکنه تمامي فايل هايي که با kmplayer اجرا ميشه من با اين برنامه تست کردم تمامي فايل ها باز ميشن
من امکاناتي رو بهش اضافه کردم ولي هنوز خيلي خيلي ناقصه از دوستان ميخوام که سورس رو دانلود کنن و امکاناتي رو که در زير ميگم بهش اضافه کنن و دوباره در همين تاپيک براي دانلود بزارن ايشالا در اخر هم يه اسم خوب براش ميزاريم:

قابليت هايي که اين برنامه داره:
توانايي جابجايي فرم forderstyle=none
نمايش ميزان پخش فيلم يا موزيک
کم و زياد کردم صدا
کم و زياد کردن صدا از جاي اصلي
بالانس کردن صدا(چپ يا راست)
توانايي توقف/مکث/ادامه/پخش
توانايي تکرار
توانايي قطع ميکروفون چپ يا راست
بستن تصوير در حال پخش بدون بستن برنامه
داشتن ساعت(مانند برنامه کم پلير)
نمايش ميزان وقت رفته از فايل
نمايش زمان کل فايل
(با کليک بر روي زماني که از فايل پخش شده ميگذره ميشه زمان کل رو ديد و با کليک بر روي ان برعکس)
داراي سرعت پخش(زياد-کم-عادي)که با نوار لغزنده تعيين ميشود
داراي اندازه تصوير بزرگ-کوچک-عادي
داراي فيلتر فايل هاي که پشتيباني ميشوند(همه فايل هاي تصويري-همه فايل هاي صوتي-تک تک فايل هاي تصويري و صوتي)
قابليت هايي که بايد اضافه شود و ايراداتي که دارد:

نمايش ميزان زمان باقي مانده از فايل در حال پخش
پخش بصورت اتفاقي=shufle
دادن چندين فايل براي پخش و پخش بترتيب
ايجاد دکمه هاي ترک بعدي-ترک قبلي-
بزرگ کردن فرم تا اندازه دلخواه بدون بهم ريختن عناصر روي فرم
امکان نمايش زيرنويس همراه فيلم
منويي براي دادن فايل زيرنويس و دادن فايل فيلم و اقدام به پخش
ايجاد ليست پخش براي موزيک و فيلم
امکان ذخيره و بازيابي ليست پخش
تغيير نوار هاي لغزنده با نوار هاي لغزنده زيبا
فرم رو ماکزيمم کنيد ببينيد چه اتفاقي ميفته
امکان زوم بر روي تصوير
هنگامي که فرم رو تا نهايت اندازه بزرگ ميکنيم براي تماشاي فيلم منوي پايين(کنترلر ها نظير ساعت-بازکردن-توقف و...)مخفي شن و فرم نهايت اندازه و کيفيت باشه
بازکردن درايو dvd و پخش اطلاعات درون ان
و هر امکان ديگري که به ذهن شما براي بهتر شدن اين پلير مياد

دوستان من منتظر کارهاي شما هستم هرکسي هر قسمتي رو که ميتونه ايجاد کنه وسورس رو بزار اينجا تا دوستان ديگر ادامه بدن فرقي نميکنه که با چه ورژني بنويسيد من اين رو با vs2005 نوشتم تا بشه هم در vs 2008 و هم در vs2010 استفاده کرد اين هم تصاويري از محيط برنامه که ميبينيد که فيلم برد بافرمت mkv رو نشون ميده لطفا همکاري کنيد

نکته:احتمالا دوتا فايل DLL ايجاد بشه که ميتونيد حذف کنيد چون اشتباهي به پروژه اضافه شد
http://s2.picofile.com/file/7174689030/pakhsh.jpg
http://s2.picofile.com/file/7174689458/safe_asli.jpg
http://s2.picofile.com/file/7174689993/tanzimat.jpg

Hossis
جمعه 13 آبان 1390, 18:24 عصر
کولاک کردی
ترکوندی رفیق!
این همون چیزی بود که من دنبالش بودم و هستم

barnamenevisjavan
جمعه 13 آبان 1390, 21:28 عصر
دوستان کسی امکانات جدید رو اضافه نکرد؟