PDA

View Full Version : دانلود اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

rohullah
جمعه 13 آبان 1390, 18:16 عصر
من یه برنامه برای یه شرکت قرار بنویسم که ساعات حضور و غیاب رو بگیره و حقوق کارمندا رو با یه فرمول خاص این شرکت حساب کنه و نیاز به یه دستگاه حضور و غیاب هم دارن.
میخوام ببینم که میشه خودم برنامه رو بنویسم که اطلاعات رو از دستگاه بگیره یا حتما باید از نرم افزار اون شرکت استفاده کنم برای بیرون کشیدن دیتا؟
البته هنوز دستگاه رو هم نخریدم اگه کسی پیشنهادی داره خوشحال میشم بشنوم.

mohandes1381
جمعه 13 آبان 1390, 19:44 عصر
معمولاً به این راحتی خودتون نمی تونید با دستگاه ارتباط برقرار کنید. چون شما هیچ اطلاعاتی از تنظیمات دستگاه، فیلدها و فرمت داده هایش و ... ندارید و تا این اطلاهات را نداشته باشید عملاً کاری نمی تونید انجام بدید. بعضی از شرکت های تولید کننده ی دستگاه های حضور و غیاب dll مربوط به کار با دستگاه را در صورت درخواست شما در اختیارتون قرار میدن.

modern_amin
شنبه 14 آبان 1390, 08:43 صبح
سرچ کنید تو همیت سایت پیدا میکنید

rohullah
شنبه 14 آبان 1390, 13:11 عصر
من سرچ کردم ولی اکثرا بحث سر دستگاه mifare بود که تا اونجایی که من فهمیدم فینگرپرینت نداشت و من بهش نیاز دارم. متاسفانه وقت زیادیم ندارم برای انجام پروژه و با این دستگاهها هم اصلا کار نکردم. گفتن اگر دوستان کسی هست که کار کرده راهنمایی کنه که وقت خیلی هدر نره برای پیدا کردن دستگاه مناسب و راه حل و این حرفا. من فعلا گزینه هام جهان گستر هست و علم و صنعت. اگر کسی با اینا کار کرده یا مدلی از شرکت دیگه خوشحال میشم یه توضیحی بهم بده. هیچ کدوم از اینها dll یا sdk میدن بهت؟ مجانی هست یا پولی؟ با اون dll چیکارا میشه کرد؟

davoodrm666_666
شنبه 14 آبان 1390, 16:13 عصر
شما نیاز به یک دستگاه کارت خوان از یک شرکت مثل علم و صنعت دارید و یک dll که خود شرکت به شما می دهد، ما برای سیستم رستوران دستگاهمون رو از علم و صنعت خریدیم و به همراه دستگاه یک dll هم از اونها گرفتیم کارکردن با دستگاه هم خیلی راحته

rohullah
یک شنبه 15 آبان 1390, 11:52 صبح
این dll مجانیه؟ اگه نیست چقدر باید بسلفیم و برای هر دستگاه باید اینو بخرم یا یه بار که بخرم برای بقیه دستگاههایی که ازشون بخرم جواب میده؟

rohullah
یک شنبه 15 آبان 1390, 22:17 عصر
هل من ناصر ینصرنی